Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

:lol2::lol2::lol2:

πουτάνα λαρισα…τι παιδιά βγάζεις

^ θεϊκό το αποπάνω :lol::lol::lol:

ΚΛΑΙΩ!!!

Στο τόπικ Φήμες συναυλιών για την Amy Winehouse

Για το You Suffer των Napalm Death :!:

χαχαχαχα! πεθανα! :lol::lol:

μιας και έχω καιρό να ποστάρω δω:

παραγγέλνουμε πίτσες με φίλους και μας τις φέρνει ένας πακιστανός με κουκούλα αλλά καταλάθος έφερε και μια κόκα κόλα και πιστέψαμε ότι θα ταν δώρο με τις πίτσες επειδή πήραμε πολλές. κάποια φαση λοιπόν πάω στο διπλανό διαμέρισμα να πάρω κάτι και έρχεται ο πακιστανός να πάρει την κοκα κολα επειδή είχε κάνει λάθος, οπότε χτυπάει την πόρτα και πάει ο κολλητός μου στην πόρτα και νόμιζε ότι ήμουν εγώ οπότε έκανε πλάκες τύπου “δεν σου ανοίγω” και ενώ κοιτάει από το ματάκι και βλέπει τον πακιστανό με την κουκούλα λέει
"Πως είσαι έτσι ρε βιαστή!" (νομίζοντας ότι είμαι εγώ). και τελικά όταν άνοιξε την πόρτα σκάλωσε!

εντιτ: λάθος θρεντ! αν μπορειτε μοντερέιτορς μεταφέρετε το στο :καλυτερες ατακες που χετε ακουσει ή πει

πφφ! και οι μοντσ το διεγραψαν κατευθειαν ! damn you mods!

[B]TASSOS salamina[/B]
ενα παιδι που ξερει εναν τυπα που εχει νταραβεργια με την ντιντι μου ειπε σημερα : “το αυτι μου πηρε maiden,slipknot,motorhead,the cult…”

[B]shaman[/B]
μπορείτε να κλειδώσετε αυτό το τόπικ? δεν έχει γίνει καμία σοβαρή συζήτηση, ΚΑΜΙΑ σοβαρή φήμη για λάηβ, και όλοι λένε “δε με χαλάει να έρθουν οι τάδε στο σόνισφηρ” και “παιδιά ξέρει κανείς αν θα’ρθουν οι Ζέππελιν?”.

ακόμα και αν έχει γίνει κάνα σοβαρό ποστ δηλαδή, έχει χαθεί μέσα σ’αυτό τον βούρκο από κουραδοποστ.

[B]TASSOS salamina[/B]
πιστευω πως για αυτο ειναι αυτο το τοπικ…

[B]bastard[/B]
ένα παιδί που ξέρει έναν τύπο που έχει νταραβέρια με έναν moderator μου είπε ότι δεν είναι ακριβώς αυτός ο σκοπός του τόπικ.

[B]TASSOS salamina[/B]
ο φιλος μου δεν ξερει απλα εναν τυπο…η αδερφη του τα εχει με αυτον και επεναναμβανω πως ο,τι μου εχει πει ισχυε…για αυτο το εγραψα εδω.

[B]Angmar[/B]
Εγω βασικα ξερω ενα τυπο που η κοπελα του ειναι αδερφη της κουνιαδας του μπατζανακη του ξαδερφου του αδερφου του λοχια που ειχε στο στρατο ο τυπος που κοβει τα τυρια στο σουπερμαρκετ που πηγαινω κι αυτος ειναι χωμενος σε μεγαλα και χοντρα κολπα σας λεω δεδομενα πραματα :!:

και μετά από αυτή τη γενναία δόση ψυχεδέλειας, οι μοντς αναλαμβάνουν

[B]freedomofrock [/B]
Και επανερχόμαστε οντοπικ:)

O shaman έχει δίκιο, για wish lists υπάρχουν τοπικς ήδη

[B]Angel_Death[/B]
Στο επόμενο οφφ τοπικ ποστ θα υπάρξουν κυρώσεις.

[B]vage13[/B]
Έχουμε κανένα νέο για Pulp; Λογικά να τους περιμένουμε στα πλαίσια του Rockwave;

ωρύωμαι.

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?p=1079688#post1079688

κλάνω στα γέλια μόνο και μόνο με το username “ΤΑΣΣΟΣ ΣΑΛΑΜΙΝΑ”

[quote="“Mech-Cannibal,post:49,topic:16963”]

Πραγματικα,αυτο το φαουλ ηταν πιο αστειο απο το τελευταιο επεισοδιo Bing Bang Theory.[/QUOTE]

:lol::lol::lol::lol:

απελπίζομαι

Στις νέες κυκλοφορίες ρε μαλάκες!


Τσέκαρε δισκογραφία σόλο κάτω κάτω. Αδιάβαστος γράκχε! (μαλακίες λέω, ούτε εγώ το ήξερα αλλά κοίταξα από περιέργεια :p)

ναι ρε…δεν λέγαμε οτι θα βγάλει και 2?

*εκτός αν ο γρακχος εννοεί οτι δεν πρόκειται να προσφέρει το οτιδήποτε ο δίσκος
**το τι θα ακούσουμε μέσα είναι άλλη ιστορία

Καλά αυτό παίζει σοβαρά.

off topic: πάντως το να βγάζεις το καινούριο σου δίσκο με τίτλο “το πιο κλασσικό και δημοφιλές άλμπουμ μας” no 2 μου φαίνεται τεράστια μούφα.

Εμμμμ όχι να πω την αλήθεια δεν είχα ιδέα ότι θα έβγαινε Welcome to my Nightmare 2! Το παίρνω πίσω, δεν είπε μαλακία ο cooperman.

:!::!::!: