Agent Steel-Vicious Rumors 21 Σεπτεμβρη!

Σήμερα πήρα το 363:)

Λες και υπήρχε περίπτωση να είναι sold out…:roll:

Θα έπρεπε όμως …

βασικα οχι δε πρεπει επειδη θα παρω εκεινη τη μερα μαλλον το εισιτηριο. :stuck_out_tongue: no money, no honey ως τοτε. αλλα ηταν κουλο με το που εφτασαν τα εισιτηρια να πουληθουν ολα. δηλαδη εξωπραγματικο για ελλαδα, μιας και οι περισσοτεροι τα παιρνουν τελευταια στιγμη.

Κατι άσχετο … Που ακριβώς είναι η σπηλιά του Μαμ Ρα ? Στο κάπου αλλού ?

Ξέρεις πόσες συναυλίες θα έπρεπε να είναι sold out και βρισκόμουν μόνος με 50 άτομα;

Mονος ή με 50 ατομα?

Ο Gigatron ήταν μόνος του . Οι 50 ήταν μαζί .

:lol: :lol: :lol:

Είστε τρομπόνια!!! :lol3:

η απαντηση βρισκεται εδω: http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=4142&page=8

Γαμω τις ελληνικες διοργανωσεις!!!
γαμω τα κολλημενα μυαλα των ελληνων οπαδων!!!

???

λίγος κόσμος;

Προσέλευση αξιοπρεπής (300; 350;). Οι Agent Steel έπαιξαν μισή ώρα με το ζόρι, παρόλο που από κάτω γινόταν κόλαση. Οι Vicious Rumors έπαιξαν ακριβώς 75 λεπτά. Ο ήχος ανεκτός στους Vicious Rumors, καλούτσικος στους Agent Steel, σχεδόν άψογος στους … After All!!!

“speed” metal όχι μαλακίες. ψεκάστε σκουπίστε τελειώσατε :lol:

γιατί τόσο λίγη ώρα ρε; :?

Γιατί τόσο λίγο?

στη διαρκεια της εμφανισης των vicious rumors φωναζανε agent steel.αν ειναι δυνατον!!!αν επαιζε δηλαδη κανα πιο συγχρονο συγκροτημα τυπου nevermore,θα τους λιντζαρανε???
εν το μεταξυ καποιοι ειχαν ερθει κυριως για μοστρα.κυριως κατι κοπελιτσες.μεχρι σημερα ειχα την εντυπωση οτι αυτο γινοτανε κυριως σε ατμοσφερικες\gothic συναυλιες.τελικα εκαν λαθος.
και ναι ειχε λιγο κοσμο.
thrashαδες τελικα ειναι πολυ κολλημενοι!!!οπως γενικα οι ελληνες οπαδοι που ασχολουνται με ενα ειδος μοναχα.

Μισή ώρα τους είπανε λέει να παίξουνε…#-o Νομίζω πως έπρεπε μετά να πάνε όλοι και στο Τέξας Κλαμπ. Μη χέσω…

Aπό μία κουβέντα πού ειχα με τον τραγουδιστή των Agent Steel μου είπε ότι τόσο χρόνο τους δώσανε. Κι όταν τον ρώτησα πώς γίνεται αυτό, αφού η περιοδεία είναι co-headline μου απαντησε πώς δεν ήξερε…

λογω της καθιερωμενης καθυστερησης που παρατηρειται σχεδον σε ολα τα ελληνικα λαιβ,συν το γεγονος οτι το μαγαζι μετα τις δωδεκα λειτουργει ως ναιτ κλαμπ,απο καποιους επρεπε να τσεκουρεψουμε το σετλιστ τους.και ο κληρος επεσε στους agent steel.η απορια μου ειναι γιατι δεν τσεκουρεψανε τους after all??

οφ τοπικ :
μεσα στο κλαμπ ακουστηκε βρωμα για λαιβ των leatherwolf στην ελλαδα.ξερει κανεις τιποτα??