Ποστάρετε Φωτογραφίες από τα Ζωάκια σας!

^^ Δεν ξέρω αν είναι κουφός, αλλά θα ήταν καλύτερα για τον ίδιο να ήταν, με τέτοιες μουσικές που θα ακούει…

Ο παπαγάλος μου μια φορά γουστάρει μεταλλιές…

Φλώρος…
Αυτός είναι αλάνι:http://www.youtube.com/watch?v=8DjE6CSh3xc

Ο γατούλης μου σε απόλυτο λήθαργο!!

ρε συ [B]Moon_Madness[/B], απάντα μια σε αυτό, μια που δεν απαντά κανείς άλλος…

Επειδή γατιά είχα στην αυλή της γιαγιάς μου από πιτσιρίκι, έχω μάθει το εξής: Όσο περισσότερο τα κακομαθαίνεις με το φαί, τόσο δεν θα τρώνε κάτι άλλο ας πούμε. Αν τους δίνεις συνέχεια κονσέρβες, τότε θα θέλουν μόνο κονσέρβες. Αν τους δίνεις κροκέτες το ίδιο. Μην το κακομάθεις, δίνε του ότι νομίζεις και κάποια στιγμή θα το φάει αν κόψει λόρδα!!

Ισχύει αυτό. Κακομαθαίνουν τα γατιά με το φαγητό.

Θα πρότεινα ξηρή τροφή, και αν της αρέσει. (αρκεί να μην είναι μπαγιάτικη φυσικά!)

οκ…thanx
της έβαλα κροκέτες…άντε να δούμε.

*η γάτα ήρθε μαζί μου μέχρι το μαγαζί που τις πήρα :smiley:

Δεν μου είπατε για τον τούλη μου. Θα ποστάρω και άλλες φωτό σε θεϊκές στάσεις!

ομορφουλης και παιχνιδιαρης απο οτι φαινεται. μου θυμιζει πολυ στις σταμπες και στο κεφαλι τον δικο μου που χθες πεθανε απο πνευμονια… προχθες αρρωστησε και χθες πεθανε. οτι πιο φρικτο… απο αλλου το περιμενεις και απο αλλου σου ερχεται…

Κρίμα ρε Deadmeat ήταν γλύκας ο γατούλης σου, αξιολάτρευτος :confused:

Ωραίος ο τούλης σου moon_madness!!! :slight_smile:

:lol3::lol3::lol3:
γάμησε ο παπαγαλοπαοκ.

ηταν η χειροτερη στιγμη του καλοκαιριου. ηταν μολις 2,5 ετων και ολα συνεβησαν μεσα σε 1,5 μερα. ηταν κομπλε το ενα πρωι, μετα κρυφτηκε και ηταν απαθης, το επομενο πρωι τον πηγαμε στον γιατρο μα τιποτα… ηταν μεγαλος και πανεμορφος και με απιστευτη προσωπικοτητα και μυαλο (αν και λγο αλλαζονας)… κριμα…

:lol3::lol3::lol3: δεν υπαρχει!!!

έλα μωρέ η ψυχούλα! :confused: ήταν πράγματι πανέμορφο (από φωτος που είχες ποστάρει)

πω θα’θελα ένα μικρό, χαριτωμένο και τριχωτό κατοικίδιο… αλλά δε νομίζω ότι επιτρέπεται ή μάλλον δεν ξέρω… μέσα σε διαμέρισμα όμως; λίγο δύσκολο… η μαμά μου θα φύγει, αν βάλω ζωάκι μέσα. :stuck_out_tongue:

με τα γατακια γινεται αλλα αφου δεν θα παιζει πολυ στη φυση θα πρεπει να παιζεις πολυ μαζι του εσυ. και οταν ειναι μικρα ειναι τελεια!

ενα τελευταίο…οι κροκέτες είναι κάπως σκληρές…τι μαλακώνουμε κάπως? ή αφήνουμε το ζώο να το παλέψει το θέμα??

O δικός μου μια χαρά τις κρατσανάει πάντως!! Πάρτε και κανά δυο ακόμα με τον τούλη!
Η πρώτη που είναι στην καμινάδα, είναι απολύτως φυσική, χωρίς εφέ!!

^^στην πρώτη φώτο βλέπουμε τον δαίμονα, και στην δεύτερη τους sabbath:p

*ωραίος είναι

[B]edit.[/B] τιε κροκέτες τις έφαγε περαστική γάτα,!! η δικιά μου τις εκλασε…χαχαχαχ