Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

σε παρόμοιο mood με kaiser

14 χρονών ξανά

λογω καιρου ξεθαψα το παρακατω…

επαθα πλακα ξανα, σαν να 'ταν πρωτη φορα που το ακουγα…
ειχα ξεχασει ποσο τεραστιες κομματαρες ειναι τα [B]regret, some things you can’t return, black smoke and mirrors[/B] και το bonus[B] time[/B]…

So many days
[I]Through endless nights
Reciting verse of Revelation
By firelight
He loaded up his gun
And smiled to everyone
They won’t be taking us alive
Trust in me
The people gazed
Into the sky
The mother ship that’s headed for Heaven
Soon passing by
They’ll fly us to the Sun
He smiled to everyone
They won’t be taking us alive
Trust in me
Nothing’s gonna come
Deliver everyone
If you waited a lifetime
Waiting for the day
To wash it all away
You’ll be waiting your whole lifetime[/I]

βρέχει, είμαι σπιτι άφραγκος, η διάθεση μου είναι για τον πούτσο, και βάζω αυτό.

ΚΑΑΑΑΝ ΓΟΥΙΙ ΣΕΡΒΑΙΙΙΒ ΔΕΕΕ

:expressionless:

[B]το τσιμπησα προσφατα σε βινυλιο και επεσε το σχετικο ξεσκονισμα… απλοχερα σφαλιαρες μοιραζουν οι εν χριστω αδερφοι (σας)… δισκαρα απο τις λιγες. δεν θα ξαναπιασω το καταγρατσουνισμενο μου cd-r για πολυ καιρο…[/B]

δεν τους ήξερα…πολύ καλό.Από που?

edit:κ πόσο…

τους ήξερες έστω και άθελα σου, λόγω ηλικίας σίγουρα θα είχες ακούσει το “σουξέ” τους σε Χωρίς Ανάσα κτλ :slight_smile:

πάω να ξεθάψω βινύλια και γω, έχουν να παίξουν χρόνια, πολλά χρόνια…

ebay. γενικα βρισκεται, δεν ειναι κ τπτ ιδιαιτερα σπανιο, αλλα για να το πετυχεις σε ΚΑΛΗ τιμη θελει υπομονη. το τσιμπησα 5 λιρες :wink: ε εκανα αρκετα υπομονη, το διακιουμαι!

εχει μεσα τραγουδαρες

Ξέθαψα τα άπαντα των Έρεβος. Α ρε μπαντάρες που είχαμε ρεεεεεεεεε. Μιχάλη Γαλαίε, άμα σε ξαναπετύχω θα (ξανά)υποστείς το πρήξιμο μου για να επανενωθείτε.



Πάμε μωρήη μπαντάρα.

Εσύ; 8O

με λιγα λογια, ποθτανα ολα.

Ωραιος, καταπληκτικοί δίσκοι τα πρώτα δύο DEAD SOUL TRIBE.

Νομίζω προτιμώ ένα κλικ παραπάνω το πρώτο ως σύνολο, αλλά το “Some Things You Can’t Return” δεν θα το ξεπεράσει τίποτα.

τα 2 πρώτα Dead soul… είναι κ τα μόνα που έχω.Με τα υπόλοιπα αξίζει να ασχοληθώ?

H σελίδα έχει μόνο τελειότητες, οπότε βάζω και τη δικιά μου.

Το δεύτερο θα σας καταπιεί όλους εσάς που αγνοήσατε το πρώτο.

το πρωτο τους θυμιζει αρκετα Psychotic Waltz.Εαν ομως σου αρεσε και το δευτερο τους,συνεχισε και ακουσε/αγορασε τα ολα.Τουλαχιστον δωσε μια σιγουρη ευκαιρια και στον The January Tree.Αν απογοητευτεις βρισε με ελευθερα:-s

Ποτέ ρε Μήτσο:D