Ελληνικό Πρωτάθλημα 2006-2007

ΜΠΑΟΚ ΡΑ!!

Προς Guardian_of_the_blind

Σορρυ για το ύφος…

Σορυ και απο εμένα… O:) O:) O:) O:) O:) O:)

Αν ήμουν administrator, θα σας έκανα ban γιατί μου φλωρέψατε το topic με τις ευγένειες σας. Βρε ουστ!!!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ισπανικό ή ισπανικά;;;

:stuck_out_tongue: :wink:

Δεν φλώρεψα ρε…

Αυτά τα γαμημένα τα replay μου έκαναν τη δουλειά… Πλάκα πλάκα ο Βασσάρας αδίκησε την ΑΕΚ…

Ρε τι τροχονόμος είναι αυτός ο Αμπάρης… Αυτό δεν το τρώω ούτε εγώ…

Πολλά περίεργα έγιναν αυτή την αγωνιστική (και όχι μόνο αυτή)… Ανησυχώ για πολλά πλέον.

Όσο για την ομαδούλα από τη Βαρκελώνη, όποιος είδε πως κέρδισε την Μπιλμπάο καταλαβαίνει ποια ομάδα ελέγχει τα κόζια στην Ισπανία…

Ελα ρε δεν ειχε καλη ορατοτητα και τον μπερδεψε η πορεια της μπαλας.Εκανε κ μερικες καλες αποκρουσεις…
Σε σχεση με τον Χαλκια που και στα 2 γκολ,που ηταν τετ α τετ,δεν βγηκε και καθοταν και περιμενε στο τερμα του,μια χαρα τα πηγε ο Αμπαρης…

Tozer γερά γερά με τσαμπουκά!(Ενα νέο αστέρι γεννιέται) 8)

Τον Tozser τον ειχα ανακαλυψει πριν ερθει στην ΑΕΚ στο Football Manager,αστερακι τον εχει.Αρκετα 20αρια για την ηλικια του.Μπας και παιζουν manager οι σκαουτ? :smiley: (Θυμηθειτε και τον Bakircioglu του Ηρακλη…Οποιος επαιζε Manager τον ηξερε στανταρ,ταλενταρα τον ειχε.Το ιδιο και τον Rooney στα 16 του και τον Castillo στα 17 του,πριν τους μαθει ο κοσμος δλδ)

Μπακιρτσιογλου επαιρνα παντα στο μανατζερ. Εννοειται πως πολλοι εχοντες σχεση με το αθλημα παιζουν, ειχε βγει και βρωμα για εναν οτι επελεγε παικτες αναλογα με τα ποσοστα τους στο μανατζερ. :stuck_out_tongue:

Σύμφωνα με το εξώφυλλο του Φωτός, ο Μπόρχα, αφού έβαλε τη γκολάρα στη Βραζιλία, πήρε τηλέφωνο τον Σόλιντ στο ημίχρονο να του πει ότι σκόραρε!!!

Φανταστείτε σκηνή, ο Σόλιντ ενημερώνεται για τις δηλώσεις Μπότου και τα παράπονα του Οκκά και στο καπάκι ακούει τον Φέλιξ να του λέει ότι έβαλε γκολ στους Λούσιο, Ζουάν και Ντίντα.

Τον κάνεις μπουφετζή τον Οκκά ή δε τον κάνεις;;; :lol: :lol:

Έχω πει χιλιάδες φορές πόσο καλός παίκτης είναι, αλλά με το ζόρι δε θέλουμε να παίζει κανένας (εξαιρείται ο Τουρέ που ήθελα να έπαιζε με το ζόρι στο Θρύλο, αλλά λακίσαμε). Αν δε του αρέσει, ας μαζέψει τα κουβαδάκια του και ας πάει σε άλλη παραλία. Εμείς θα επιβιώσουμε…

Και όλα αυτά, επειδή δεν είναι βασικός και στο Champions League. Ήμαρτον…

E όχι και να μιλάει ο άνθρωπος που για χάρη του πήγαν στον πάγκο Ζιοβάνι, Καστίγιο και ολόκληρος Ριβάλντο έπαιζε δεξι χαφ…

Ο Οκκας δεν ειναι αυτος ο παικτης που παιζει μπαλα μονο με τον Μπαγιεβιτς προπονητη?

Einai o pexths pou einai ikanos na valei goal mono stin Doksa Dramas kai sto CL na einai o axrhstos, akrivos paixths.

Mπορχα η κοκκινη κομπρα ελεος δλδ.Τι αλλο παλτο θα μας φερει ο Νορβηγος?Τον Τορε Αντρε Τι-Φλο?

Μαντέψτε ποιος είναι ο Έλληνας Μάνατζερ του Μπόρχα…

Κώστας Μπότος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Μαντέψτε ποιος είναι ο Έλληνας Μάνατζερ του Μπόρχα…

Κώστας Μπότος

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

8O ελεος πια…αυτος ο Μποτος και ο Παπαδοπουλς του Κωνσταντινου εχουνε κονομησει πιο πολλα απο αυτους που παιζουνε δλδ…

Επίσης… Ο Σόλιντ με βάση τα λεφτά που δίνει ο Σωκράτης του έχει επιστρέψει και 2 με 3 εκατ. ευρώ…

Όχι σαν κάποιον άλλον που χρέωσε τον Ζάχοβιτς 5,5 δις
Και τον Μπράντιτς 1 δις…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ironboy για σένα τα λέω