Eurovision

Ακούω προγνωστικά:p

Ούτε στο τελικό δε θα είμαστε.

ποιο βγηκε?

Ρε παιδια εγω βασικα το βρισκω λυπηρο να ασχολειται μια χωρα τοσο πολυ με τη γιουροβιζιον, ενω υπαρχουν θεματα οπως το σκοπιανο και το ασφαλιστικο που μας αφορουν αμεσα. ν το σκεφτειτε καλα θα καταλαβετε ποσα ζωα υπαρχουν που δεχονται ετσι απλα την προωθηση της ελληνικης συμμετοχης με λεφτα (πολλα λεφτα)που ανηκουν στον ελληνικο λαο. Θα μου πειτε και τι να κανουν? Να μην δουν καθολου γιουροβιζιον θα απαντησω, αλλα ειλικρινα πιστευετε πως θα υπαρξουν ατομα το μαιο που δε στεκονται μπροστα στην τν με σημαιουλες περιμενοντας να σηκωσουμε ψηλα το λαβαρο της ελληνικης καρδιας?? τοσα λεφτα για το καρακιτσαριο, τουλαχιστον ας μην την παιρνει το κρατος και η ΕΡΤ την διοργανωση τοσο σοβαρα…
Αυτα
Υ.Γ. εχουν και οι Bullet For My Valentine στο καινουργιο τους αλμπουμ ενα που λεγεται Forever And Always :lol:

βγηκε ο μαρτακης???καλη επιλογη,μεσα στην 10αδα…

η καλομοιρα βγηκε…την συμπαθω,ειναι γλυκουλα…θα χαρω να παει καλα…

αντιθετα με την βισση που χαρηκα που τα σκατωσε πριν 2 χρονια…:twisted: :twisted: :twisted:

ο μαρτακης εχει κανει ονομα στο ανατολικο μπλοκ…ανιγεη στηριζουμε καλομοιρακι…

+1000

ρε παιδια ενταξει

δεν ειναι ευκολο να κανουμε κατι δραστικο ως προς το καλυτερο του κοσμου

αλλα το να ασχολιουμαστε με κατι τοσο τραγικο ειναι…τραγικο.

κλειστε την κωλοτηλεοραση
μην δινετε σημασια στην σαβουρα που παρουσιαζουν ως πολιτισμο

δεν ειναι δυσκολο να γινει

ακουστε ενα δισκο
παιχτε ενα παιχνιδι
πατε μια βολτα

μας τρωνε που μας τρωνε τα λεφτα
ελεος καθε χρονο με αυτο το πραγμα
δεν υπαρχουν χρηματα λενε, αλλα για να διοργανωνουμε τετοιες εκδηλωσεις παντα βρισκωνται!!!
αι σιχτιρ πρωινιατικα

Κέρδισε η μουσική χθές 8) :lol: :lol:

Χαβαλές να γίνεται! Καλομοίρα FOR EVER ρεεεεεεεεε:D :lol: :smiley: :lol: !!! Πάντως μην ξεχνάμε ότι σε ένα τέτοιο πανηγύρι καφρίλας οι Βόρειοι είχαν στείλει τους ΘΕΟΥΣ Wig Wam (Νορβηγοί) που βγήκαν 6οι και τους Υπέρτατους Lordi (Φινλανδοί) που βγήκαν πρώτοι και ξεφτιλυσαν τον “θεσμό” (και καλά θεσμός …).Αν και εμείς ήμασταν λίγο έξυπνοι θα στέλναμε κανένα κάφρο … και θα παίρναμε και καλύτερες θέσεις από αυτούς που στέλνουμε!
Πάντως απ’ότι βλέπω η Καλομοίρα κάνει θράύση στον χώρο του Metal! Αυτά είναι!!!

:bow: :vibrate:

παλι για γελια θα ταν

Παντα ετσι ηταν και ετσι θα ειναι. Για χαβαλε και για κονομα …:roll:

To δα λίγο… Εγώ ανέκαθεν ήμουν φαν των μπουτιών της Χρύσπας. Ρε πούστημ την βλέπεις και θες να την you know. Αλλά νταξ παρόλο που στενοχωριέμαι ήταν πιο καλό το τραγούδι της Καλομοίρας. Πολύ κ@UL@κι ήταν κ αυτή χθες. Αν και από κοντά και μέρα είναι μια κανονική κοπέλα, τπτ περισσότερο

Ενταξει για το επιπεδο της eurovision και οι 3 τους μια χαρα ειναι.

Εγω πιστευω οτι με το βλαμμενο θα τα παμε καλα…κ οι τρεις ειναι πιο σκατα κ απο τους Lordi αλλα τεσπα.

Ελα ρε με τους lordi δικαιωθηκε η ΣΚΛΗΡΗ μεταλ κοινοτητα, τι μου λες;;; :Ρ

Ρε θα πατωσουμε λεμε. Δεν εχει μπουζουκι το τραγουδι, αρα… :Ρ

Καλή και η Χρύσπα!!!:smiley:

Έχεις ακούσει κανένα δίσκο Lordi? Αν όχι πρέπει να ακούσεις για να έχεις άποψη. Αν ναι δεκτή η άποψή σου αλλά δεν θα συμφωνήσω (όπως δεν θα συμφωνήσουν και οι Udo :bow2: και Dee Snider :bow2: που συμετείχαν στο τελευταίο δίσκο τους!).

Γιατί τους Lordi ποιος τους ψήφησε … οι μπουζουκόβιοι? Όταν βγήκαν πρώτοι με την μεγαλύτερη διαφορά ever στην Eurovision αυτό σημαίνει ότι κάποιος τους ψήφισε … και πίστεψέ με δεν ήταν οι λαικοποπ!

PS Και να μην ξεχάσουμε και τους απίστευτους Wig Wam (όποιος ήταν στο live τους την Αθήνα θα κατάλαβε πόσο μεγάλη μπάντα είναι) που βγήκαν 6οι και πήραν πολλούς ψήφους! Μήπως και αυτούς οι ροκάδες και οι μεταλλάδες δεν τους ψήφισαν?

Αυτό το κομμάτι… έπος :thumbup:

Δεν ξέρω αν έχεις ακούσει φίλε τους δίσκους των Wig Wam … αν όχι (και έχεις ακούσει μόνο το κομμάτι της Eurovision το In My Dreams) ψάξε βρες τους … είναι εξαιρετικοί και οι δύο!