Προτάσεις για το forum

Για τα wall messages που ειπα και συμφωνησαν αρκετα ατομα παιζει τιποτα?

το κοιτάμε αλλά δεν νομίζω. το πρόγραμμα του φόρουμ είναι έτοιμο, δεν μπορούμε να του κάνουμε ότι θέλουμε

θα το κοιτάξει ο κούρου πάντως

Νομιζω γινεται, στο μαηφον ειναι ιδιος σκελετος φορουμ, νομιζω και δεχεται ειδοποιησεις ο χρηστης.

Η λειτουργία αυτή δεν υποστηρίζεται επίσημα από το λογισμικό του forum.

καντε καναλι για chat

^^^^^

Mήπως να έβγαινε το πολ για το πιθανότερο re-union, αφού αυτό των Faith No More έγινε? (όσοι ψηφίσαμε βγήκαμε σωστοί:))

Συγνώμη για την καθυστέρηση. το πολλ άλλαξε

Είμαι ο πρώτος που ψήφισε Thorns. Μου κάνετε τούμπες αν βγω γούρικος μερικοί.

μπορείτε να μου πείτε και μένα ρε παιδιά πού είναι αυτό το περιβόητο πολλ γιατί το search δε βγάζει τίποτα? :anyone:

στην κεντρική, αριστερά, κλασικά

Ψηλε, ριχνε και καμια ματια στην κεντρικη ρε, αμεσως ντου στο φορουμ:p

ααααα… οκ, θενξ!
:lol::lol::lol:

Μήπως να υπήρχε μια επιλογή να βλέπαμε περισσότερα reviews από κάθε συντάκτη στην κεντρική?
Δηλαδή να εμφάνιζε σε ένα review μια επιλογή σε φάση “περισσότερα από τον Χ”.:stuck_out_tongue:

αδύνατο με την τωρινή διάρθρωση του σάητ

Λογικά θα έχει ξανα-αναφερθεί αλλά γίνεται να μεγαλώσουμε το μέγεθος της υπογραφής? Να μπορούμε να βάζουμε και εικόνες (εγώ προσωπικά δεν ενδιαφέρομαι για εικόνες) με κάποιο όριο προφανώς.

δεν ξερω αν το εχετε στα σχεδια σας αλλα στο σαιτ καλο θα ηταν τωρα με την συναυλια να κανατε αφιερωμα σε ολους τους δισκους των ac/dc.κατα προτιμηση αν και δεν ειναι συντακτης απο τον crabsody:p

+10000…!ετσι σκετα λογια δεν ειναι ωρεο!

Νομίζω τα έχουμε πει και πάλι αυτά.Άμα έχουν όλοι όσοι ποστάρουν φωτογραφίες και εικόνες θα σέρνετε το forum και δεν πα να αλλάξουν 200 server.

  • ότι θα πρέπει να ψάχνουμε τα ποστ μέσα στις εικόνες και γενικά θα γίνετε ένας μικρός χαμός.

Now playing: Opeth - The Grand Conjuration
via FoxyTunes

Α μπραβο.Μια χαρα ειναι ετσι οπως ειναι τωρα.Ασε που θα μπερδευτουν οι διαφημισεις με τα signatures.:stuck_out_tongue: