Αγαπάμε #2

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA:lol::lol::lol::lol::lol::lol:XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA:lol::lol::lol:l:XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA:lol::lol::lXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA

OMG ΑΧΑΧΑΑΑΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
ΕΧΩ ΠΕΘΑΝΕΙ!!

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχαχχχαχαχαχαχα!!! my clasic.Τι να κάνω έχω συγκλονιστι δε μπίγκ φόρ σε μια συναυλία πω…

ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΜΙΠΩΣ??? :lol:

:lol3::lol3::lol3:

Εγκεφαλικό αγάπης.

Αυτο κοιταζα τωρα :lol: :lol:

ΔΑΓΚΩΤΟ travolta! Μέχρι τώρα δεν είχα ψηφίσει… ΤΩΡΑ είμαι βέβαιος! :smiley:

Το έχουμε πει ότι τον αγαπάμε, αλλά τέτοια κάνει και μας σκλαβώνει

http://www.rocking.gr/modules/forum/showpost.php?p=873128&postcount=8

Εντωμεταξυ τι εννοει, ερχονται κι αλλα;
Κλεμμενα ειναι, τι διαολο;

Στο επόμενο δαγκωτό King_Diamond_13.
DrLove και μαλακίες…

Ποιος ειναι αυτος??? Πρεπει να εχω χασει επεισοδια…

το αντίπαλο δέος του cradleofmaiden ίσως?

Χαχαχαχα δεν υπαρχει… Αλλα νταξει οχι οτι εθαψε τιποτα landmarks της μουσικης

travolta χαλαροτατα ομως.

σα δε ντρεπεσαι μωρη…

ΝΤΑΞ.

Τέλοc.

Υστερα απο βαθια περισυλλογη και προσεκτικη παρατηρηση…Travolta for president bitchez!

Χαλαρατοτα μαλιστα…

Και με την ψηφο μου μολις ειχαμε αλλαγες στην πρωτη θεση,Τραβολα φορ πρεζιντεντ λοιπον.Σορι στο συνΠΑΟΚι,αλλα δυστυχως εδω εχουμε να κανουμε ισως με τον μεγαλυτερο θρυλο της νεοτερης ιστοριας του φλωρουμ