Πρόβλημα

Σε`μένα πάντως τώρα τρέχει μια χαρά.

Ναι, τώρα

O κήπος είναι ανθηρός!!!

Ρε παιδια, οταν παω να μπω στις συναυλιες στο Μαρτσ Μεταλ Ντεϊ, μου λεει σφαλμα και με πεταει τελειως εξω απτο rocking…

με πεταει συνεχεια εξω απο το φορουμ!!!

γιατι???

ένστικτο αυτοσυντήρησης

κθτθτδ

Έχεις AVG antivirus? Το ψάχνουμε και θα διορθωθεί. Sorry για την ταλαιπωρία :?

με πεταει συνεχεια εξω απο το φορουμ!!!

γιατι???

Πως σε πετάει δηλαδή;

Eμενα προχτες απο τις 16:40 μεχρι και τις 17:30 δεν με αφηνε να μπω ουτε στο σαιτ ουτε στο φορουμ.Μου εδειχνε οτι δεν υπηρχε καθολου το ντομειν.Επισης δοκιμασα να μπω και απο τους 3 υπολογιστες αλλα μου εκανε τα ιδια

Κάποια στιγμή την Παρασκευή έγιναν κάποιες αναβαθμίσεις στον server (από πλευράς τους) και πιθανόν να ήταν στο διάστημα που αναφέρεις. Γενικά, φτου φτου, τον τελευταίο καιρό πάει καλά, μην το ματιάσουμε.

ενω ποσταρω κανονικα κανω κλικ να φορτωσει αλλη σελιδα και με πεταει!!!

Το οτι το φορουμ αργει να ανοιξει και οι σελιδες φορτωνουν τουλαχιστον μισο λεπτο οφειλεται στη γραμμη μου ή ειναι γενικο το προβλημα?
Ειτε με εξπλορερ μπω ειτε με μοτζιλα και απο τους 3 υπολογιστες που εχω δοκιμασει εχω το ιδιο προβλημα.
Δεν εχω κανενα προβλημα πουθενα αλλου,ουτε στο σαιτ του ροκιν παρα μονο στο φορουμ

Γενικο ειναι το προβλημα…

Ευχαριστω Κρισπ να’σαι καλα

Γενικό γα τους χρήστες, ειδικό για το φόρουμ (μόνο αυτό σέρνεται).
Έχω ενημερώσει και λογικά θα λυθεί σύντομα.

Sorryyyyy.

Εμφανίστηκαν πάλι οι λευκές σελίδες ή είναι μόνο σε μένα?

Δν προλαβε να μπει το μπιφτεκι η αδερφη μου το ξεσκισε το φορουμ!:stuck_out_tongue:

Σε μενα ειχε πρωτα 'σπρη σελιδα κ μετα δεν βρεθηκε ο εξυπηρετης κλπ κλπ κλπ.:frowning:
Τωρα ολα καλα!:smiley:

και σε μενα χθες…

δεν νομιζω να ειναι γενικο εμενα μονο στο home αργει μεσα στο φορουμ τις ανοιγει αμεσως… 1024 εχω δεν ειναι καμια γρηγορη

Γενικα συνουσιαζεται το σαϊτ απο το πρωι ή μονο σε μενα??