Ελληνικο Πρωταθλημα Ποδοσφαιρου 2007/2008

Ναι,εντάξει αλλά μην παραβλέπεις το γεγονός οτι Πατσα,Τορο,Στολτιδης και Λεντέσμα θα παίζουν βασικοί.Θέλω να πω,πως ναι μεν ο Πατσα παίζει και αμυντικό χαφ,αλλά έτσι δεξιά θα πρέπει να παίξει είτε ο Ζεβλακοφ είτε ο Πάντος,τους οποίους θεωρώ απίστευτα τυχερούς που παίζουν στον Ολυμπιακό.Το ίδιο με τον Πατσα ισχύει και με τον Τοροσίδη…τελοσπάντων θα τα δούμε στην πορεία και φυσικά οχι απο το ντέρμπυ όπως σωστά είπες.

Για το πρωταθλημα φετος και γενικοτερα θελω να κανω μια παρατηρηση για τις τιμες των εισιτηριων που στο ελληνικο πρωταθλημα ειναι εντελως απαραδεκτες, ο καθενας βαζει οτι τιμη θελει. Δεν ειναι δυνατον πχ ενα ματς ιωνικου-πανιωνιου να εχει την ιδια τιμη με ενα ματς ιντερ-μιλαν, οι τιμες εδω σε σχεση με τις τιμες των κορυφαιων πρωταθληματων στο εξωτερικο ειναι αν μη τι αλλο υπερβολικες. Σκεφτεσαι οτι με 20 ευρω πχ μπορεις να δεις ενα ρεαλ-σεβιλλη που θα εχει θεαμα κλπ κι εδω με 20 ευρω βλεπεις τα κουτσα αλογα.

Με λιγα λογια εκμεταλευονται την αγαπη του κοσμου για την ομαδα του, δεν ειναι δυνατον για παραδειγμα ο πανοπουλος να βαζει 40 κ 50 ευρω εισιτηριο, οι φιλοι του Αρη σιγουρα καταλαβαινουν τι εννοω.

Για το αγωνιστικο κομματι πιστευω οτι ο ΟΣΦΠ εχει τον πρωτο λογο(ξανα) για το πρωταθλημα, βλεπω τον ΠΑΟ βελτιωμενο και με ουσιαστικες προσθηκες χωρις βεβαια να υπαρχει ο παικτης βαρομετρο-κραχτης(εκτος αν αποδειχθει ο ν’ντογιε ενας τετοιος), για την ομαδα μου την ΑΕΚ σιγουρα δεν αποτελει κριτηριο τα ματς με τη σεβιλλη ομως φανηκαν οτι υπαρχουν αδυναμιες αρκετες τοσο σε επιθεση κ σε αμυνα/τερμα,για μενα η φετινη ΑΕΚ ειναι “γριφος” , ενα μεγαλο ερωτηματικο, στην αρχη υπηρχε ολος αυτος ο ενθουσιασμος με τις μεταγραφες των ριβαλντο, αρουαμπαρενα, ενσαλιβα, απο εκει και περα ομως θεωρω οτι περετερω κινησεις που εγιναν ηταν μεσοβεζικες λυσεις και πασαλλιματα(βλεπε μορετο.)[-X :-k

Το 2005 το χαρισε ο ΠΑΟ, το 2006 ομως παραλιγο να το παρει σπιτι του ο Ριμπο, καθαρισε το ντερμποι στο Καραισκακη (το 3-2 με ΠΑΟ) οπως και το 3-0 με την ΑΕΚ. Μετα το ματς με τον ΠΑΟ στο καραισκακη ο ΟΣΦΠ κερδισε αρκετα παιχνιδια με μικρες ομαδες με δυσκολια στο τελος , τα περισσοτερα τα καθαρισε ο Ριβαλντο οποτε αν αρχισε να χανει βαθμους ο ΟΣΦΠ εκει θα εμπαιναν ξανα στο παιχνιδι η ΑΕΚ και ο ΠΑΟ, και ο ΠΑΟ του β γυρου τοτε ηταν αρκετα καλυτερος απο αυτον του α. Επισης μην ξεχνας και το 0-1 στην Ξανθη για το Κυπελλο αν εμενε το 0-0 θα ειχε περασει η Ξανθη. Το 2007 ηταν για κλαματα οι αλλοι αλλα και παλι ο Ριμπο εκανε καθαρισε καποια παιχνιδια που ηταν χαμενα οπως με Ξανθη στην πρεμιερα και με Αρη (αυτα θυμαμε τωρα).

