Μachine Head

Και Logan
Και Kontos
Και καινούργιο τραγούδι σε δύο μέρες?

Χριστούγεννα στις 13/11 μου μυρίζουν

3 Likes

Λυσσαξτε!!

3 Likes

Αρκετά καλό θα έλεγα, θα μπορούσε να ήταν λίγο μικρότερη η εισαγωγή αλλά η δισολία εκεί στο 3:27 είναι πολύ δυνατή. Το ερώτημα είναι ποιοι είναι τελικά στη μπάντα; Ποιοι έπαιξαν, σαν πολλούς βλέπω στο βιντεο

Δεν βγάζω άκρη τι έχει γίνει με το λαιν απ…

Είμαστε στους flynn, mcκατι στο μπάσο, logan mader κιθάρα και δεν βλέπω ξεκάθαρα αν είναι ο kontos drums… Το κομμάτι πάντως ειν καλοοοο… Έχει λίγο τσιτες από imperium εποχή που μου αρέσουν…

Προσωπικά νομίζω ότι το έχει χάσει πολύ άσχημα ο Flynn… και ξενερώνω άπειρα.
Το τραγούδι μου άρεσε από τη μέση και μετά, δηλαδή όταν στηρίχτηκε στο riff του Mader.

Θα μπορουσε να το λεει ο Flynn αυτο ανετα

2 Likes

Προτείνω όλοι μέσα, 3-2-1, τρεις κιθάρες δύο ντράμερ και ένα μπασίστα. Εδω άλλοι με τρεις κιθάρες παίζουν μισή νοτα. Γενικώς πολύ αόριστα πλέον , ψιλοβαριεμαι

1 Like

Το κομματι γαμησε !
Απο μενα ειναι Ναι

2 Likes

Ωραίο είναι όντως

1 Like

για εμενα μονο το ρεφραιν ειναι αδυναμο,κατα τα αλλα ειναι μια χαρα

Το Flynn και ΣΙΑ με χαλάει πιο πολύ… το κομμάτι συμπαθητικό συμφωνώ πλήρως με το ότι η συμμετοχή του Logan στο τραγούδι είναι που το ανεβάζει… πιθανώς κρατάει την εξάδα προς το παρόν αφού περιμένουν να κάνουν το ευρωπαϊκό σκέλος της επετειακής burn my eyes tour αν και όποτε ξεμπλέξουμε (ελπίζω να μην έχουμε φτάσει να γιορτάζουμε τα 30 χρόνια)

Το κομμάτι είναι σχεδόν μανιέρα MH της μετά Blackening εποχής… για την ακρίβεια θα μπορούσε άνετα να είναι κομμάτι του Locust. Δε με χαλάει αλλά τα έχουμε ξανακούσει πολλάκις από την μπάντα.

Ο Flynn προφανώς είναι σε φάση middle life crisis αλλά νομίζω ότι το κομμάτι αυτό αφήνει μια νότα αισιοδοξίας, κρίνοντας πάντα ποιες ήταν οι προηγούμενες απόπειρες.

2 Likes

Γνώμη κανείς για τα τελευταία που ανέβασαν?

Άκουσα μόνο το Become The Firestorm και ομολογώ ότι μου άρεσε αρκετά

1 Like

Και εγώ μια φορά τα άκουσα και τα τρία, αρκετά τίμια νομίζω, πάμε καλά :clap:t2:

1 Like

Και εγώ μπορώ να πω ότι και τα 3 είναι καλά, ευτυχώς δηλαδή γιατί ήμουν προετοιμασμένος για πατάτες

1 Like

Καινούριος δίσκος 26 Αυγούστου με τίτλο ØF KINGDØM AND CRØWN

(κριντζ λίγο η φάση με το Ø)

11 Likes

Ψιλοσπέρνει το κομμάτι ε

2 Likes