A3izoun akoma oi Maiden?

ki an eisai blaks - aneksarthtws ilikias - sou erxontai ta euloga erwthmata- i mizeria tou oooou - bgazoun polla releases - ta opoia den agorazw ola thelw na kraksw - kai ta metallomargaritaria. an o dickinson einai oti thelei na einai auto afora ton idio.
san kallitexnhs kai sas dhmosio proswpo - den mporw na kakaoharakthrisw kati pou exei kanei, se antithesh me kati atoma typou dianno pou paradexontai oti pane kai kanoun synergasies gia thn anagkh bl. iron men ktl… kai an kai den mporoun na apodwsoun mia ta palia ekeina tragoudia ta kseftylizoun gia kana $$ !

  1. Ευτυχώς για τη μουσική που ο Di Anno είναι ένας καμμένος κλεφτοκοτάς για την δόση του και οχι o τραγουδιστής των Iron Maiden… Υπενθυμίζω ότι το πρώτο τους cd είναι το αγαπημένο μου…

  2. Αν πιάσει η μαλακία τύφλα να χει το μαμήσι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

To μαμησατε και ψοφησε standart.

Πανε ακουστε οι οπαδοι των Maiden τους Μachne Μen για να δειτε πως πρεπει να ακουγοντε οι Maiden το 2005 .
A και ο τραγουδιστης των Machne Μen πολυ απλα εχει τον Duickinson για τον μπεο , φωνητικα μιλωντας παντα.

Ρε ηταν και ο Dianno τραγουδιστης στους Maiden ??? Δεν το ξερα . Βγηκε απο την φυλακη ???
Τελη κλεφτοκοτας ηταν ??? Πιστευω να μην εχει κολλησει την γριππη των πουλερικων ε ?

χαχαχαχαχ :stuck_out_tongue:

Όταν δηλώνεις ότι το metal είναι σκατά και το Punk αληθινή μουσική κερδίζεις για Όσκαρ τον μπέο μου που είναι μεγάλος…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πλάκα κάνεις έτσι; Για μένα οι Machine Men θα έπρεπε να ήταν cover μπάντα των Maiden/Dickinson. Πιο αξιοπρεπρεπείς θα ήταν έτσι. :wink:
Α και κάτι άλλο… δεν τρελαίνομαι για Maiden!

AN K TOYS AGAPAW.EIDIKA TA PRWTA ALBUMS ME DIANNO.PISTEYW PWS OTI EIXAN NA PAIKSOYN TA PAIKSANE… giayto k bgazoyn olo syloges k DVD teleytaia

Γιατι ρε παιδια???..Πότε αξιζαν οι Maiden ???

Η γνώμη μου:

Οι ΙΜ ήταν ένα super group. Είχαν στηριχθεί στον Dickinson αν και ο Di Anno είχε προσδώσει άλλο χρώμα στον ήχο. Ο Dickinson το πήγε προς το πιο μαζεμένο και πιο ευκολοχώνευτο (από το Piece Of Mind και μετά). Πιστεύω πως μετά το Live After Death έκλεισε ο καλύτερος κύκλος για αυτούς. Μετά η βρύση που λέγεται Harris, άρχισε να μειώνει την ροή της δημιουργικότητας του και πιστεύω ότι άνοιξε το συρτάρι και έβγαζε παλιά τραγούδια απο εκει μέσα…ε, όταν έφυγε και ο Dickinson και άλλαξαν και κιθαρίστα εκεί γαμήθηκε όλο το θέμα…

Πήγα πέρυσι στη συναυλία. Έπαιξαν καταπλητικά και τα παλιά τραγούδια που με ικανοποίησε πλήρως!

Αυτόν τον τρίτο κιθαρίστα τι σκατά τον θέλουν??? Δεν αμφισβητώ την αξία του, αλλά τι τον θέλουν???

Δεν ξέρω αν αξίζουν ακόμα, εγώ πάντως δεν αγοράζω πλέον δίσκους τους. Ίσως πάρω κάποια στιγμή το τελευταίο DVD.

ta exw ola - ola einai G, epipleon - o 3os okitharistas - sa mousikos einai gia klammata :stuck_out_tongue:
xoreuei den paizei epi skhnhs ! ehm ti allo. nai nai - to 7th einai mia akrefnhs blakeia as poume - - symfwna me to post peri sterematos. to fear xali. akoma kai to parekshghmeno logw fwnhtikwn X sfaxtor sa diskos htan poly kalosthmenos. epishs to BNW sas agapa !
auta ta liga !

Συμφωνώ ρεεεεεεεεεεεεεεεεε

Επίσης το Nomad εκτός από το ότι σας αγαπά, το πάει κι ακόμα παραπέρα

Το Seventh δισκάρα, το No Prayer… απογοήτευση, το Fear of the Dark με γαμάτες στιγμές. Από εκεί και πέρα μόνο για κολλημένους οπαδούς

μονο ο πρωτος μου αρεσει…

ασε… ο πρωτος ειναι MUST!!!

Ασε ασε… η αποχη απο IM ειναι must!!!

δεν τους βαζουμε σε μια απόχη κ βουρρρρρ μεσα στην θαλασσα!

Άντε ρε μπακάληδες όλοι σας εδώ πέρα να πούμε!

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

…προσκυνώ!!!

Προτείνω το συγκεκριμένο topic να μετατραπεί…

Ποιοι είναι πιο μανάβηδες μετά τα Fear of the dark και το Black album

Οι Maiden ή οι Metallica;

Ο νικητής κερδίζει τον τίτλο της καλύτερης metal μπάντας ever…

Ψηφίζω πρώτος λοιπόν…

Επάξιος νικητής για το χρυσό βαρόμουρο ο γίγαντας (στα λόγια)

Lars

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

θα σε διαολοστελνα αλλα εισαι ηδη εκει… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :smiley: :smiley:

LES PAPARIES…