Με θλίβει ότι

με θλιβει που χει γιομισει ναμαγαπαδες και γαμημενους alt-bags εκει εξω,επαναστατες με blackburry και αντικαπιταλες με gap μπλουζακια…ουστ δρομο…φερτε πισω τα κλασσικα μαυριδερα κοριτσακια με τα κολαν τη τρυπα στη μυτη και το ΠΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑ μπλουζακι

Να πώς φαίνεται ο επαγγελματισμός: ψωνιστήρι κατευθείαν απ’ το θρεντ της κλαψομουνιάς. Αυτό το παπί θα πάει μπροστά μια μέρα…
χόρορ, ψήσου 8)

ναι αλλά έχεις την αγάααααααααπη, έτσι?? :stuck_out_tongue:

μάλλον θα με περιμένεις πιο σύντομα από ότι νομίζεις. O_-
με απόδειξη. αυτό με καλούν οι νόρμες μου.

κατά τα άλλα, καμιά καλύτερη τιμή για ομαδικό πρόγραμμα? :roll:

οπα ναι αυτο περιπου.βασικα αυριο ειναι η τελευταια μερα που θα παω μαθημα με καποια φιλαρακια.που παμε τοσα χρονια μαζι.και αυτοι μαλλον παιρνουν πτυχιο.δε ξερω πως να αισθανθω οταν του χρονου θα χουν φυγει οι περισσοτεροι φιλοι μου και γω θα μαι στη πολη που σπουδαζω χωρις αυτους.:(:(:frowning:

… έχω να πιω μπύρα τουλάχιστον 3 ημέρες :frowning:

Φίλε δεν έχει σημασία τι φοράς και τι γκάτζέτ έχεις…σημασία έχει το τι πιστέυεις…για μένα χρειάζεται ένα ΚΙΝΗΜΑ ακομπλεξάριστο που θα έχει προτάσεις και θέσεις πάνω απο ιδεολογιές δεξιές και αριστερές…ήρθε ο καιρός να περάσουμε στην Αναρχία δηλαδή στην Άμεση Δημοκρατία που ο καθένας ελεύθερος είτε είναι μάυροε, είτε είναι άσπρος, είτε είναι πλούσιος, είτε φτωχός θα έχει τα ίδια δικαιώματα και την ίδια φωνή

Μόνο έτσι πολεμιέται ο καπιταλισμός όχι μόνο με Μολότωφ και με Κράνη…αυτά γίνονται μόνο όταν οι μπάτσοι και τα βρωμο ΜΑΤ προσπαθούν να διαλύσουν ειρηνικές πορείες…

Ακούς κακομαθημένο παπαρδέλα;
Άιντε με όλους τους δήθεν.Πέστα ρε ρομαντίκ, βάλτους στις θέσεις τους.

Είτε μαυροέ, είτε ασπροέ, είτε ψηλoέ, είτε ΚΟΝΤΟΕ :!:

ChrisP όντως στεναχωρήθηκα και είχα το μυαλό στον Κοντοέ που δυστυχώς δεν πήγε στον Ολυμπιακό:((((((
:stuck_out_tongue:

Εδώ ούτε καν στη Βέροια δεν τις βρίσκεις αυτές πλέον ρε :stuck_out_tongue:

βρισκεις στη τουμπα ρε.αλλα αν κανεις το λαθος να κοιταξεις σε περικυκλωνουν τα λανια και αρχιζουν τα κοιτα με στα ματια οταν μιλαααω ρε ΡΕ ΜΗ ΜΕ ΚΟΙΤΑΣ ΣΤΑ ΜΑΤΙΑ ΡΕ

Τί να πω εγώ ρε παλιοχιπστέρι, τί με βάζεις πάλι στο στόμα σου.
Καλά κάνεις που θλίβεσαι που τέλειωσες τη σχολή.
Τώρα αρχίζει η ΠΟΥΤΣΑ.

κάπου εδώ έπρεπε να πεις ποσο χάσιμο χρόνου ήταν τα 4 χρόνια στη σχολή, και ότι θα γλιτώσω επιτέλους το τρέξιμο από καλαμιώτου σε ριβολί και από ιπποκράτους σε νομική, την πάρλα του παναγιώτη κλπ κλπ.
δεν έμαθες καλά τα λόγια σου! :stuck_out_tongue:

θες τη γνώμη μου? η ΠΟΥΤΣΑ έχει αρχίσει από τότε που μπουσουλάγαμε στο παρκάκι, απλά μικρά κι ανίδεα όντας, δν το πήραμε χαμπάρι.
Γι αυτό και μέχρι σήμερα μας γαμάνε ομαδικώς κι εμείς αναρρωτιόμαστε γιατί μας τρώει ο κώλος μας…

Wtf γιατί να μ βγαίνει τόση κλαψομουνίαση απόψε?? Βοήθεια, κάποιος να με γειώσει!!! 8O

εντελώς κυνικά, εννοείται ότι ισχύει αυτό, αλλά αν το σκέφτεσαι έτσι θα καταλήξεις είτε με ένα πιστόλι στο στόμα είτε στο τρελάδικο αλά wittgenstein. ή απλώς αγανακτισμένη στο σύνταγμα. who knows?..

πάντως για την κλαψομουνίαση μάλλον φταίει το μελόδραμα που διαθέτουν εκ φύσεως τα ισπανικά. ;p

Το ίδιο είχα νιώσει κι εγώ όταν τελείωσα. Τα 4 χρόνια μάλλον πέρασαν πολύ γρήγορα τελικά.
Συγχαρητήρια Horror!:smiley:

Όλα κι όλα, μην τα ρίχνουμε στον del torro τώρα!! Ίσα ίσα, ο θεούλης το είπε ξεκάθαρα:

-Είναι δυνατότερος από μας…
-Ναι, αλλά εμείς είμαστε περισσότεροι.

Πάντως από το να πίνω τζιντονικαλαμάκι στην Καρύτση, προτιμώ το τρελάδικο. Το σύνταγμα δεν ξέρω ακόμη προς ποιο απ’ τα δύο γέρνει περισσότερο…

Ήθελα τζούρα κυνισμού. Θενκια χόρορ, θένκια κάνιμπαλ :wink:

όσο κλισέ και αν ακούγεται, σαν χθες θυμάμαι την πρώτη μου μέρα στα σκαλάκια του τρίτου όροφου της νομικής. ο πανδαμάτωρ χρόνος που θα’ λεγε και ο βασίλης ο ζαχαρόπουλος…
κατά τα άλλα, τα συγχαρητήρια ευπρόσδεκτα, μόλις όμως πάρω το πτυχίο… :stuck_out_tongue:
τα μαθήματα τελείωσα, τώρα έρχεται η εκδιδόμενη (aka εξεταστική).

θα ξαναπώ ότι μ’αρέζει ο τρόπος που σκέφτεσαι, αν και εγώ μάλλον ζω σε ένα πλατωνικό πουθενά παρά είμαι κυνικός…

…μαθαίνεις γρήγορα πάντως. :country:

@Nut
Άκουσέ με, η πούτσα που τρως τώρα δε συγκρίνεται μ’ αυτή που θα φας σε λίγα χρόνια. Φοιτήτρια είσαι ακόμα κι απ’ ότι βλέπω και μικρή, 1ο έτος; Ε, δεν έχεις ιδέα.
Ούτε ο χόρρορ έχει ιδέα, αλλά θα το ανακαλύψει πιο σύντομα από σένα.