Iron Maiden, 20 Ιουλίου, Rockwave Festival

Καθαρά για το κάμπινγκ έτσι όπως το γράφει η ανακοίνωση

1 Like

Φαν είσαι μόνο αν τους δεις σε αυτή την περιοδεία ωστόσο αλλιώς είσαι περαστικός :yum:

Μόνο που συμπεραίνω ότι αποφασίσαμε στην σύνοδο κορυφής Μεταλλικα φαμιλυ ότι τελικά οι οπαδοί τους είμαστε μεταλλαδες

Δεν ήμουν παρόν οπότε δεν έχω γνώμη, παρόλα αυτά αν ισχύει αυτό θα κάνω πρόταση μομφής προς το προεδρείο :stuck_out_tongue:

Κσερουμε αν η συμφωνια με τους Βορειομακεδονες επηρεαζει και το Αλεξαντερ δε γκρέιτ?Αλλαξε τιποτα ή τσαμπα τοσος ντορος?

6 Likes

Ακούγεται κατι για σπεσιαλ εμφανιση στο τριεθνές στις Πρέσπες ώστε να ακουσουεμ για μια και τελευταία φορά το κομμάτι Έλληνες, Βορειομακεδονες και Αλβανοι πιασμένοι αγκαλιά

4 Likes

νομίζω δεν τίθεται πλέον λόγος πολιτικής ορθότητας και θα το παίξουν :stuck_out_tongue:

εκτός κι αν όντως δεν μπορεί ο παππούς ο Νικο και δεν θυμάται ο θείος Αντριαν το σόλο

εξάλλου είναι γνωστό ότι η Μακεδονία είναι Maiden-ικη

3 Likes

Αύριο το αργότερο θα έχει εξώφυλλο η Αυγή με τα συγχαρητήρια του Harris.

3 Likes

νομιζω εκαναν το απολυτως σωστο και επαγγελματικο. Πολλοι πηραν εισιτηριο και δεν θα πανε καμπιγκ, πολλοι δεν προλαβαν να παρουν το ειδικο τικετ και με αυτον τον τροπο ενδεχομενως να διελευκανθει ποιος θα μεινει σκηνάκια τελικα και πολυ πιθανο, να φιλοξενηθουν στην ιδια σκηνη ατομα που ΔΕΝ πηραν εισιτηρια καμπιγκ αρκει να δηλωθουν!
Περιμενω να δω αν οντως εφαρμοσθει ετσι και αν ισχυσει αξιζει ενα μπραβο στους διοργανωτες…

1 Like

θα ειναι σα να πας σε καμπινγκ αλλα δε θα ειναι

1 Like

Έκανε και για Rockwave προβλέψεις ο Παστίτσιος? :stuck_out_tongue:

3 Likes

:joy::joy::joy::joy::joy::joy::joy:

ναι ρε αφού είπαμε ήδη

Θα έρθουν οι Μεταλλικα αλλά θα είναι σα να μην ήρθαν
ή ΔΕΝ θα έρθουν οι Μεταλλικα αλλά θα είναι σα να ήρθαν

μπερδεύτηκα τώρα…

2 Likes


Μετράμε αντίστροφα…FREEDOOOOOOOOOOOOOOOOM !
6 Likes

Και ενα video απο χτες απο Πραγα που οι Τσεχοι ηταν τοσο ψοφιοι… Οι Maiden γαμησαν παντως με τον dickinson σε πολυ καλη κατασταση και πολυ ωραιο ηχο… Καλα για τους διοργανωτες που ειχαν στην μεση της σκηνης κιοσκια για μπυρες απλα τραγικοι…

1 Like

Mλκ αυτο δεν το λες “ψοφιοι” !! Νεκροταφειο το λες…

4 Likes

Ετσι ακριβως ναι … μονο επειναν μπυρες και τιποτα … ουτε μπροστα ειχε κατι … Πρωτη φορα ειδα στη ζωη μου επισης σε συναυλια να αρχιζει να φευγει κοσμος στο encore… Γενικα τραγικοι οι Τσεχοι… και σα διοργανωση επισης ( αν ειναι δυνατον να ξεκιναει το live 8 η ωρα με τον ηλιο ακομα πανω απο το κεφαλι μας…)

καλησπέρα παιδιά. ήθελα να ρωτήσω για εισιτήρια. απο πού συμφέρει να αγοράσω? Γερμανό ή tickethouse. επίσης τι τιμές παίζει Γερμανό? Σε περιπτωση που κάνω αγορά μέσω tickethouse απο το site, θα το πάρω σε εκτύπωση ή θα μου το στείλουν με courier? και γιατί ενώ η τιμή είναι 60ευρώ κανονικά, στο site μου βγάζει 65?

Έχει “καπέλο” 10% στο site οπως και στον Γερμανο. Πιο πολύ συμφέρει να πας στο tickethouse το οποίο αυτές τις μέρες είναι σχεδόν όλη μέρα ανοικτό αν δεν κάνω λάθος.

Καλό μήνα Rockwavers!

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι από τη Δευτέρα 2 Ιουλίου και μέχρι τις 20 του μήνα, το Ticket House (Πανεπιστημίου 42, εντός στοάς) θα είναι ανοιχτό και τις Δευτέρες 10:30-18:30, ενώ Τρίτη με Παρασκευή θα εξυπηρετεί από τις 10:30 έως τις 21:00.

ελπίζω το ίδιο να ισχύει κ για το tickethouse Θεσσαλονίκης…