Παιχνίδια Παίζουμε;

To The long dark το χει παιξει κανεις;
Ασχετο, αλλα ενω το φολαουτ το ευχαριστιεμαι, με εντυπωσιαζει πραγματικα το ποσο ασχημα γραφικα εχουν οι χαρακτηρες. Ποιοτητα προσωπων κτλ. Μετα το witcher ειναι ντροπιαστικο να κυκλοφορουν ετσι

Steam Sales γαμώ! πάω όλο χαρά και ξαφνικα σκάει το κλασικό μήνυμα άκυρου. Είχα ξεχάσει τα capital controls. Δεν έχει αλλάξει κάτι από ότι φαίνεται :frowning:

Δοκίμασε 2-3 φορές στα καπάκια και παίζει να πιάσει η αγορά. Έχω καταφέρει καμπόσες φορές να αγοράσω.

Όντως :wink:

θα τρελαθω.

16 χρονια μετα, ο απολυτος horror sci-fi τιτλος επιστρεφει απο το πουθενα.

[SIZE=7][COLOR="#006400"]system shock 3.[/COLOR][/SIZE]

http://www.othersidetease.com/p089gg.php

Κανω σκουπα απο παιχνιδια που δεν εχω παιξει στο Steam, πριν αγορασω καινουργια…

Τελειωσα [B]Max Payne 3 [/B], ωραιο στορυ και γενικα gameplay, πολυ ευκολο βεβαια αλλα ευχαριστο.
Επαιξα και λιγο multiplayer! Τoν ηπια και το εβγαλα…

Τωρα επιασα[B] FarCry 4 [/B]και εχω καει…! Στα βηματα του 3 ακριβως (γιαυτο χρειαστηκα και μεγαλυτερο break μεχρι να το ξαναπιασω) διαδραματιζεται βορεια Ινδια/Νεπαλ φαση και ειναι οτι ακριβως περιμενεις. Τεραστιος χαρτης, απειρα side quests, κυνηγι ζωων , crafting και ωραιο main story. Προετοιμαζομαι για το Primal.

Αγορασα το [B]Her Story[/B], το οποιο και πηρε βραβειο καλυτερου narrative φετος…
Ειναι ενα investigation adventure game, οπου εισαι private investigator και εχεις στη διαθεση σου πολυ υλικο απο ανακρισεις/ερωτησεις μιας γυναικας (live action footage) αλλα και μια βαση δεδομενων, και ο στοχος ειναι να λυσεις το εγκλημα που εγινε.

Και τελος ΤΣΕΚΑΡΕΤΕ ΑΜΕΣΩΣ το [B]Whos your Daddy[/B]…
Coop παιχνιδι , οπου ο ενας παιζει το μωρο και ο αλλος τον μπαμπα.
Το μωρο προσπαθει να πεθανει και ο μπαμπας προσπαθει να το σωσει κανοντας το σπιτι baby proof. Το παιχνιδι ειναι ακομα στο Steam Greenlight, οποτε καντε το support!
https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=566597674

Ξεκινησαν χθες το βραδακι τα steam X-mas sales με προσφορες για ολα τα γουστα. Νομιζω θα κρατησουν μεχρι 4 Ιανουαριου. Τσιμπησα το Mount & Blade για αρχη.

Ποτε δε θα το δουμε μου φαινεται…

αυτο εδω φαινεται αριστουργημα

Γενικα παιζουν πολυ τα Ice Age / Primal παιχνιδια φετος… ειναι της μοδας.

Τερματισα το fallout 4 εψες και ειναι το χειροτερο fallout
που εχω παιξει ανετα. Ο δε τερματισμος απλα αισχος, πιο καλος ηταν στο final fight. Θα δοκιμασω under rail που φερνει σε παλια fallout. το χει παιξει κανεις?

Εγώ. Γαμάει και είναι τρελό κόλλημα. Παλουκάκι απ’ τα λίγα όμως, παίζει να φταίει και το build μου βέβαια και φτύνω αίμα.
Πολύ καλό γράψιμο.

α υπεροχα!

^Περιμένω ποστάρα αποθέωσης μόλις μπεις στο κλίμα, ε!

Αφησα να κατεβαινει το Witcher 3… Its happening!

Πολυ αδιαφορο φηλινγκ το fallout. Ολο τα ιδια. Ειμαι λιγο πριν το τελος κ το χω παρατημενο κανα 10ημερο τωρα. Φταιει που βγηκε κ μετα το witcher κ και κάθε συγκριση ειναι σαδιστικης φυσεως.

Μολις μου στειλανε closed Beta Access για το Tom Clancy’s; The Division !! wooop phanx Nvidia.

Περνάω από δω να πω πως το Psychonauts είναι αριστουργηματάκι. Και πάλι καλά που το έπαιξα μεγάλος γιατί δε θα καταλάβαινα Χριστό από το πόσο καλά μιλάει για ψυχολογικές έννοιες ΕΝΑ ΓΑΜΗΜΕΝΟ PLATFORM GAME. Ξεκίνησε και Kickstarter για το 2.

ω ναι, Tim Schafer=χρυσος.

για το επομενο θα χρειαστω αλλο pc, αλλα μεχρι τοτε βλεπουμε

σε αλλα νεα το νεο τορμεντ φαινεται υπεροχο.