Album Exchange

Καλά ρε, να πέσω σε τρίγωνο με Demoniac και Πανδημία; Επίτηδες το κάνετε;

2 Likes

1 Like

Σπύρο Κούκα δεν έχω ιδέα τι είναι αυτό που έβαλες, δηλώνω εξαρχής προκατειλημένος με τα Πορτογαλικά γιατί τα απεχθάνομαι, ελπίζω να διαψευστώ! Χαχαχα! Παραλίγο γλίτωσες τους Kvelertak, το έπαιξα πιο χιουμοριστικά με τη φωνάρα του Patton!

2 Likes

Και κάπου εδώ θα ομολογήσω ότι κι εγώ σκόπευα να βάλω κάτι ιταλικό, PFM, Banco del Mutuo Soccorso ή Museo Rosenbach, αλλά ο κύριος @Ktn δεν ήθελε να κατεβάσω ιταλική εκπροσώπηση. :sweat_smile:

Οπότε οι Bacamarte ήταν το επόμενο σιγουρακι, πολύ αγαπημένος δίσκος

Εντιτ: @furor ελπίζω να σε πιάσει έστω και λίγο, έχει αρκετά εκτεταμένα instrumental μέρη οπότε ίσως το σώζουμε και δεν πάει ακλαφτο :sweat_smile:

2 Likes

γιατί?! και αν παίζει κάποιο θέμα αντιπάθειας, δεν του κλήρωσε καλά το πράγμα ;p

έπρεπε να βάλω magma τελικά πάντως, πφτ. ;p PFM σκέφτηκα θα έχουν ακούσει κάποιοι, το τελευταίο δίλημμα στο οποίο βρέθηκα ήταν αυτό που έβαλα vs alphataurus

Πίστευα ότι θα έβρισκα ένα Kvelertak πάντως…

5 Likes

Ένα είναι το Kvelertak.

4 Likes

@Dr.Feelgood πρωτη φορα ξενερωνω πριν ακουσω και φταει το ειδος , οχι η γλωσσα. Ελπιζω να μην ειναι καποιου ειδος αστείο και να με διαψεύσει ο δισκος.

Μαζευτείτε κάπου να μιλήσουμε για αβαν προγκ ριο και ζεουλ.

Τι, όχι? Οκ.

2 Likes

2η φορα @RiderToUtopia, το πανκ σε κυνηγαει :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μπα, μάλλον υπερβολικής δικής μου συμπάθειας στο Rock Progressivo Italiano, οπότε έμοιαζα αναμενόμενος :stuck_out_tongue:

4 Likes

Same :orange_heart:
Γι αυτό και σκέφτηκα το μπακαμαρτε για να μην γίνω προβλέψιμη χαχαχαχ

1 Like

Αν σας περισσεύει ένας να βάλω και γω κι ας χρωστάω;

3 Likes

Όπως σε βγει.

οχι!!

πολλ για το ποσο θα διαρκουν οι επομενες

  • 1 εβδομαδα
  • 2 εβδομαδες

0 voters

ftgfvsdt

3 Likes

Έλα μωρή 1 εβδομάδα! Το χουμε! :crazy_face:

1 Like

@JTN ακούω του @Death.Eternal και το δικό μου ακούει ο @apostolisza8 , σωστά?

Με το πανκ δεν έχω την καλύτερη σχέση αλλά ούτε και κακή… υπάρχουν κάποιοι (λίγοι) πανκ δίσκοι που λατρεύω, ελπίζω να γίνει ένας από αυτούς.

Το αστείο με το Demoniac είναι πως ψήθηκα να το ακούσω αφού διάβασα για αυτό σε review του Αποστόλη, και τώρα του το “προτείνω” να το ακούσει :rofl:

2 Likes

σωστα

1 Like

Ρε παιδιά σόρρυ που παρεμβαίνω, αλλά αυτό δεν είναι λίγο προβληματικό για τον Αποστόλη ;

I mean, κάμποσος εδώ κόσμος έμαθε για τους Demoniac εξαιτίας του και έχει κάνει αναλυτικότατο ριβιου μόλις μερικές μέρες πίσω.

Μήπως να ζευγαρώσει ο Rider με τον Death Eternal και ο Αποστόλης να πέσει με τον Ιάσονα, για να έχει λίγο ενδιαφέρον για όλους τους συμμετέχοντες η φάση;

3 Likes