Football Manager

μαναβηδες λεει λολ…ε τι να σου πω, αν δεν ηταν οι μαναβηδες δεν θα επαιζα τωρα η θα τα εσταζα χωρις να το εχω παιξει (που αν συνεβαινε στο προηγουμενο μανατζερ θα εκλαιγα τα λεφτα μου με μαυρο δακρυ). αυτο φαινεται καπως καλυτερο, ακομα δεν μπορω να πω με σιγουρια βεβαια.
παντως και γω xp service pack 3 εχω και τρεχει κανονικοτατα, περα απο ενα κρας το οποιο δεν ειναι και τοσο περιεργο να συμβει

Ας υποθέσουμε ότι κάτι κάνω λάθος στο installation τότε. Μπορείς να βοηθήσεις;

να βοηθησω, αλλα ειναι πολυ απλη η εγκατασταση. απλα install και μετα βαζεις το κρακ…

παίζει να στείλετε κανένα λινκ στο πμ αγαπητοί συνφορουμίτες? :roll:

ναι αυτό το έκανα. ένηγουεη δεν πειράζει

και σε μενα παιζει κανονικα η skidrow εκδοση.Παντως το κλασικο κολπακι με κορνερ στο far post πιανει και παλι.
Χατ τρικ ο Μορας ρε μαλακα,λολ.

Χαχ…και στο Near post πιανει…Materazzi στον Παναιτωλικό, πρώτη χρονιά 15 γκολ όλα απο κόρνερ.

Παιχνιδάρα κατα τα άλλα…παίζω στην Τούμπα και στο ένα πέταλο έχουν ανάψει καπνογόνα στην αρχή του ματς… :’)

παλι τα ιδια με τα κορνερς οντως. θα παρω κανα ντερεκι 2μετρα (χοας πχ), ενα καλο εκτελεστη και μετα θα αραζω :stuck_out_tongue:

παίζω το 2011,πως μπορώ να ρίξω πρόστιμο στα μαλακισμένα?

Όσοι παίζετε την Skidrow, κάνατε κανονικά updates patch και ελληνικό patch και λοιπά;

Αν θυμάμαι καλά δεν γίνεται. Μόνο στις τιμωρίες απο κάρτες. Άλλη λύση είναι να πας να μιλήσεις στον παίχτη για χαμηλή απόδοση. Στο καινούριο απλά μαζεύεις την ομάδα και τους μιλάς.

πριν 1.5 χρονο περιπου ορκιστηκα οτι δεν θα παιξω καινουργιο μανατζερ ποτε και ετσι εσβηνα που και που τη διψα μου με καβαλαρα απο φμ2010 (εχω φτασει 2070 :p) αλλα φετος δεν γινεται να αντισταθω στην qpr… θα ξανακυλησω και δεν υπαρχει σωτηρια… σε λιγες μερες…:smiley:

Και καλά θα κάνεις! Καλό κάψιμο :slight_smile:

τι γινεται ρε πουστη, απο αναβολη σε αναβολη… να θες να καεις και να μη σ’αφηνουν ρε…

επειδη με την παρεα μου λιωνουμε στο μανατζερ φετος θα το χρησιμοποιησω για να αποδειξω οτι εχω δικιο στα θεματα του παο, οτι λεω στις κουβεντες που κανουμε θα τα εφαρμωσω να δω τι θαγινει… οποτε πρωτα παο και μετα κπρ…

Σε προχωρημένο στάδιο βέβαια αλλά.
Έχω επιθετικό που έχει βάλει 632 γκολ σε 9,5 σεζόν στην Αγγλία.
Καλύτερη σεζόν, 64 συμμετοχές/86 γκολ.
Ευχαριστώ Σεργκέι Ταράσοφ!!!

Η καλυτερη σεζον που εκανε επιθετικος μου στο τελευταιο manager
Βαλτε και την ηλικια και το οτι επαιζε σε δυσκολο πρωταθλημα

Τούμπανος.

Ξέρεις τι καλό είχε εμένα αυτός?Δεν ήταν ατομιστής.Παίζει να έχει βγάλει καμιά 150-αριά ασίστ όλα αυτά τα χρόνια.Τέρας.

Βέβαια στο fm μετρούνται τρελά πράγματα για ασίστ αλλά τέσπα.

O δικος σου ειναι πραγματικος ή ψευτικος?

Όχι,όπως είπα είμαι σε μετέπειτα στάδια.

Σε πραγματικό παίxτη το καλύτερο που έχω δει/ακούσει είναι 62 γκολ,Αγκουέρο και σε παλιό fm.
Eγώ το καλύτερο που είχα ποτέ ήταν Villa στην Βαλένθια,56 γκολ νομίζω.

FM 2006 δικο μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: