Album Exchange

Ποια ματσαρισματα;

Δηλώνουμε συμμετοχές και θα βγουν ματσαρισματα για ακροάσεις

Όχι ρε συ, την Πρωτοχρονιά θα βγουν τα ματσαρίσματα.

1 Like

Νταξει κι εσύ, για μια μέρα τώρα …:rofl:

2 μερες, 31 εχουμε αυριο (ακομα και εσεις για 15 λεπτα ακομα :P)

Εσενα σου επεσε το Master Of Puppets του nu metal, το Blackening των Machine Head

Εγώ θα συμμετέχω, απλά ακόμη δεν έχω κωλοκατσει, όλη μέρα τρώω και κοιμάμαι

Πολυ τραγικοτερο αυτο με τα χριστουγεννιατικα.

Χμμμ, θα διαφωνήσω, αλλά I get your point, το είχα ξεχάσει κιόλας αυτό.

Δεν μου αρέσουν οι Machine Head αλλά το Blackening groove metal δεν είναι με ολίγον thrash?

@JTN Χρωσταω ενα παλιο, οποτε θα δωσω 2λο ριβιου μαζι με το καινουργιο.
Ειμαι εν μεσω μετακομισης κ γιορτων οποτε δε προλαβαινω.

ναι βρε μην αγχωνεσαι. Θα ειμαστε εδω και τον φλεβαρη

εχεις μεχρι αυριο το πρωι οτι ωρα ξυπνησω

1 Like

Καλη χρονιά και χαρούμενο το 23 με 28 συμμέτοχες συνολικα

Ακουτε το αλμπουμ που σας αντιστοιχει και οποτε ειστε ετοιμοι, γραφετε λιγα λογια γι αυτο. Εχετε μεχρι τις 31/1/23

image

Υπενθυμιση οτι το συγκεκριμενο sheet βρισκεται και στο αρχικο ποστ του θρεντ για να μην το ψαχνετε.
tab #20 αν δεν σας παει αυτοματα

Δεν ξερω αν θελετε καποιοι να σας κανω και tags για να το βλεπετε αλλα υποψιν οτι μπορω μεχρι 20 σε ενα ποστ.

11 Likes

@LesAnTz σόρυ από τώρα για αυτό που σου έτυχε :smiling_face_with_tear:

Όχι οχι είμαστε μια χαρά, αφού δεν μουυ έκατσε φοιβος Δεληβοριας οοολααα καλά :rofl:

2 Likes

Α ρε Giasona, τυχερέ, 5 λεπτά δίσκος σου 'κατσε, στο χέσιμο θα τον ακούσεις.

Emo folk εγώ, που δεν ακούω ούτε emo ούτε folk, καλά θα πάει αυτό. Βέβαια είμαι συναισθηματικός, λαϊκός τύπος, οπότε ποτέ δεν ξέρεις.

1 Like

@OwlKitty

f9134655b53cbeaeb00664b04371b9b0

1 Like

Έχω ήδη κάνει μια playlist με περίπου 30 δίσκους από τις λίστες των Leper Jesus και IronMan1 από το θρεντ για τα καλύτερα του 2022, οπότε είπα να μην ακούσω τίποτα από εδώ και να περιμένω τα ποστς-κριτικές, αλλά τελικά εβαλα μόνο 2 έτσι από περιέργεια, και χωρίς να θέλω να κάνω σπόιλερ, ρε @Sevek, τι ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΤΕΛΕΙΑ ΓΚΟΤΖΙΡΟΔΙΣΚΑΡΑ έβαλες, έχω πάθει σοκ, μπράβο :love_you_gesture: :clap:

1 Like

Γιατί δεν με παίξατε εμένα;;;

Είχα στείλει επιτυχώς την πρότασή μου.

Επίσης @JTN αναφέρεις 28 συμμετοχές αλλά στα ζευγαρώματα είναι 24. Χάνω κάτι;

Επειδή χρωστάς κριτική. Όποιος χρωστάει αποκλείεται από το παιχνίδι. Κάνε το review για να παίξεις την επόμενη φορά.

1 Like