Xειροτερος metal δισκος των '90's

Nα κανουμε και ενα anti-poll,για να δουμε ποιοι γουσταρουνε/γουσταρουμε σαβουρες!!!:stuck_out_tongue:

Που’ναι το πολλ? Οεο?

Eλα ηρθε!!!
Παντως προσωπικα,θεωρω γαμω τα δισκακια το ‘‘Falling Into Infinity’’ κι ας το συμπεριελαβα εδω!!!
Το εκανα με βαση τις κριτικες που ειχε παρει και την τοτε απογοητευση του κοσμου.

Στα άλλα polls οι thread-starters τρώνε “κράξιμο” για τους δίσκους που [U]δεν[/U] έβαλαν, εσύ [B]jiopas[/B] θα φας γι’αυτά που έβαλες… :stuck_out_tongue:

Ετοιμάσου !

XA XA XA XA XA !!!
Eχω ψοφησει στο γελιο!!!
Γουστα ειναι αυτα.
Καλα βρες μου εναν που θεωρει δισκαρα το Chameleon και το Risk.

Ειναι ολες πολυαγαπημενες μπαντες στο πολλ, μα δεν εχω ακουσει κανεναν δισκο απο αυτους :stuck_out_tongue:

Δεν χανεις και τιποτα!!!:stuck_out_tongue:

Το Renewal χώνει το 99% αυτών που ποστάρονται στο τι ακούτε τώρα βολ. 4

Για το falling into infinity δεν θα μπω καν στον κόπο να μιλήσω. Φτάνει [B]αυτό[/B] το βίντεο

χαχα θεός ο jiopas. Πάντως για μένα το Falling είναι με διαφορά καλύτερο από τα υπόλοιπα.

ξέχασες το Fear Of The Dark όμως

Κυκλοφόρησε το 2000.

Mα ειπα οτι το Falling Into Infinity μου αρεσει κι εμενα παρα πολυ κι εξηγησα γιατι το εβαλα.

Ναι ρε, δεν το λέω σε σένα. Γενικά μιλάω :smiley:

Τα λεγα εγώ…:roll:

Το άλλαξα για να μην κάνουμε πολ και για το πότε ξεκινάει/τελείωνει μια δεκαετία.

Παρεμπιπτόντως: Since the common calendar starts from the year 1, its first full decade contained the years from 1 to 10, the second decade from 11 to 20, and so on.[6] So while the “1960s” comprises the years 1960 to 1969, the “197th decade” spans 1961 to 1970.

Παντως ,μεταξυ μας, οι ημιτελικοι βλεπω να ειναι
1ο ζευγαρι:’‘Risk-Chameleon’’ και
2o ζευγαρι:’‘Virtual XI-X Factor’’

στον μικρο τελικο ‘‘Chameleon-X Factor’’ και
στον μεγαλο Τελικο ‘‘Risk-Virtual XI’’ στα πεναλτυ βλεπω να σηκωνει κουπα το ‘‘Virtual XI’’.
Tι λετε??

Λοιπόν μάγκες, την έριξα στο αχαρακτήριστο Chameleon με μεγάλη δυσκολία.

  1. Οι Maiden με τα δύο ασύγκριτης αξίας albums με τον απίστευτο Blaze δεν με είχαν απασχολήσει πολύ, αν και είναι ενοχλητικά και από αισθητικής πλευράς.

  2. Το Reload δεν είναι καθόλου ντροπιαστικό.

  3. Το Risk ήταν όντως πολύ μεγάλο ρίσκο για το σεβασμό των οπαδών των Megadeth.

  4. Εκτός των δύο γνωστών δίσκαρων, οι P. Lost δεν ήταν ποτέ το στοιχείο μου.

  5. Η πειραματική περίοδος των Kreator μου αρέσει περισσότερο από τα αγαπημένα των οπαδών τους.

  6. Η απογοήτευσή μου όταν άκουσα το Chameleon όταν κυκλοφόρησε (1993) συγκρίνεται με πολύ λίγες ξενέρες στη ζωή μου, τουλάχιστον σε ότι αφορά δίσκους και μπάντες. Το [B]εξώφυλλο[/B] θυμάμαι μου θύμιζε κάτι μεταξύ του σήματος της τότε επίκαιρης Πολιτικής Άνοιξης του Σαμαρά και logo παραολυμπιακών αγώνων. Ο πάτος των κομματιών δεν είχε αρχή, μέση και τέλος, εκτός βέβαια από το Giants, που σιγά το κομμάτι δηλαδή. Ακόμα και στο Pink Bubbles (το οποίο λατρεύω) θα ήταν filler. Ποτέ δεν τους το συγχώρησα αυτό. Ντροπή και αίσχος…και γέλια πολλά.

Αντικειμενικά τώρα, Host, X Factor, Falling Into Infinity δεν έπρεπε να είναι σε αυτή την λίστα. Μεταξύ των άλλων, όσων έχω ακούσει δηλαδή, είναι ψιλοντέρμπι. :stuck_out_tongue:

Πραγματικά όμως το Renewal δεν έχει καμιά θέση εδώ…
Κομμάτια όπως το Europe After The Rain δεν γράφονται κάθε μέρα.

jiopas εχεις καταλαβει οτι ανοιξες τους ασκους του αιολου με το host.
απο σημερα εχουμε πολεμο:lightsabre: