Αγαπάμε #2

wtf???
#-o#-o

το παραξενο δεν ειναι το Kiss ? Crazy Nights
[/SPOILER]

Α ρε τραβόλτα θεέ!

#-o:lol3::lol3::lol3::lol3: ε αξιζει να παρεις και συ ενα τετοιο μονο κ μονο επειδη τα πιανεις------->:ok:

πφ,αρχισα να ετοιμαζω pre-review για τον νεο δισκο των disturbed,γιατι αποτι φαινετε εχω αρχισει να χανω εδαφος…

Θελω να το δω και αυτο

:-k
](http://img188.imageshack.us/i/melissan3small.jpg/) Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Σύντροφε ChrisP που το p πρέπει να σημαίνει peanuts…
Κάνε και αλλά ποσταρίσματα μπάς και γυρίζω το παιχνίδι γιατί η τρίτη θέση δεν αξίζει σε ένα τέτοιο άτομο όπως εγώ…

ΥΓ
Ποιός νοήμον άνθρωπος με στοιχειώδη γ…λογική θα ψήφιζε στο rockin forum έναν τύπο με nickname Travolta

#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o#-o

romantic_7 έχεις σκάσει από τη ζήλια σου που βλέπεις την πλάτη του travolta :stuck_out_tongue:

Ναι είμαι Ζηλιάρης αλλά θα προσπαθήσω να κάνω την Επική Ανατροπή!!!

ΥΓ
Το νού σου Τραβόλτα θα σε πάω σε άσχημη βόλτα…

Πες τα ρε ΡΟΜΑΝΤΙΚ-7

Πιο πολυ μαρεσε σαν ποστ ροκερ.Ηταν πιο ΚΑΦΡΟΣ

o Travolta ΜΗΝ προσπαθωντας καν,σας κανει πλακα,μην το κουραζετε…:stuck_out_tongue:

Nαι όντως τότε είχα 2 σχέσεις παράλληλα και δεν μου εβγαίνε στην real life kαι τα έβγαζα εδώ στο rocking
Τώρα που δεν έχω τίποτα…εντάξει τα βγάζω πιο στην real life και δεν εδώ κάνω φλωριές!!!
:lol::lol::lol::lol::lol:

Βασικά ούτε την πλάτη του βλέπει…ο Travolta είναι απλά μια κουκκίδα στο βάθος! :stuck_out_tongue:

ρε, ποσες ομαδες εχει αλλαξει ο ρομαντικ?

Ρούκι του μήνα: razor7

Ο χρήστης που ποστάρει πιο γρήγορα κι από τον ίσκιο του.

Μέχρι στιγμής ανάθεμα κι αν έχει πει τίποτα βέβαια, αλλά εξελίξιμος nonetheless. :thumbup:

:lol2::lol2::lol2::lol2::lol2::lol2:

:lol::lol::lol::lol::lol:γελασα και εγω