Album Exchange

Dhafer Youssef - Diwan Of Beauty And Odd
Instant Boner - Outburst
Incura - Incura

κι εγώ ένα χρόνο μετά ακόμα να μάθω αν άρεσε στον @Giasonas το pnakotic demos Atlantean Kodex :worried:

1 Like

μαλακια, και το ακουσα αρκετα, δε θυμαμαι γιατι δεν το εγραψα. Χρωσταω και κατι ινδικα μεταλς για τον @apostolisza8 αν θυμαμαι καλα!

Οριστε λοιπον η προσπαθεια μου για μερικη εξιλεωση

Το μονο που θυμαμαι - και το θυμαμαι σα χθες - ειναι οτι επρεπε να κανω double take οταν ακουσα το theme του LOTR σε ενα απο τα κομματια, και ειπα μεσα μου 'κοιτα να δεις κατι νερντουλες του κερατα '. Οντας αυτο το σαβ/κο λοιπον η εικοστη επετειος της Συντροφιας, το θεωρησα πρεπον να το σημειωσω και θα βαλω να το ακουσω, ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ.

τιποτα αλλο δε μου εκανε φοβερη εντυπωση. Ηθελα να θαψω την παραγωγη, αλλα οταν εισαι ντεμο, τι να της πεις της παραγωγης.

Τωρα που το εβαλα λιγο το μονο που μπορω να σκεφτω ειναι να χαμηλωσουν λιγο το gain στο metal zone

image

3 Likes

*Distortion

1 Like

Εντάξει, δεν έγινε τίποτα, απλά άκουσε 74 φορές λάθος δίσκο (που δεν του άρεσε κιόλας) :")

8 Likes

Πε θαι νω

2 Likes

κλαμα

Τουλάχιστον δεν κλαίω μόνος. Ευχαριστώ.

1 Like

tab 16, το πρώτο (από SvenN) @anhydriis

5 Likes

8 Likes

Ψηθειτε να το συνεχισουμε και να το κανουμε μηνιαιο.
Λογικα περισσοτερος κοσμος θα ψηθει ετσι. Εγω ειμαι μεσα παντως.
Και να μετονομαστει σε Let’s Play II.
Ή ας γινει Let’s Play I και αλλαζουμε το καλενταρι σε ΙΙ για να μη θιχτει ο JTN.

6 Likes

Και εγώ δηλώνω μέσα για επαναφορά του Album Exchange, πολύ καλή ευκαιρία για νέες μουσικές προτάσεις.

3 Likes

Μεσα

2 Likes

μπορεις να το δηλωσεις και εμπρακτα, λεγοντας μας τη γνωμη σου για τον δισκο που προτεινε ο Clairvoyant :slightly_smiling_face:

Δεν είμαι καν στο τελευταίο που πόσταρες, με άλλον ζευγάρωσε ο clairvoyant. Εκτός και αν κάνω κάτι λάθος και δεν διαβάζω σωστά το αρχείο.

Tab 16, got it. Δεν πάμε σε νέες προτάσεις καλύτερα;;; :slight_smile:

Ριμπούτ με αγαπημένους δίσκους δίσκους '22 ε φανταστικέ θρεντοκράτορα; :smiling_face_with_three_hearts:

3 Likes

μια επιστροφη θα ηταν πολυ ωραια αλλα δεν νομιζω οτι υπαρχουν αρκετα ατομα
σκεψου οτι ειμαστε -12 :Δ

1 Like

ειμαι μέσα αρκεί να είναι αποδεκτό ότι δεν κάνω μεγάλα reviews οπως η πλειοψηφία

3 Likes

-12 ως προς τι?

Μήνες υπολοίπου ζωής

2 Likes