Pantera

Cowboys From Hell και Vulgar Display Of Power.

Ο Dime ηταν θεος.RIP

cowboys from hell και από εμένα… οι pantera μου αρέσουν τραγικά για ένα ανεξήγητο λόγο αφού δεν είμαι και πολύ του είδους…

V.D.O.P. EFKOLAAAA

το μονο που δεν μ’αρεσε σ’αυτους ειναι οτι ηταν και αυτοι κολλημενοι με το νοτο και την ολη southern φιλοσοφια.

KANENA :stuck_out_tongue:

Και ελεγα τι ελειπε απο αυτο το τοπικ???
Μα φυσικα αυτη η απαντηση!!! :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Για την ιστορία το Far beyond driven είναι το πιο Heavy album που πήγε κατευθείαν στο νούμερο 1 του πίνακα Billboard.Respect… 8)

Great Southern Trendkill…Αντικειμενικά δεν είναι το καλύτερο αλλά προσωπικό κόλλημα.

DIME

2 χρονια απο τη μερα που ενας αρχιμπασταρδος αποφασισε οτι ο Dimebag ηταν υπευθυνος για τη διαλυση των Pantera.Και οτι η τιμωρια του θα ηταν ο θανατος.

RIP μεγαλε…
:?

RIP

vulgar display of power…

VULGAR DISPLAY OF POWER gia mena makran o kalyteros diskos toys kai o pio wrimos!

Κοντεύουν 3 χρόνια κι ακόμα ένα τεράστιο γιατί αιωρείται πάνω από το κεφάλι μου…

Dime ζεις.

Cowboys From Hell και Vulgar Display Of Power.Εχω κανει ατελειωτο headbanging με Pantera ιδιως με το Primal Concrete Sledge και με το Mouth For War αλλα και με New Level.Κομματαρες.

power metal - ta alla einai gia petama !

:lol2: :lol2: :lol2:
Τι άλλο θα λεγες εσύ!

#-o :eek: :lol2:

[SIZE=“5”] [SIZE=“6”]Ο Λ Α !!! [/SIZE][/SIZE]

8O 8O 8O
:?

:lol2: :lol2:
Οκ.

The Great Southern Trendkill και Far Beyond Driven