Ναι βρε, δεν διαφωνω οτι ο Ριβαλντο εχει δωσει κρισιμους βαθμους στον Ολυμπιακο ολα αυτα τα χρονια. Θα ημουν εντελως αχαριστος. Παιχταρας ειναι ο ανθρωπος. Αυτο που θελω να πω ειναι οτι η αποψη “ο Ριμπο πηρε 3 κουπες με ΟΣΦΠ, αρα αυτοματως θα παρει και με ΑΕΚ” μου φανταζει αρκετα αφελης…

Ας πω και εγώ τις προβλέψεις μου για φέτος…

Ολυμπιακός: Δε μπορώ να είμαι αντικειμενικός… Είμαι φανατικός και θέλω να τον βλέπω πάντα να κερδίζει. Φέτος όμως ειλικρινά δε με νοιάζει να πάρουμε το πρωτάθλημα. Να φτιάξουμε σύνολο και κορμό θέλω και θα είμαι τρισευτυχισμένος. Κανονικά θα έλεγα: Δεν έχουμε προπονητή που εμπνέει εμπιστοσύνη, δεν έχουμε στόπερ, δεν έχουμε τον Μπόρχα (:p), έφυγαν τα 30+ γκολ της περσινής ομάδας. Η αλήθεια είναι όμως, ότι παρόλα αυτά η διαφορά μας από τους αντιπάλους από την περσινή χρονιά ήταν ήδη 10 βαθμοί διαφορά το Γενάρη… Σαφώς είμαστε το πρώτο και μεγάλο φαβορί. Μας δίνω 50% για τον τίτλο. Η ομάδα έχει κάνει σημαντικές προσθήκες (Λεντέσμα, Γκαλέτι, Λουα^2, Μπράβο, Άντζας), ο Τζόλε φέτος θα είναι ξεκούραστος δίχως μουντιάλ και λοιπές υποχρεώσεις, όπως πέρσι και από το Δεκέμβρη η προσοχή μας κατά πάσα πιθανότητα θα είναι μόνο στην Ελλάδα (πάντως όπως κάθε καλοκαίρι, και αυτό το καλοκαίρι είμαι ηλιθιωδώς αισιόδοξος για την Ευρωπαϊκή μας πορεία)

ΑΕΚ: Πρώτο Φαβορί για τη 2η θέση, αν και με το σύστημα με τα Μπαράζ, τους εύχομαι να μην έχουν κλάσει μέντες από την κούραση το Μάη… Αυτοί ξεκίνησαν πριν από όλους την προετοιμασία τους εξάλλου. Ο κόσμος είναι ενωμένος, η διοίκηση είναι σοβαρή, οι “αντιφρονούντες” δεν ακούγονται γιατί οι υποστηρικτές φωνάζουν δυνατότερα και μέσα σε όλα έφτιαξε ομάδα κομμένη και ραμμένη για το ελλ. πρωτάθλημα. Τα 2 μπακ θα είναι συνεχώς στην επίθεση, φουλ επίθεση με 6 και 7 παίκτες κάθε φορά και αν αντέξει κανένας μικρός σε τέτοια πίεση, τότε θα πρόκειται περί θαύματος. Επίσης, η εμπειρία κάποιων παικτών θα τους κάνει υπολογίσιμη ποσότητα στα ντέρμπι (ο Ρίμπο θα είναι χώμα στα ντέρμπι με ΠΑΟ και ΟΣΦΠ). Έχουν έλλειψη ποιότητας σε σχέση με ΟΣΦΠ και ΠΑΟ, αλλά έχουν σύνολο και αλληλοκάλυψη ζηλευτή. Όπως και να έχει, στο τέλος θα μαζεύουν πολλά συγχαρητήρια πάλι…

ΠΑΟ: Διχασμένη ομάδα, άρα δε βλέπω πρωτάθλημα. Ο κόσμος θα γκρινιάζει στο ντέρμπι από την πρώτη λάθος πάσα του Ενακαρίρε και τα αστέρια της θα παλεύουν να συγκεντρωθούν στους αγώνες, αφού κανένας δε νοιάζεται για την ηρεμία τους. Η μόνη ομάδα της οποίας ο κόσμος ανεβάζει τους παίκτες λιγότερο και από ότι ανεβάζουν οι Μονεγάσκοι την Μονακό! Παλαμάκια όποτε πιάνει τη μπάλα ο Καραγκούνης δεν αρκούν…

Άρης: Σόρυ, παίδες δε σας έχω δει καθόλου, αλλά με τόσα ματς στην Αθήνα, μην ελπίζετε σε τίτλο… κυνηγάτε την 3η θέση και να τελειώσετε τη χρονιά με έναν προπονητή!

