Xειροτερος metal δισκος των '90's

Φιλε,αυτη ειναι πραγματικα η απολυτη απαντηση στην ερωτηση μου!!!
Θεος!!!:lol::lol::lol::lol::lol:

  1. Τι να κάνουμε δεν μπορούμε να τραγουδάμε σε άπιαστες οκτάβες συνέχεια :slight_smile:

Κάποιος πριν ανάφερε για το Longing ότι είναι το καλύτερο κομάτι του Kiske. Μάλλον θα συμφωνήσω και θα πω και το Do I remember a life?

Μου αρέσει που όταν ποστάρει κάποιος ένα μη metal album σε δημοψήφισμα για το καλύτερο όλοι του την “πέφτουν”. Τώρα εδώ γιατί είναι το Ηost; :stuck_out_tongue: (Πάντως μάλλον είναι το καλύτερο του poll εξαιρουμένου βέβαια του αριστουργήματος Falling…)

Δεν ξερω ποια απ΄τις 2 ΠΙΠΕΣ να ψηφισω…X factor ή virtual XI.Παω για την πρωτη χρονολογικα.

Πάρτο πίσω για το Εξ Φάκταα.

:smiley: Ενα θα σου πω.Οταν βγηκε τοτε ημουν 16 χρονων.Παραλιγο να παθω εγκεφαλικο…

Το μόνο κακό που έχει είναι ότι δεν είναι τυπικός Maiden δίσκος. Και ο λόγος που θάφτηκε ήταν (κυρίως) ότι δεν ήταν με τον Bruce. Κακός δίσκος δεν είναι καθόλου.

Queensryche - Hear in the Now Frontier

Αν έχει θέση σ’ αυτό το θρεντ το Host, έχει κι αυτό.

:cry:

Βασικά όχι. Το Q2K ναι. Αλλά όχι το Hear. Εκτός αν το πας απλά με τη λογική της νίλας μετά το PL.

[SPOILER]Βασικά το Spool καλά σας γαμεί.[/SPOILER]

[SPOILER]Και μην μου πει κανείς ότι σπαμάρω. Φταίω;[/SPOILER]

Θενξ που μου το θύμισες.

Hear in the Now Frontier και Q2K από τους χειρότερους δίσκους μέταλ μπάντας στα 90’s παίδες.

Και Moonchild, σοβαρέψου!

Έχεις δίκιο, έπρεπε να πω και για το Reach.

Και μάλιστα αν το ζορίσεις πολύ θα βρεις και τρίτο κομμάτι που ν’ ακούγεται! Ουάου!

Ε, κοίτα, αν κάτσω να το σκεφτώ, το μισό το κάνω skip και το άλλο μισό το ακούω ευχάριστα. Οπότε νίκησα, χα χα χα.

In all seriousness, δεν είναι τόσο κακός δίσκος όσο πειραματικός(έστω και στον βωμό των πωλήσεων). Σαφώς είναι δύο-τρία κλικ κάτω από το χειρότερο που είχαν κάνει ως τότε(που για μένα είναι το Empire), αλλά το θάψιμο το τρώει κυρίως λόγω grungy ήχου από τους μεταλλάδες και, υποθέτω, λόγω των αταίριαστων φωνητικών του Tate από τους grunge-άδες.

Το θάψιμο το τρώει γιατί είναι βαρετό, ξενέρωτο, ανέμπνευστο, χλιαρό και ξεδιάντροπο στην προσπάθειά του να πηδήξει στο τρένο του grunge/alternative rock.
Κοινώς, καλώς το τρώει.

Ότι πεις. Ότι πεις. Νταξ, τι να κάνω, παραλογίζομαι και στο Spool και στο Hero βλέπω και ακούω ryche εκεί που δεν υπάρχουν. Αλλά θα μου πεις, φανμπόης είμαι, εδώ μου άρεζε το American Soldier:!:

‘‘Hear In The Now Frontier.’’ και ‘‘Q2Κ’’ απο τις πολυ μεγαλες πιπες των’90’s!!!

Δυστυχως!!!Και η πιποσυνη απο αυτο το group απο εκει και περα δεν εχει σταματημο!!!

O Moonchild είναι ικανός να παρεξηγήθηκε που θάβω το HITNF. :lol:

Όϊ ρε.

Βασικά αν έγραφες απ’ την αρχή ότι σ’ αρέσει το American Soldier δε θα χρειαζόταν όλη αυτή η κουβέντα =Ρ

So true. :stuck_out_tongue:

Αλλά μάλλον το έχω γράψει και δεν το πήρες πρέφα. :roll: