Παιχνίδια Παίζουμε;

Και στο 3 κατευθείαν να πας, δεν έχεις πρόβλημα. Μια χαρά story έχει και μπαίνεις και στο κλίμα της ζωής του Geralt. Μιλάμε ίσως για το RPG game της δεκαετίας, τι να λέμε, μην το παίξεις, επειδή δεν έχεις παίξει το 1 και το 2; Κρίμα είναι

Eκεί είναι το θέμα, αν το παίξεις χωρίς να παίξεις τα προηγούμενα απλά το θεωρείς το RPG game της δεκαετίας. Άδικο.
Αν το παίξεις μετά το 1 και το 2 το θεωρείς GGOAT. Δίκαιο.

Βέβαια, ο Bastard είπε ότι διάβασε τα βιβλία, κάτι που σίγουρα βοηθάει.

GGOAT = greatest game of all times; Χαχαχα πάσο τότε ρε τρελέ μου

Εύκολα, χαλαρά και ξεκούραστα. :stuck_out_tongue:

Blood & Wine παιξατε; τι επος κ αυτο; δεν υπαρχει αυτο το Witcher πραγματικα. Ποσες ατμοσφαιρες. Ποσοι φοβεροι χαρακτηρες. Τι μερη. Ποσο στεναχωριεμαι που το τελειωνω

Όχι ακόμα ρε δικέ μου, δεν βρίσκω χρόνο καθόλου γμτ - τώρα που ξεκίνησα το Shadows Of Mordor κιόλας, θα φάει λίγο πάγκο ο Γκέραλτ

Να πω κι εγω τις εντυπωσεις μου.
Αρχικα παιζει το Witcher 3 να ειναι το πιο καλοδουλεμενο παιχνιδι που εχω παιξει στη ζωη μου.Τα γραφικα,οι κινησεις,οι εχθροι,τα χρώματα είναι ολα απίστευτα.Από τα παιχνίδια που τo alchemy ειναι ουσιαστικο,ενώ το γεγονος οτι ο καθε εχθρος θελει διαφορετικη μεταχειρηση και γενικα αυτο το στυλ που χρειαζεται σκεψη κι οχι μονο “ξυλο” είναι απιστευτο.
Η εξερευνηση ειναι το ιδιο ενδιαφερουσα και απολαυστικη με το να παιζεις τα quest.To combat ειναι κι αυτο πολυ καλο αλλα ακομα δεν το εχω συνηθησει :stuck_out_tongue: .Πολυ θετικο το γεγονος οτι εχει απειρα side quests,αν και μου την σπαει λιγο οτι σε περιοχες που με βαση το main quest φτανεις ξερω γω 4 lvl υπαρχουν πολλα side quest που δεν ειναι αντιστοιχης δυσκολιας.Με αποτελεσμα εγω που γενικα τα παιρνω ολα τα quest,να εχω ενα χαοτικό quest log.Εχω τελειωσει το quest του Bloody Baron και τωρα καθως πορωθηκα κι αποφασισα να αρχισω ταυτόχρονα dark souls 3 :stuck_out_tongue:

Eπισης δεν εχω παιξει τα προηγουμενα game αν και ηξερα πανω κατω τι γινεται,αλλα ομολογω οτι οταν πηγα και μιλησα στον emperor “χαθηκα”.

witcher 3 ταυτοχρονα με ds3;;;; ποτε θα προλαβαινεις να τρως,να κοιμασαι κτλ; :stuck_out_tongue:

Bloody Baron ανατριχιλες. Ειδικα το κατ σην με τις 3 κροουνς κ την μουσικη με τα βιολια απο πισω. Γενικα ολο αυτο το στορυ κορυφη

αρχισα the witness. πολυ καλο

Μαλάκα ναι

απλά Λ Ο Λ, τίποτα άλλο.

πααρα πολυ καλο. Επιτελους ενα παιχνιδι που σε κανει να πονοκεφαλιασεις και λιγο. Σε δυο μονο χρησιμοποιησα walkthrough και αν δεν το εκανα ακομα εκει θα ημουν γιατι οι λυσεις ηταν στους ηχους και εγω ακουγα παραλληλα μουσικη.

ειμαι στο τελος τωρα αν και μαλλον εχω αφησει καποια εξτρα παζλς.

https://www.youtube.com/watch?v=hXVkXYaKqxM

Πρώτο βίντεο για το Batman της Telltale.

πόσες φορές μπορεί κανείς να χάσει σε uncharted?

Μία με το ζόρι προφανως

Νεα Origins video εν οψει Legion , οπως εκαναν και με WoD.

Gul’dan

Εδώ είμαστε.

https://www.youtube.com/watch?v=qAGVilt3Rls

Παιδιά έχει δοκιμάσει κανείς από χτες να κάνει αγορά μέσω στημ? Δεν μου δέχεται καμία κάρτα και πήρα την τράπεζα και μου είπαν ότι άλλαξε το προιον το στημ από ψηφιακά προιοντα σε ηλ παιχνίδια και δεν επιτρέπεται αυτη η συναλλαγή από τα κάπιταλ κοντρόλς…