ΔΙΣΚΑΔΙΚΑ

Ειδικά η Fnac είναι μεγάλη απογοητευση γιατί τα “μητροπολιτικά” μαγαζιά στη Γαλλία είναι από απλά καλά ως απίστευτα ενημερωμένα (υπάρχουν αποκλίσεις από κατάστημα σε κατάστημα και εκεί)

Το No Remorse ρε παιδιά δεν είναι κάπως ακριβό?:-k

Το No Remorse αξιζει για πολλους δισκους που αλλου πετυχαινεις πανακριβα… φτηνο βεβαια και παλι δε τον λες, αλλα εχει καμποσα σε λογικες τιμες…

Rythm records για τους φανς της hardcore,punk,alternative/indie,garage,ska/reggae ενω εχει και πολυ πραμα απο τον ηχο της relapse και hydrahead.

Vic, σ’ αυτο θα πετυχεις μπολικο πραμα απο βινυλια. :wink:

Βρήκα το Crystal Viper 13 γιούρος, και πράγματι είναι το πιο φθηνό που βρήκα:p Αλλά κάτι άλλα βαράνε 15άρια+:(

Ειδικα σ’αυτα,εκει να δεις.

Αν και υπαρχει αλλο θρεντ για τα διαδικτυακα δισκαδικα, το ανεφρω και γω εδω για το www.play.com, πχ το νεο slipknot συην σπεσιαλ εκδοση 12.50 ευρω (ολες οι τιμες συμπεριλαμβανουν ταχυδρομικα)… Μαλιστα με την νεα υπηρεσια Playtrade (συνεργασια με ανεξαρτητους πωλητες) θα βρει κανεις νεα αλμπουμ σε ακομα καλυτερες τιμες… Πχ πηρα το νεο Motley Crue 8 Ευρω (συμπεριλαμβανομενων ταχυδρομικων)…

Για το play.com θα συμφωνησω…πολυ καλη επιλογη…εχω ηδη προπαραγγειλει το νεο Μεταλλικα με 12 ευρω.πολυ καλυτερη τιμη απο οτι θα βρεθει εδω πιστευω…και τα φερνουν και σχετικα γρηγορα.(3-4 μερες μετα την παραγγελια).

egw meno eparxia kai den mou einai eukolo na aneveno athina cd s kai etsi paragelno apo to no remorse exw vrei kalo prama kai polles fores oi times einai sxetika kales kai se dvd, h monh malakia ta metaforika eksoda (5 euro sin gia ta elta) :?

Παιδια ψαχνω να βρω ενα εξειδικευμενο δισκοπωλειο που να εχει cd του Buckethead.Θα ηθελα για την περιοχη της Θεσσαλονικης να μου πειτε.Οχι Metropolis,Pmw γιατι αυτα δεν εχουν σιντι του Buckethead.Οποιοδηποτε σιντι του.Ευχαριστω.

Ρε σεις, βοηθήστε λίγο κάποιος.

Ψάχνω τα καινούρια Revenge, Virus, Gojira και Zozobra.
Στο Μετρόπολις Ομόνοιας χτες δεν είχε κανένα εξ’ αυτών.

Άλλες λύσεις?

Ψάξε για distros στο web ή ebay

Γνωρίζω από net, αλλά εγώ τα θέλω άμεσα γιατί σε 4 μέρες ξαναφεύγω για Λήμνο.

Για το Zozobra μπορώ μόνο να σου πω, ότι πριν καταφύγω στο Webstore της Hydrahead, είχα ψάξει στα περισσότερα δισκάδικα της Αθήνας και φυσικά δεν.

Ok, τσέκαρε για Revenge και Virus στα Bowel of Noise και Darkside και για Zozobra και Gojira στο Rhythm.

Θενκς!

virus σήμερα που πέρασα μια γρήγορα απο rock star, νομίζω το πήρε το μάτι μου. αύριο αν κατέβω θα τσεκάρω πιο επισταμένα. επίσης gojira έχω δει σίγουρα κάπου αλλά δε θυμάμαι που :-s

δυσκολο.

4/4 πέτυχα φλώρε, τα βρήκε όλα το παιδί όπως του είπα, βούλωνε κι άλλη φορά μην αμφισβητείς :stuck_out_tongue: