Muse

Κανείς δεν είναι τέλειος…

Δεν μπορω να καταλαβω, ωστοσο, πως γινεται να σ’ αρεσει το “Ηysteria”, αλλα οχι το “Τιme Is Running Out”.

Ναι, αλλά της αρέσει το Hysteria. <3 <3 <3

Το “Time Is Running Out” είναι πιο αργό και δεν έχει το μπάσο που ακούμε στο “Hysteria”. Επίσης η φωνή του τραγουδιστή στο “Time Is Running Out” δεν μ’αρέσει όσο στο “Hysteria”, σαν να παραείναι ψηλή και κάτι δεν μου ταιριάζει.

Αλλά ό,τι και να λέμε, γούστα είναι αυτά. Κάθε μπάντα έχει και άτομα που δεν την γουστάρουν για τον άλφα βήτα λόγο. Είναι καλό πράγμα η πολυφωνία :slight_smile: και προς θεού δεν κρίνω εσάς που σας αρέσουν οι Muse.

Απλα, στο αυτι μου “Hysteria” και “Time Is Running Out” ειναι δυο κλασικα Muse υπερχιτακια με μικρες διαφορες μεταξυ τους.

Whatever…

Δοκίμασε το New Born τότε

Ξέρουμε κάτι για νέα tour στας ευρώπας μετά τις αμερικές και αυστραλίες που βλέπω στην σελίδα τους?

Είναι τραγικά μεγάλο όνειρο να περιμένουμε μια στάση από εδώ?Ή κάνουν μόνο stadium rock από εδώ και πέρα και κάτι rockwave των ± 10000 θεατών τα έχουν γραμμένα(και ειδικά μετά το FAIL του 2007)?Πιστευετε ότι θα κάνουν και tour του χρόνου το καλοκαίρι?Εγώ έτσι όπως το βλέπω το προγραμμά τους,βλέπω μετά να φευγουν καμια νοτιο αμερική όπως κάναν και στο προηγούμενο tour

α και
2004 glasto>black holes tour>glasto 2010>resistance tour

Να πω και την αμαρτία μου?

[spoiler]τους είδα φέτος στο glasto αλλά δεν τους χόρτασα…οκ super duper show,απίστευτη εμφάνιση,βγήκε και ο σκουφατος και τραγούδησαν την κοματάρα,αλλά θέλω κιάλλο :P…ένα 2ωρο γαμάτο live μόνοι τους…πολλά ζητάω? (α και να έχουν support τους kasabian…)

[/spoiler]

Hullabaloo > όλα, αλλά αυτό είναι μια άλλη ιστορία…

ένα 2ωρο γαμάτο live μόνοι τους…πολλά ζητάω?

έλα Wembley το ερχόμενο ΣΚ.

αχ,αχ…
λεφτα γιοκ…
εσυ θα πας?

affirmative.

Muse ε? χμμ. μπορω να αρχιζω να τους κραζω σημερα και να τελειωνω μεθαυριο :stuck_out_tongue:
Καταφεραν να μεταμορφωθουν απο ενα καταπληκτικο ροκ γκρουπ σε μια παντελως commercial μπαντα, με σχεδον RnB κομματια (:!:slight_smile: οπως το παναθλιο Undisclosed Desires. Οκ, ομολογω οτι τεινω να χανω το ενδιαφερον μου για ενα γκρουπ οταν γινεται εμπορικο αλλα αυτοι εχουν περασει απο το σταδιο της εμπορικοτητας στο σταδιο της σουπας. Ειναι πολυ κριμα να βλεπω αυτους που τραγουδησαν παλαιοτερα τα Uno, Plug In Baby, Bliss & Showbiz να τραγουδουν τωρα για pop fans. [-X Μαλλον εχουν συμπτωματα της Gwen Stefani επιδημιας ας ελπισουμε να μην ντυθουν και αυτοι cheerleaders φωναζοντας aha this my s**t :?

ή και όχι.

Ξαναγραψε μετα τα 18 σε παρακαλω πολυ

τι ακριβώς είχε συμβεί το 2007?:-k

@Wrong η άποψή σου είναι ίδια με το nick σου…:stuck_out_tongue:

Εννοει μάλλον ότι δεν είχαν μαζεψει και πολύ κόσμο στην συναυλία τους…

Τα δεδομένα όμως έχουν αλλάξει τώρα όσο αφορά το status των Muse, πιθανή συναυλία στο Καραϊσκάκη θα μάζευε ψιλοάνετα 25άρα. Επίσης στη Στοκχόλμη πέρσι τον Οκτώβριο έπαιξαν μπροστά σε κοινό 10 χιλιάδων, το κακό είναι ότι εδώ δεν έχουμε τέτοιους κλειστούς χώρους.

Δεν ξέρω αν θα μάζευε τόσους, πάντως το εισητήριο θα είχε σίγουρα διπλασια και βάλε τίμη…

Έχεις ιδέα πόσα πιτσιρίκια λιώνουν να δουν Muse λόγω Twilight?

Διπλάσια τιμή από τι? Το 2007?

σιγουρα κερδισε κοινο με το twilight αλλα αυτο δεν σημαινει οτι δεν μαμανε ,5 αλμπουμ βγαλανε ειπαν να βγαλουν και ενα πιο πειραματικο,και οσο ακουω the resistance ολο και πιο πολυ μου αρεσει,καταρχην εχουν τα τρια exogenesis που δεν νομιζω να αρεσαν ιδιαιτερα στα 13χρονα αμερικανακια ,εχουν το unnatural selection που στο σολο η κιθαρα κλαιει εχουν τα επισης πολυ ωραια i belong to you και resistance και γενικα ειναι πολυ ωραιο αλμπουμ.το μονο τραγουδι των muse που πραγματικα ξενερωσα και το γραψανε μονο και μονο για εμπορικους σκοπους ειναι το neutron star collision

Ναι είχε 25 ευρώ, δεν παίζει τέτοια τιμή ξανά.

Το Twilight δεν το ξέρω…