Πανιώνιος: Τον βλέπω μεταξύ των θέσεων 4-5, να παίζει ωραία μπάλα. Ο Τζιμπούρ να βάζει πάνω από 10 γκολ και να χαίρονται όλοι στη Νέα Σμύρνη. Θα κόψουν βαθμούς από τους μεγάλους…

Ατρόμητος: Εδώ ρισκάρω και εκτιμώ ότι ο Ατρόμητος θα μπει σφήνα στα μπαράζ. Η λογική λέει ότι ο 6ος θα είναι ή ο ΠΑΟΚ ή ο ΟΦΗ. Ο ΠΑΟΚ όμως το Δεκέμβρη θα πουλήσει τον Χριστοδουλόπουλο και ο ΟΦΗ σπάνια κάνει 2 συνεχόμενες καλές χρονιές. Από την άλλη ο Ατρόμητος έχει κόσμο, Όγιος, Λουτσιάνο και Ανατολάκη.

Θα πέσουν: Μπέος (aka Ηρακλής), Αστέρας Τρίπολης και Λεβαδειακός

Θα ανέβει ο
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ!!!

Μόλις πιάσω δικό μου πληκτρολόγιο, θα στείλω και αναλυτική περιγραφή των φετινών “μεγάλων” μεταγραφών. Ειδικά με κάποιες της ΑΕΚ θα πέσει πολύ γέλιο!!!:stuck_out_tongue:

ΥΓ. Ευτυχώς που δεν ήρθε ο Τσιρίλο στον Ολυμπιακό. Μεγάλη άμυνα η Λεβάντε…

ΥΓ. Υπάρχει κανένα βιντεάκι από τα εφηβικά χρόνια του Μπρούνο Άλβεζ και του αδερφού του που έπαιζαν στις αλάνες της Πορτογαλίας μονάκι? θα έχει πολύ γέλιο αν υπάρχει. Καλύτερα κοντρόλ θα βλέπεις σε αγώνα ποδοσφαίρου τυφλών στα special Olympics!!!

καλά ρε συ,τα ισοπέδωσες όλα όμως:lol: :lol: :lol:

karvu μου θυμισες τον καζαμια που βγαινει καθε χρονο για να κανει προβλεψεις…:stuck_out_tongue:

Παλιοκάρβου ξαναπιάνεις ΤΗΝ ΙΔΕΑ στο στόμα σου κ δεν θα τα πάμε καλά…

Έχω δει ελάχιστο ολυμπιακό κ δεν μπορώ να σε κοροϊδέψω τόσο. Λίγο δίνεις στην αεκ όμως. Να δω που θα βρεις τα 30+ γκολ φέτος, πόσο θα αντέξει ο τζόλε να σηκώσει ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ όλα τα μεγάλα ματς, τι θα κάνεις με Τάκη όταν έρθουν τα ζόρια στο τσουλου κ ποιος θα αντικαταστήσει τα cojones των geo-anatol που ήταν και τα πιο σημαντικά στα τελευταία πρωταθλήματα.

Κ επειδή ρωτήθηκα. Αν στην αεκ

α. βάλει 10 γκολ ο μπλάνκα του street figher (είχε 30 σε 38 ματς άρα δεν ζητάω πολλά)
β. 14 ο ντεφορμέ λύμπε
γ. 10 ο ρίμπο
δ. και όσα μπορούν οι υπόλοιποι

δεν βλέπω γιατί να μην το πάρουμε. Ο γαύρος δύσκολα σκοράρει κ πίσω με 1-2 τρυματισμούς θα υπάρξουν παρατράγουδα, αλλά ο καρβουνιάρης τα κρύβει αυτά…

δίνω δεύτερο τον παο γιατι βλέπω φέτος να παίζει με ευρωπαίκη συνταγή : κλειστά, ξύλο στο κέντρο και 1-0 είναι το σκορ μας ! έτσι θα πάει όσο μακριά μπορεί !

αντε πειτε κ οι υπόλοιποι γιατί ξεκλνάει σε λίγες μέρες !

Δεν θα το παρετε γιατι δεν εχετε παγκο. Με Ασκαρατε, Κονε και Τοζερ δεν πας για πρωταθλημα.

οι κονετόζερες παίζουν βασικούρες στον ΠΑΟΚ χθες κ παίρνουν κ την φανέλα σπίτι τους…

ο ασκαταραμένος είναι γέμισμα, το δέχομαι…

ο γαύροτας τι πάγκο έχει δλδ ? ή ο βάζελος ?

νομίζω ότι ίσως έχουμε λίγο υποδεέστερη βασική ομάδα, αλλά σίγουρα καλύτερο πάγκο κ προπονηταρά…

Αν και φανατικός αντιπανοπουλικός σε αυτό του δίνω κάποιο δίκιο, γιατί τη σεζον 2001-02 στον αγώνα με τον Ολυμπιακό οι “επιστήμονες” είχαν ρημάξει τη μισή πόλη. Κάπως πρέπει να προφυλαχτεί και αυτός (ή μάλλον να προφυλάξει την πόλη).

Στο νέο τεύχος του Κυνηγεσία και Κυνοφυλία:

Υπόθεση Σέζαρ:

θα μάθει νέες ντρίμπλες?
θα εκτελέσει κόρνερ που θα βρει κεφάλι μέσα στη μικρή περιοχή?
54 ειδικοί αναλύουν και καταλήγουν

Ριβάλντο. Αξίζει η ευθανασία ή το τέλος πλησιάζει έτσι κι αλλιώς?

Παντελής Καφές, το νέο θαυματουργό όπλο για το κυνήγι της Μπεκάτσας.
Δώρο ένας Χάρης Πάππας για να τις μαζεύει από την εξέδρα

Με 1 € επιπλέον, δώρο το DVD: “Παραγάδι: Ο Μορέτο διδάσκει για το σωστό μάζεμα της λείας από τα δίχτυα υπό το φως των προβολέων”

μη το χάσετε

Περιοδικό Κυνηγεσία και Κυνοφυλία!

Δεν έχεις άδικο…:lol: :lol: :lol: Μας έλειψες μπαγάσα !

πες μας όμως κ για τον πάγκο του γαύρου…

κοβάσεβιτς+κωνσταντίνου είσαι σίγουρος πως θα βάλουν περισσότερα γκολ από Λύμπε ? (ούτε καν από λύμπε+ρίμπο)

Αν τραυματιστεί δεξιά ο καλλιτέχνης σας (τον οποίο θα καταπιεί αμάσητο το νταμάρι αρουαμπαρένα) ποιος θα παίξει ?

Ο σέζαρ μπορεί να μαρκάρει κάτι/κάποιον έστω κ με μαρκαδόρο ?

ο νικοπολίδης σε γεμίζει τόση εμπιστοσύνη όσο ένα ληγμένο προφυλακτικό, ή όχι >?

Για να καταλαβω. Στο τερμα εχει λυσεις η ΑΕΚ? Στα αμυντικα χαφ? Ενσαλιβα και αγιος ο Θεος. Εκτος αν ο ταλαιπωρημενο απο τραυματισμους Ζηκος και ο Καφες αρκουν εκει που υπαρχουν Λεντεσμα, Τορο, Στολτισης και επικουρικα Πατσατζογλου. Στην επιθεση. Ο Λυμπε ειναι κλαση αλλα αυτος ο Μπλανκο σας παρουσιαζεται σαν Μπατιστουτα ενα πραμα. Για Βενλινσκι και Ντελιμπασιτς τα ιδια λεγατε. καντε υπομονη να τον δειτε να παιζει και μετα το λετε “λυση για την επιθεση”. Πισω απο τον (λιγο) Ραμος ποιος? Ο Γεωργεας που εχει 1 χρονο να παιξει? Πισω απο τον Αρουαμπαρενα? Κεντρο αμυνας? Παπασταθοπουλος ναι, ειναι παικταρας αλλα μετα? Δελλας (απλα δες ξανα τον τελικο κυπελλου προπερσι), Ζεραλντο και Ασκαρατε. Μεχρι κι ο φετινος Σεζαρ φανταζει Καναβαρο…

Ναι αλλα πλεον δεν επιτρεπονται οργανωμενες μετακινησεις οποτε τα 40-50 ευρω επιβαρυνουν τους φιλαθλους που ζουν στη Βορεια Ελλαδα και θελουν να δουν την ομαδα τους…

Καταρχάς, είναι αλήθεια ότι μας λείπει ο Μπόρχα. Ο Μπόραχα, ήταν τόσο άμπαλος που οι αντίπαλοι δε τον μάρκαραν και έτσι έβαλε 5 γκολ σε τόσο λίγη συμμετοχή!!! Ενώ οι Κοβάσεβοτς και Κωσταντίνου θα έχουν συνεχώς παίκτες πάνω τους

(Απορία, επειδή έχω μείνει πίσω… Ο Κωσταντίνου γιατί δεν έπαιξε στα τελευταία φιλικά? Είναι τραυματίας?)

Αν τραυματιστεί ο Γκαλέτι, θα παίξει ο μέγας και τρανός Μενδρινός. Και μη μου πεις ότι δεν είναι επιπέδου Ελλάδας, γιατί ξέρουμε ότι μόλις τον αφήσουμε ελεύθερο θα πάτε αμέσως να τον πάρετε!!! :stuck_out_tongue:

Ο Σέζαρ είναι στόπερ πολυτελείας 100%! Είναι για όταν έχεις προβάδισμα 5 γκολ και έχεις την πολυτέλεια για να κάνεις μαλακίες! Εσείς έχετε τέτοιον? :stuck_out_tongue:

Όσο για αυτό: “ο νικοπολίδης σε γεμίζει τόση εμπιστοσύνη όσο ένα ληγμένο προφυλακτικό, ή όχι >?”

Λες για αυτό να του γλυστράει η μπάλα? Να έχει λιπαντικό στα χέρια? :lol: Δεν ανησυχούμε όμως. Θα έχουμε Τάσο Πάντο στη γραμμή να τα σώζει!!! :stuck_out_tongue:

Άντε ρε παίδες, τα λέμε μόλις επιστρέψω!!! Καλή μπάλα μας εύχομαι !!!

Κονε-Τοζερ βλεπουν τις πλατες των κεντρικων μας χαφ, τελειως για πλακα ομως. Ειδικα το Κονε. 21 χρονων ταλεντο, αυτο κι ο Παρθενωνας μονο στην Ελλαδα.

Ο Ασκαρατε βεβαια ειναι 23 χρονων ταλεντο. Σαφως. Ειναι ενας αμπαλος και απειρος Δελλας, κατσε και συλλογισου τι σημαινει αυτο.

Επισης εχεις τον Χατεμαϊ στον παγκο. Φινλνδοκοσσοβαρος. Επαναλαμβανω. Φινλανδοκοσσοβαρος. Και θες πρωταθλημα μ’αυτον.

Για την 11αδα σου, εχεις δυο αριστερα χαφ (Σεζαρ-Μαντουκας), δυο δεκαροκρυφοεπιθετικους (Ριβαλντο-Λυμπεροπουλο) και ισα με 40 γεροντοπαλικαρα. Ζηκος που τον πιανουν τ’αρθριτικα του στο 10λεπτο, ο ταχυπους Δελλας, ο 52χρονος Ριβαλντο, ο Λυμπεροπουλος που δεν εχει δει ακομα με τα ματια του την εστια, παρα μονο με τον κωλο του, ο Αρουαμπαρενας. Ανανεωση. Επισης δεν εχεις τερματοφυλακα και το δεξι σου μπακ επαιζε σε ερασιτεχνικα. Ποιοτικες λυσεις στον παγκο ο Καφες κι ο Χαρουλης ο Παππας. Το Μπλανκο δεν το ξερω. Το Πλιατσικο ηταν οτι χειροτερο ειχε η εθνικη Νεων μετα το δεξι της μπακ. (Πως και δεν τον πηρατε εκεινον?)

Ο Γαυρος εχει στον παγκο Τοροσιδη-Πατσατζογλου-Σεζαρ σε λιγο καιρο-Ντομι (εστω)-Τζορτζεβιτς/Αργεντινος αριστερος χαφ-Κοβασεβιτς-Κωνσταντινου-Μπουτινα. Δες την 2η 11αδα του Βαζελου. Γκαλινοβιτς-Βυντρα-Γκουμας-Σαριεγκι-Σεριτς-Νινης-Τζιωλης-Λεωντιου-Γκονζαλεζ-Μαντζιος-Παπαδοπουλος. Ισα που ειναι και καλυτεροι απο τους βασικους σας.

κάρβου είσαι θεούλης για άλλη μια φορά !

κρισπ είσαι λίγο γίγατροθρεμμένος ή μου φαίνεται ??:-k :-k

no offence παίδες πλακίτσα ! αντε να αρχίσει γιατί βαριόμαστε !

btw σας βλέπω που διαβάζετε το τόπικ, κάντε κ εσείς καμία ανάλυση, τσάμπα είναι !

απορίες :

Α.είναι ο λούλουας ο νέος ετόο ?

Β. πήγε ο παλιός ετόο στον Αρης ?

Γ. ο πιο παλιός ετόο θα βάλει κανένα γκολ για την ομαδαρα ή θα το πάρει η Σεβίλη?

Δ είναι ο νντογιε ο νέος ντρογκμπα ?

πείτε πείτε

τρυφερέ μπαοκτση έχεις τόσο καιρό να σηκώσεις κούπα που σου σάλεψε, αλήθεια…#-o #-o #-o

νομιζω πως φετος θα το παρει η αεκ…εχει αρκετα στρωμενη ομαδα,εμπειρους παικτες,και αν εχει μια σταθερη αποδοση ολη τη σεζον εχει τις προσωπικοτητες για να το καθαρισει το πρωταθλημα…

στον ολυμπιακος εφυγαν οι 2 καλυτεροι του περσινοι παικτες,οσο καλοι και να ειναι οι αντικαταστατες τους δυσκολα απο την πρωτη σεζον να καλυψουν πληρως τα κενα…εκτος κι αν ο τζορτζεβιτς καθαριζει για ολους…

ο παναθηναικος με αθορυβες μεταγραφες και στρωμενη ομαδα απο περσι παιζει να ειναι και η εκπληξη…

για τον αρη δεν σχολιαζω καν…εδω δεν πηρε τον τιτλο προπερσι…#-o #-o :-s

Τι να τον κανουμε τον παλιο και τον καινουριο Ετο ρε.Εχουμε Παπαζογλου και Γκουγκουλια.Θα σας φυγουν οι τραγιασκες.

Αναλυση καλη για τους μεγαλους οπως ειπα αδυνατω να κανω,ΑΕΚ δεν εχω δει καθολου,ΠΑΟ ελαχιστα το φιλικο με Λατσιο και Ολυμπιακο τα τελευταια 20 λεπτα απο το φιλικο με τον νιονιο(αθλιος ηταν σ’αυτα) και τα τελευταια 5 λεπτα του 1ου ημιχρονου με Λεβαντε.

Τον ΠΑΟΚ τον περιμενω πιο αστειο απο περισυ εκτος εδρας,αλλα θα παλευει τα ματς εντος λογω κοσμου.

Ηρακλης θα τρεχει και δε θα φτανει.
Ο Πανιωνιος εχει προπονηταρα και μπορει να παει πολυ καλα(το φοβαμαι το ματς του Σαββατου παρα πολυ,δεδομενων και των απουσιων μας και της ανετοιμοτητας μερικων παικτων),ο ΟΦΗ στο φιλικο μας ψιλοβιαζε μπροστα για κανα 20λεπτο στο πρωτο ημιχρονο,οσο δηλαδη την παλευε ακομα ο Ντρουλιτς(απιστευτα εξυπνος και ικανος επιθετικος,αλλα κουραζεται ευκολα και ειναι αργος) και αφου τραυματιστηκε ο Γογολος και παιζαμε με σεντερ μπακ Βαγγελη και Κουλουχερη.

Η Βεροια ειναι σκετη κοτα,εκτος θα ταμπουρωνονται ολοι πισω και εντος θα παλευει να βαλει κανα γκολ και μετα παλι ολοι στο καστρο.Λεβαδειακος και Αστερας δεν ξερω αν θα επιβιωσουν,τους βλεπω να παλευουν με Ηρακλη,Καλαμαρια στις τελευταιες θεσεις.