Album Exchange

Δώσαμε πριν από σας :stuck_out_tongue:

Πάντα έτσι γεννάει, αλλά βαριέμαι τα ppt και τα charts…

1 Like

Καλα δεν ειπα οτι ειμαι ο μονος ή ο πρωτος :stuck_out_tongue:
Ειδα ομως οτι οι περισσοτεροι δεν το εκαναν, οχι πως πειραζει αλλωστε.

Χαχαχαχα

Δεν ειναι οτι βαριεμαι, απλα οι 2 εικονες δεν μου εφεραν στο μυαλο καποιο αγαπημενο αλμπουμ, αλλα αλμπουμ που απλα μου αρεσουν αρκετά, που δεν θα ηταν αντιπροσωπευτικα για μενα.

Edit: φυσικα αν δεν σας πειραζει η παραπανω συνθηκη, δεν εχω προβλημα να συμμετασχω.
Για την ακριβεια εχω ενα αγαπημενο αλμπουμ που μου εφεραν τα χρωματα της μιας εικονας, δεν γαμιεται.

2 Likes

Ναι ρε μαν, παίξε μπάλα. Κι εμένα δεν είχε και απόλυτη ταύτιση με την εικόνα αυτό που έβαλα, ίσως να μην ταιριάζει και καθόλου στα ματια κάποιου αλλου, απλα άφησα το υποσυνείδητο να λειτουργήσει όπως έγραψε και ο @nnnkkk και έβαλα το πρώτο από τα αγαπημένα άλμπουμ που μου ήρθε

Δεν νομίζω να υπάρχει κάπου η προϋπόθεση να βάλουμε έναν πολυαγαπημένο δίσκο. Αυτό που θα προτείνουμε μπορεί να είναι οποιοδήποτε άλμπουμ θεωρούμε άξιο να ακουστεί ή έστω ένα άλμπουμ που θέλουμε να το πασάρουμε σε ανυποψίαστα (?) αυτιά.

Εγώ δεν το πολυσκέφτηκα, για κάποιον λόγο που δεν μπορώ να ερμηνεύσω μου ήρθε πρώτα ένα συγκεκριμένο άλμπουμ κατά νου και αυτό έβαλα στο παιχνίδι.

2 Likes

Προσωπικά βάζω (και θα συνεχίσω να βάζω πιστεύω) δίσκους που είναι από τους πολύ αγαπημένους μου και ταυτόχρονα δεν είναι σε τελείως κλασικό/χιλιοακουσμενο στυλ, ώστε να είναι και κάτι φρέσκο για όποιον το ακούσει, αλλά ο καθένας έχει τη δική του προσέγγιση :slightly_smiling_face:

Ίσως κρίνω και εξ ιδίων, επειδή αυτό που θα ήθελα εγώ να μου πέσει θα ήταν κάτι που να είναι πολύ καλό φυσικά, αλλά και που να μην έχω ακούσει ξανά κάτι που να μην ακούγεται ακριβως- ή περίπου- ίδιο με αυτο, ώστε να διευρύνω και λίγο τα γούστα μου

1 Like

αντε!!

2 Likes

Τωρα τρωω για μεσημερι, θα βαλω αμεσως μετα, μη μου το βγαζεις απ’ τη μυτη :stuck_out_tongue:

3 Likes

Εγώ έβαλα ε

2 Likes

Έβαλα κι εγώ.

1 Like

image

7 Likes

“Ποιος ο τυχερος???” λέει ο αλήτης…

2 Likes

@SvenN Όλα τα κλασσικά συγκροτήματα δεν τα έχω ψάξει καθόλου, σίγουρα παίζαν μες στο σπίτι, αλλά δεν κάτσει ποτέ να ακούσω Pink Floyd ή τη συντριπτική πλειοψηφία των pre 80s συγκροτημάτων, μπορεί να κάνω και reaction video “Greek alt-rocker first time listens to classic bands!!!” :stuck_out_tongue:

@JTN To πάθημα δε σου έγινε μάθημα απ’ότι φαίνεται :sunglasses:

2 Likes

Σίγουρα ο Μάνος το έχει ακούσει το Psychotic γμτ.

Η επιλογή του Γιάσονα παραδόξως ήταν το δεύτερο πράγμα που σκέφτηκα. Υπάρχουν δισκάρες γενικά. Αυτό που μου έλαχε δεν έχω ιδέα τι είναι, μια χαρά.

2 Likes

Αυτά είναι τα ωραία, Κυψελάρα με δίσκο που για κάποιο λόγο δεν έχω ακούσει :raised_hands:

@Dr.Feelgood προκαταβολικά συγγνώμη για το κάψιμο.

2 Likes

Νταξ τρόμαξα λίγο αρχικά με το ματσάρισμα, αλλά οκ, το ίδιο μπορεί να έπαθε και ο @apostolisza8.

Α του @Giasonas η επιλογή είναι ταιριαστή ινδηδ. Ωραία και του @tylerdurden. ^-^

1 Like

το τελευταιο ποστ του tyler εντωμεταξυ εγινε το '19
πόσο καιρό κανει lurking;

2 Likes

Κάνει σκιπ το 2020, κάτι ξέρει ;p

10 Likes

Πλάκα θα έχει.

Γιατί; Παίζεται καμιά πρόκριση; :stuck_out_tongue:

Χαζεύω τα genres και τα σχόλια εν τω μεταξύ, φαντασία δεν λέω.

Ας μιλήσουν οι εικόνες!

4 Likes