Album Exchange

Όχι, ρε πούστη μου, μού έτυχε JTN (δεν το άνοιξα ακόμα, τρομάζω στην ιδέα).

Ε άει γαμήσου με την avant garde jazz σου.

(Με το συμπάθειο -ποτέ δεν ξέρεις πώς εκληφθεί ο γραπτός λόγος, απλά αυτή ήταν η αντίδρασή μέσα μου) :heart_eyes:

Leper_Jazz

Ρε συ, ξεχασα να βαλω προταση αν και ειδα αυτο το ποστ στο κινητο, αλλα νομιζα οτι αναφεροταν στο δικο μου βραδυ. Μπορω να βαλω προταση και να γινει καμια τραμπα ή να ζευγαρωθω με κανεναν αλλον ή ειναι πολυ αργα? Λιγη κατανοηση please για την διαφορα ωρας και το γεγονος οτι τις Πεμπτες εχω 7 σερι διδακτικες ωρες με συνολικα 172 νεαρα εφηβα μαλακιστηρια με τις ορμονες τιγκα στο θεο λογω καλοκαιριου.

μπορεις ναι και αν θελει το παιρνει ο leper για να μην βγαλει σπυρια

Αυτο σημαινει οτι θα παρω εγω το avant garde jazz?

αν θες παρε και το δικο του

Οχι ενταξει ολα καλα, θα παρω εγω το δικο σου κι αυτος το δικο μου, παω να το βαλω τωρα στην φορμα. Ή τελος παντων μπορεις εσυ να τα ορισεις οπως θελεις.

Το καλύτερο match o @Ktn και το άλμπουμ που πρότεινε :ok_hand:

:rofl::rofl: μου ειχε τυχει το mirrors παλι απο Arcturus και το ειχα λατρέψει…και τον δισκο και την μπαντα… τυχερουλης ημουν :grin:

2 Likes

Για μενα παντως τετοιες προτάσεις ειναι ο λογος που ειμαι στο game…

1 Like

Οκ εβαλα προταση, αναμενουμε τις ανακοινωσεις @JTN

Πρώτη φορά που δεν ξέρω μόνο 1 δίσκο από το παιχνίδι (προφανώς του @JTN ).

@OwlKitty , το morning view είναι φοβερό, πολύ αγαπημένος δίσκος (ακούς και τα προηγούμενα 2. Το make yourself είναι ένα τσικ πιο δυνατό και λιγότερο ατμοσφαιρικό. Το SCIENCE δε, είναι ένα μακρινό ξαδερφάκι του King For a Day. Πολύ δυναμικός δίσκος, με διάφορα στοιχεία μέσα - γιαμ γιαμ - αν δεν το χεις ακούσει σε ζηλεύω).

@Leper_Jesus , στην αρχή δεν είδα τον δίσκο, αλλά διάβασα μόνο το όνομα και νόμιζα ότι έβαλες αυτή την δισκάρα (να κάνω summon μερικούς τυχαίους @martian , @Ian_Metalhead , @Dr.Feelgood , @GRACCHUS_BABEUF, να εκθειάσουμε την δισκάρα).

@SvenN , τον είχα ακούσει κάποτε, όταν τον είχα αγοράσει για το εξωφυλλο :sweat_smile: , θυμάμαι ότι το πρώτο κομμάτι μου άρεσε. Για να δούμε!

6 Likes

Το ιδιο ακριβως ισχυει και για μενα, τα εχω ακουσει ολα εκτος απο αυτο. Καποια τα λατρευω (ICON, Crimson, Arcturus), καποια μου αρεσουν πολυ, καποια μου ειναι ψιλοαδιαφορα (Korn + Catharsis)

Και αν σε πω, ότι δεν το έχω ακούσει καθόλου, μα καθόλου;

στην αρχη ελεγα να περιμενω να δω τι θα πει κι ο leper_jesus αλλα εφοσον εχεις ακουσει το catharsis (κι εγω το leprous) ας το παμε ετσι οπως ειπαμε. Εγινε update κι η εικονα
Τωρα αν δεν σ’ αρεσει κι εσενα η Matana, ε δεν πειραζει. Ξερω πολυ κοσμο κι εδω κι αλλου που την εκτιμα :v:

1 Like

Ακουω ηδη, και αν και δεν προκειται να με αλλαξει ως ανθρωπο ή ακροατη γιατι εχω ακουσει Tigran, γουσταρω παρα πολυ προς το παρον!

1 Like

Πήγα για ύπνο νωρίς κι έχασα όλα τα τελευταία μαγειρέματα. Ακούω jazz ή τους Leprous; Με μπερδεύει η κατεύθυνση απ’ τα βελάκια στο σχήμα σου.

Leper ακούς Leprous.

Top 30 Yes GIFs | Find the best GIF on Gfycat

1 Like