Album Exchange

Μπορει να χρειαζεται καλοκαιρινες διακοπες το θρεντ. Ασε λιγο καιρο να γραψουν οσοι ειναι να γραψουν τα review που χρωστανε και ξαναχτυπα.

Μπορει να πρεπει να επανερχεσαι σε ασχετες στιγμες, οχι προκαθορισμενα.

ο μονος τροπος να αρχισουν να γραφουν ειναι απο peer pressure και ντροπη βλεποντας τους υπολοιπους να γραφουν. Αν δεν γραφει κανεις, δεν νοιαζεται κανεις.

Επισης στο προηγουμενο δυο ατομα προσπαθησαν να συμμετασχουν με τον εναν να χρωσταει απο 10 φορμες πισω!! Ξερετε ποιοι ειστε!

1 Like

αυτό που χρειάζεται είναι να γραφτούν 5 προτάσεις για review

ακόμα περιμένω ένα που είχα προτείνει τότε με τα 30λεπτα

του άρεσε , δεν του άρεσε με την απορία θα μείνω .

1 Like

υπηρχαν και καποια ατομα πολυ υποστηρικτικα απο την αρχη μεχρι το τελος ομως δεν μπορω να πω. Εχουν κερδισει ολοι μελλοντικες καρδουλες σε τυχαια ποστς τους χωρις να τα διαβασω!

#savealbumexchange

6 Likes

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι πόσο δύσκολο είναι να δουλεύεις σε μουσικό έντυπο/site/business κλπ. Δεν είναι απλό να ακούς μουσική on demand και να γράφεις σταθερά γι’αυτή

2 Likes

Αυτό ξαναπέστο, εγώ άκουσα 1 φορά το άλμπουμ που χρωστάω και δεν είχα το κουράγιο να το ξαναβάλω, χωρίς να σημαίνει ότι δεν μ άρεσε, απλά δεν μου κάνει κούκου, σόρρυ, έπεσα σε midlife crisis όσον αφορά review σε άγνωστα άλμπουμ…θα επανέλθω όμως που θα πάει…

Εγώ αυτό που κατάλαβα είναι πόσο δύσκολο είναι να δουλεύεις σε μουσικό έντυπο/site/business κλπ. Δεν είναι απλό να ακούς μουσική on demand και να γράφεις σταθερά γι’αυτή

5 Likes

Τι μλκς :joy:

2 Likes

Troll με νόημα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Καλα, σιγα, αν ειναι η δουλεια σου το κανεις και με χαρα πρωτον, και δευτερον οσο περισσοτερο γραφεις τοσο πιο αυτοματοποιημενη γινεται η διαδικασια, οπως με τα παντα. Ασε που εμεις εδω γραφουμε και σεντονια που ειναι αρκετα μεγαλυτερα απο οτι μια στανταρ δισκοκριτικη :stuck_out_tongue:

Χρωσταω και το δουλευω :stuck_out_tongue: το παραδεχομαι. Απλα ακουω τελειως διαφορετικα πραγματα αυτη τη περιοδο και με εχει δυσκολεψει!
Αφησε ομως λιγο τη φορμα ανοιχτη - παω να βαλω.

1 Like

Αν γίνει αυτό, μετά τον γύρο με δίσκους του καλοκαιριού (όπως ήταν της άνοιξης) πρίττυ πλιζ. :pleading_face:

2 Likes

Έχω φάει και εγώ μπλοκ με τον κατά τ αλλά πολύ ωραίο δίσκο που έχω να γράψω δυο λόγια. Έχω πολλά τρεξίματα τελευταια, λίγο αγχωτική/κρίσιμη περίοδο στη δουλειά και ο συγκεκριμένος δίσκος μου ρίχνει λιγο τη διάθεση, όσες φορές τον έχω βάλει τις περισσότερες στο 2ο-3ο κομμάτι τον αλλάζω.

Ελπίζω να επιβιώσει το θρεντ αν και αυτή τη στιγμή δεν κάνω κάτι για αυτό, το αντίθετο θα λεγα.

Μπορούμε μέχρι να ξαναπάρουμε μπρος να αλλάξει το φορματ, πχ να βγάζεις φόρμα που θα δηλώνουν συμμετοχή άτομα. Με ένα random generator να επιλέγεται ένας που αυτός θα προτείνει ένα άλμπουμ της εβδομάδας. Όποιος θέλει μετά, μπορεί να γράφει για το άλμπουμ αυτό, και να πάει έτσι το καλοκαιράκι, να γράψουν και όσοι χρωστάνε χαλαρά

Βάζω poll να δούμε αν αρέσει η ιδέα

Summer exchange mode
  • Μ’αρέσει
  • Δε μ’αρέσει

0 voters

Αλλά προφανώς η απόφαση είναι του JTN

καλα δεν χρειαζεται να “αλλαξει” αυτο το θρεντ. Φτιαξε ενα νεο, ονομασε το album of the week/month οπως θελεις, φτιαξε και μια λιστα προτεραιοτητας και εγινε. Εγω προσωπικα θα συμμετεχω γιατι μου αρεσει και αυτη η ιδεα αλλα απο εμπειρια σου λεω οτι συνηθως τετοια παιχνιδια ειναι πιο νεκρα πιο γρηγορα

3 Likes

Σύγγνωμη για την αυθάδεια μέγα Μάγιστρε, δεν ήθελα να αλλάξω το thread, μια ιδέα είπα για να βοηθήσω, ελπίζω στην επιείκεια σου

1 Like

επισης υπαρχει και το weekly mix οπου φτιαχνουμε μια συνεργατικη playlist στο spotify και ο καθενας προσθετει 2-3 κομματια αναλογα με το θεμα

1 Like

Κι εγώ χρωστάω μια κριτική από την τελευταία φορά και για αυτό δεν δήλωσα συμμετοχή.

να δουμε και κανα review τωρα που δεν μασ πιεζει ο χρονοσ

1 Like