Album Exchange

Summary

Ναι αλλά, χίπης ξε-χίπης ο κοντομπιγκφουτ, στο τέλος ο ψηλός τον ήπιε πανηγυρικά! :stuck_out_tongue_winking_eye:

καταρχάς οι εκκρεμότητες
@Sevek @pantelis79 @Sh_Wo_f :worried:
@osfp7 @Spyros_Koukas :angry:
@matia :face_with_symbols_over_mouth: :rage:
κάποιοι έχουν ενημερώσει γι’ αυτό και η αλλαγή στα emojis

νέο
image

#7

Απολογουμαι, χρωστάω και θα ποσταρω το προηγούμενο δικό μου σύντομα, θεωρώ πριν τον επόμενο γύρο.

1 Like

ΗΑΒΔΘΕΒΦΞΨΖΔΘΦΝΒΚΔ ΘΑ ΑΚΟΥΣΩ ΜΙΟΥΖ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΔΕΚΑ ΧΡΟΝΙΑ ΓΟΥΟΤ ΓΟΥΑΗ. :stuck_out_tongue:

1 Like

Δεν προλαβαίνω και για το επόμενο. Υπόσχομαι όμως ότι θα γράψω για το προηγούμενο αύριο

ειδα το ονομα της μπαντας και νομιζα πως θα επρεπε να ακουσω το πρωτο δισκο που αγορασα.

Summary

image

@tylerdurden και @Ktn δωσανε ωραιο πραμα.

3 Likes

@manos87 ας παίξουμε μπάλα. @martian έριξες μπομπάτο δίσκο στο τραπέζι. Εύγε.

1 Like

Θα είχε τόση πλάκα όμως να τύχαιναν καθήντραλ πάλι στον γιάσονα ε. (τι, όχι? ;p)

Παργαλάτσε ο μόνος δίσκος των μουνσπελλ που ίσως να μου έκανε ακόμα όρεξη να ακούσω.

Παντελή ρησπεκτ για πάντα.

Ταηλερ Ω ΝΑΙ.

Σβενν καρδούλες.

1 Like

Τέτοιο κακό να μη σε ξαναβρεί :exclamation:

Δυνατός ο @martian, το όνομα μόνο αμυδρά μου λέει κάτι, αλλά σουηδία + πανκ ροκ = my body is ready.

3 Likes

Δεν μου αρέσουν. Φαντάζομαι ούτε εσένα για να έχεις 10 χρόνια να τους ακούσεις.

Καρφωνεσαι :stuck_out_tongue: Ειναι πολυ υποτιμημενη μπαντα και το Hesperus χρειαζεται να ακουστει περισσοτερο.
Ειμαι ετοιμος για ορθοδοξο ιμο αλλα και με εχει ψησει και το Dent του @JTN .

Θα φανεί σύντομα. Αρχικά δεν μου άρεσαν, μετά εκτίμησα κάποια πράγματα, θα δείξει εντός των ημερών τελοσπάντων.

εδιτ :

μοιάζει με djent όμως το όνομα και το μυαλό λέει φύγιε :laughing: :crazy_face:

Δε νομιζω οτι παει προς τα εκει ! Με εκοψε το genre οποτε παιζει ναναι διαμαντακι.

1 Like

Προφανώς, απλώς ανέφερα τον συνειρμό μου. Άλλωστε, ό,τι βάζει ο JTN είναι εγγύηση.

2 Likes

Θα ακουσω αγαπημενο δισκο μετα απο αρκετα χρονια-ποσες μνημες…alma mater

2 Likes

Δεν μπορω να καταλαβω αν το εννοεις ως κακο, αλλα ειναι πιθανοτατα ο καλυτερος δισκος των Muse, και γενικα μια υπεροχη δισκαρα. Τυχερη εισαι.

Κατω τα χερια σου, ειναι δικο μου.

@tylerdurden το πιστευεις οτι ηθελα να βαλω κι εγω το συγκεκριμενο soundtrack?! Ημουν στο τσακ.

Καθε βδομαδα τρεμω να μην ζευγαρωθω με την @Sh_Wo_f με αυτα που εχω δει να βαζει στο παρελθον, και αυτην την εβδομαδα βλεπω την επιλογη της και λεω πω πω μακαρι να ετυχε σε μενα κι ας μην εχω ακουσει νοτα, εβαλε για πρωτη φορα κατι που δεν ειναι απο 40-50 χρονια πριν.

1 Like

Ακριβώς ίδια περίπτωση και εγώ με BoySetsFire, έχω θετικό προαίσθημα για αυτό που πρόκειται να ακούσω.

Από τις υπόλοιπες επιλογές, extra kudos σε Aosoth και Rishloo, ενώ και Q5/Moonspell είναι σταθερές αξίες.

Χαίρομαι που επανήλθα στο παιχνιδάκι, άντε να μάθουμε μπαλίτσα λίγο.

1 Like

Πρώτη ακρόαση Terrible Feelings.

asdziz

Πού σκατά ζούσα τόσο καιρό.

Το καλυτερότερο θρετν της δεκαετίας.

Ψύχραιμη (ίσως) τοποθέτηση εν καιρώ.

7 Likes

Δίνω μια τεράστια ψηφιακή αγκαλιά και χαίρομαι άπειρα που έπεσε σε άνθρωπο που του μίλησε ο δίσκος. Ίσως γράψω και εγώ δυο λόγια, διόλου ορθολογικά φυσικά, γιατί το Tremors ανασύρει ένα σωρό εικόνες και όμορφες σκέψεις στο μυαλό μου. Cheers!

2 Likes