Album Exchange

Gogol-Bordello-image-gogol-bordello-36100305-333-500

Εγω το προηγούμενο το έχασα γιατί άργησα να βάλω δίσκο(!), τώρα δεν ήθελα κάποιος να ακούσει Chet Baker.

Εχω να προτείνω πάντως πως μια θεματική βδομάδα θα μπορούσε να είναι, να διαλέξουμε εμείς γιουζερ που θέλουμε να ματσαριστούμε. Έτσι @apostolisza8 ?

1 Like

Ήθελα να γράψω πως γι αυτόν τον γύρο φταίει η μεταλλοσύνη που μας δέρνει κ πως δεν ξέρει ο κόσμος άλλα όργανα κ μετά ήρθε ο μποστονφλες κ είπε αυτό περίπου κ νταξ, μου χάλασε την προβοκατόρική μου διάθεση. ;p

Ανεξαρτήτως αυτού, θεωρώ πως και πάλι θα καθυστερούμε και στις 2 εβδομάδες, όπως είπε και ο γιασονας. Συμφωνώ με το άπλωμα ναι μεν, αλλά ίσως να χρειάζεται και κάτι σαν αυτό που λέει ο ρεμπελ, δηλ να μην προχωράμε αν δεν τελειώσει ο προηγούμενος γύρος κ έτσι ίσως, παίρνοντας στο λαιμό μας άπαντες, να έχουμε μια ευθιξία παραπάνω…

5 Likes

Πολύ κακώς :confused:

1 Like

Για εξηγήσε το μου vo.2 :stuck_out_tongue: Θες να ματσαριστούμε και να λάβεις ένα user-unfriendly σεντονάτο ποστ μου ως απάντηση;

Εδώ ο @pantelis79 άκουσε King Diamond, πιστεύεις ότι θα ξεφύγεις ? :smiley:

2 Likes

το αντίθετο θα έλεγα , ο μόνος χατζημεταλας του γύρου θα ήμουν εγώ αν έπαιζα τελικά με τους Eluveitie

για τις γνώσεις και τα γούστα μου , ιδιαίτερα ψαγμένες οι επιλογές σας . Σε σημείο αποτρεπτικό ( δικό μου πρόβλημα αυτό )

Σιγά σιγά πάμε στο επόμενο στάδιο οργάνωσης, θέμα χρόνου τα “αγοράζω κριτική για να προλάβω, όποιος ενδιαφέρεται πμ”

6 Likes

Τι σε κάνει να πιστεύεις πως θέλω να ξεφύγω :stuck_out_tongue: ?

Δεν ξέρω τι έχεις στο μυαλό σου, ελπίζω να είναι ανακυκλώσιμο το υλικό (aka όχι πλαστικουρα), αλλά challenge accepted να ξέρεις ε.

1 Like

Στη μαυρη αγορα λεγεται πως θα κυκλοφορησουν template ετοιμων κριτικων αναλογα το μουσικο ειδος και θα αλλαζεις τους τιτλους μονο

8 Likes

Μπορώ να φτιάξω ΑΙ, που θα παίρνει υπ’όψιν το είδος γραφής του καθενός για να μην μπαίνουν υποψίες, αλλά θα κοστίσει κάτι παραπάνω

9 Likes

E τίποτα το ιδιαιτερο, απλά να ακούσεις Αιρο Μέιντε και κυρίως να γράψεις για αυτούς :smiley:
Kαι επειδή δεν θα γράψεις 2-3 σειρές (εκτός αν πραγματικά δεν έχεις όρεξη), αλλά κατιτής παραπάνω, ε όλοι βγαίνουμε κερδισμένοι. Win-win.

2 Likes

Νομίζω πως κανείς δεν θα βγει κερδισμένος από αυτή την ιστορία :upside_down_face:

1 Like

Μάλιστα, δε θα γράψεις για κάποιον από τους δύο πρώτους δίσκους.

1 Like

οσοι δεν βρισκατε αλμπουμ με βαση τα κριτηρια, πειτε μου τι ειδος ακουτε και θα σας βρω 10
εγω περιμενα Ne Obliviscaris απο τους πιο σκληρους

3 Likes

Progressive Ninja Buddhist Metal

4 Likes

Όχι ρε. Ολα δεκάρια είναι αφού.

1 Like

Ναι, ομπλιβισκάρω!

@Rebel κάθεσαι κ απαντάς στην απόπειρα φλεημιν/χιούμορ, δεν εννοούσα κάτι απαραίτητα…

3 Likes

Θα είχε πλάκα πάντως αν όντως προσπαθούσαμε να γράψουμε σαν κάποιον άλλον ;p

1 Like

I for one welcome our new A.I. overlord.

asdfly

2 Likes