Καλυτερες ατακες που εχουν ειπωθει μεσα στο forum

Ηθελα οπωσδηποτε να πιασω κατι απο την μπαντα
:smiley:

ε τον angus7pl :smiley:

με τόσα που έλεγε(και δεν μπορώ, και δεν περνάνε οι μέρες, και δεν μπορώ να φάω) αυτές τις μέρες με άγχωσε και εμένα που δεν θα πήγαινα στο Live :lol:

τουλάχιστον το χάρηκε

angkous πρέπει κάτι να κάνεις με το ποστ σου (κάποια επεξεργασία κάτι τέτοιο) γιατί ο λάος βαριέται στη μέση της αναγνωσής του με αποτέλεσμα να μη γεύεται από το κύριο πιάτο της βραδιάς

αν ο angus χρησιμοποιούσε σωστά όσο σπέρμα έχει ξοδέψει για τους iron maiden, τώρα θα ήταν πατέρας του λουξεμβούργου.

τον φάγατε τον άνθρωπο, θα φτερνίζεται 3 24ωρα [-X

Τί, μόνο 3;

angusangusangusangusangusangusangusangusangusangusangusangusangusangusangus,
ε βαρέθηκα

Eύκολα από τα πιο έξυπνα πράγματα που έχουν ειπωθεί εδώ μέσα. Έχεις μυαλό κουφάλα.

ρε κοπέλια ωραια η πλακιτσα και το δουλεμα. γελαω και γω. Καθως διαβαζω τα ποστ του λεω “σκοτωστε τον”. Απλα προσπαθηστε να κατανοησετε το παιδι… ενταξει ειναι τελειως μελό, αηδιαστικά παραστατικό και λυρικο.

δεν μπορω να πιστέψω οτι η πλειοψηφια απο σας οταν ζουσε στα απολυτα νιατα του και ειχε πρωτη του επαφη με την αγαπημενη του μπαντα δεν ενιωθε παρομοια. ασχετο αν δεν ειχε forum to 1981 για να τα γραψει :wink:

εγώ αυτό γιατί δε το πιάνω με τίποτα??:-k (ήταν η πρώτη επαφή του ανγκους με τους μείντεν? τι?)

Τα ζούμε τώρα,εγώ το έζησα πέρσι προσωπικά,δεν κάναμε όλοι έτσι!

Ντάξει,το παιδί εκφράζεται όπως γουστάρει,καλό είναι αυτό,αλλά λίγη πλακίτσα δεν κάνει κακό.Η υπερβολή πάει στην υπερβολή

η γραφικότητα είναι κομμάτι μας, αφήστε την ήσυχη 8)

8/10 ποστ από το σόνισφηρ θρεντ μπορούν να μπουν εδώ πάντως.

indeed
πρέπει να κλειδωθεί το thread αυτό

Για την ακύρωση της Amy Winehouse και την τραγική εικόνα στη συναυλία στο Βελιγράδι.

έλιωσα με αυτό!!!:lol::lol::lol::lol:

fall to your knees and repent if you please

να γιατί κοροϊδεύουν τους μεταλάδες :?

Ειναι θεος ρε μαλακες. Ειναι θεος. :lol2:
Αφοπλιστικη ειλικρινεια. :bow2:

Χα χα τι αστείο.

Ελα ρε μαλακα, αυτα τα αυθορμητα ειναι που προκαλουν το γελιο !!

Ελεος ρε ριπνουβ, ελεος… :wink: