Πρωτάθλημα Β' Εθνικής 2009/10

Τόσο χάλια προπονητή, και τόσο μαύρα χάλια πρόεδρο#-o[-X:!:

καλα ο προεδρος ειναι για σφαλιαρες…
ανετα…
καθε φορα που τον βλεπω με πιανει μια αηδια…
δεν ξερω γιατι, αλλα μου την δινει παρα πολυ…:?

Πραγματικα κριμα για τον Πανσερραικο.Απο την αλλη η Βολαρα παει τραινο,3-1 τα’‘καναρινια’’ κι ας προηγηθηκαν.Ημουν στο γηπεδο,κατα διαστηματα παιξαμε καλα,αλλα πιστευω οτι ο διαιτητης μας βοηθησε λιγο.Το πεναλτι με το οποιο καναμε το 1-1 ισως να ηταν υπερβολικο.Ετσι μου φανηκε.Παρ’ολα αυτα αξια δευτεροι μετα και απο την ηττα του συνδιεκδικητη Ο.Φ.Η.

και εγω που ηθελα ντερμπυ του χρονου(αελ-ολυμπιακος) στην α δεν θα τα εχω…
πεφτουμε…#-o

[-X

μπραβο στον βολο…

EDIT…: ειδα το πεναλτυ του βολου… 50-50 δεν ειναι κατι τρομερο αλλα ειναι χερι…
αλλα ειδα ενα αυτογκολ που δεν εξηγείται… το βαζει παιχτης του εθνικου και γινετε το 2-1 του θρασυβουλα…
ο ανθρωπος εχει κανει υπερπροσπαθεια να βαλει το αυτογκολ…χαχα
ελπιζω απλα να ειναι καταλαθος και οχι κατα στοιχηματισμο…:?

Φιλε και δεν θελω και δεν νομιζω να πεσει η Λαρισα.
Καλα το αυτογκολ του παιχτη του Εθνικου ειναι απιστευτο.

αμα δεις τι προγραμα εχει και τι δεν κανει σε καθε αγωνα δεν βλεπω φως…

Για Λάρισα πιστεύω δεν έχει ακόμα τελειώσει τίποτα…παίζει η Θεσσαλία του χρόνου νά’χει δύο ομάδες στην Σούπερ - Λιγκ:):!:

Φιλε Stef,εφυγε ο Ογιος!!!Επιτελους,θα σας εριχνε σε λιγο.Εμενα μου αρεσει σαν προπονητης,αλλα φετος ηταν τραγικος.Ιδου και του λογου το αληθες.


Σας φευγει και ο Ριμολντι,ξαναπαει στα Γιαννενα.

Το διάβασα πρι από λίγο…ψήνουνε στις Σέρρες…σαν τσικνοπέμπτη…αν φύγει κιο περουκάκιας πρόεδρος θα είναι Ανάσταση:):!:

ουφ, ημουν στο γηπεδο, αν μπορεις να πεις γηπεδο αυτο το χωραφι δηλαδη. καλα για αλλη μια φορα ειχαμε γκινια και φυσικα πιο πεντακαθαρο πεναλτυ δεν μπορουσε να μην δοθει… μιλαμε με τα δυο χερια εκανε αποκρουση παιχτης…
κατα τα αλλα η διαφορα μας επεσε στους 6… ιδωμεν…

Λογικα δεν χρειαζεται να φοβασαι.Παντως την κοιλια την κανουν ολες οι ομαδες,ειναι αναμενομενο αυτο.Εγω το ειδα το παιχνιδι στην τηλεοραση.Δεν με ξετρελανατε παντως.Βαρετο παιχνιδι,αλλα το πεναλτυ σιγουρα ηταν πεναλτυ.

που να παιξεις μπαλα σε εκινο το χορταρι. ειχα βαρεθει να βλεπω την μπαλα να χοροπηδαει. ειχαμε και το κωλοδοκαρι. κοιλια κανουμε ναι, αλλα νομιζω τελειωνουν ολα την κυριακη και ξεσπαμε στο θρασυβουλα…

Κοκότοβιτς στις Σέρρες…άντε να δούμε:):!:

Σε Καλαμαρια και Ατρομητο ειχε κανει δουλεια παντως, απ’οτι θυμαμαι.

Καλός είναι, μου φαίνεται ότι ξαναπέρασε απ΄τις Σέρρες, πετυχημένα, αλλά δεν υπάρχει διήκηση:):!:

Να σου πω κατι φιλε Stef?Ξερεις ποιον προπονητη πιστευω οτι επρεπε να παρετε και μεταξυ μας περιμενα να τον παρετε?Τον Παπακωστα.Θυμασαι οτι αυτος σας ειχε ανεβασει και την τελευταια φορα,ασχετα αν στην Super League δεν τα καταφερε.Στην Καβαλα κλαινε τωρα που τον εδιωξε αδικαιολογητα ο Μακαρος.Με Παπακωστα χαλαρα ησουν στα Play Off.

Έφυγε με άσχημο τρόπο απ’τον περουκάκια:):!:

Αλλο ενα θυμα της Βολιωτικης λαιλαπας,η γειτονιτσα της Αθηνας,η ανυπαρκτη Ηλιουπολη,που χωρις λογο πιανει θεση στην Β Εθνικη και στερει απο ομαδες της περιφερειας,των οποιων οι φιλοι θελουν και δευτερο γηπεδο για να χωρεσουν(βλ.Παναχαικη,Τρικαλα),την δυνατοτητα να παιζουν στη δευτερη κατηγορια.Προς το παρον ηδη 0-2 και απορω γιατι η Ηλιουπολη δεν κατεβηκε στο γηπεδο.

Διπλό στον Εθνικό Αστέρα η Πανσεραικάρα…άντε επιτέλους:):!:

Σπουδαιο διπλο των Σερρων μεσα σε αλλη μια γειτονια της πρωτευουσας.Μπραβο στον Πανσερραικο και ευχομαι ο Κοκοτοβιτς να κανει καλη δουλεια και να βγαλει τον Πανσερρaικο στα Play Off.Oσο για το τραινο απο το Βολο, περιμενει το επομενο θυμα του,τον Πιερικο.Παρα το γεγονος οτι υπαρχει μια ενταση και εχθρα αναμεσα σε μας και την ομαδα της Κατερινης,εγω τον σεβομαι και τον αναγνωριζω τον Πιερικο ως μια αξιολογη,επαρχιακη ομαδα με μεγαλη ιστορια,εκπροσωπο ενος ολοκληρου νομου και ενος μεγαλου πολεοδομικου συγκροτηματος.Αυτες οι ομαδες αξιζουν να προχωρουν κατα την αποψη μου και να παιζουν στις μεγαλες κατηγοριες.Kαι πιστευω ,χωρις να ξερω κατι,οτι του χρονου ο Πιερικος θα βαλει ως στοχο την ανοδο στην Super League.
Stef,πηγες στην Καισαριανη για το παιχνιδι?