Album που ξεθάψατε μετά απο καιρό

Darkthrone - A Blaze In The Nothern Sky, F.O.A.D., Circle The Wagon, + Primordial - A Journeys End:):!:

Ότι και να λέω στην τελική, απλά μεγάλο…

There’s no sleep today, I can’t pretend. When all my dreams are crimes, I can’t stand facing them.

Now
who will come
to wash away my sins
clean my room
fix my meals

BE

MY

[I]FRIEND?[/I]

We stand in line and smile…[SIZE=“4”][B]Celebrate the great emptiness of our lives[/B][/SIZE]

διπλή ΥΠΕΡΔΙΣΚΑΡΑ σε τρελή συσκευασία

[SIZE=“4”][B]Fantasies have to be unrealistic
Because the moment, the second that you get what you seek, you don’t, you can’t want it anymore.
In order to exist, desire must have its objects perpetually absent
It’s not the ‘it’ that you want, its the fantasy of 'it’
We are only truly happy when daydreaming about future happiness.[/B][/SIZE]

Τι υπερδισκάρα ρε πούστη μου!!! εντωμεταξυ πόσταρες και τους στίχους από τα δύο αγαπημένα μου τραγούδια (μαζί με το ectasian). Με έψησες παω να το ξανακούσω και εγώ :Ρ

Το καταπληκτικό

Συγκεκριμένα ξέθαψα την Anniversary 2CD Edition που έχει και 28σελ. booklet.
Απ’τη χαρά μου πήρα το cd να τ’ακούσουν και τα παιδιά μου στο φροντιστήριο μπας και μάθουν τίποτα.

[COLOR=“White”]…[/COLOR]

(=

οι τρεις δαιμονες!


…απλά τεράστιο:):!:

Οχι και μετά από πολύ καιρό αλλά αυτοί είναι οι Aqua Nebula Oscillator.


Candlemass discography:):!:

Δεν πάει πολύς καιρός, αλλά τον ακούω κάθε τέτοια εποχή του χρόνου κάθε χρόνο και εκτός αυτής σε εξαιρετικά σπάνιες περιπτώσεις.

Είναι τελετουργία, μυσταγωγία γιατί αυτή την εποχή γνώρισα τον δίσκο και τον έχω συνδέσει με έντονες προσωπικές στιγμές.

Δυστυχώς για συναισθήματα και να περιγράψω τι προσφέρει ο δίσκος ποτέ δεν ήμουν καλός και θα με χαρακτήριζα ανεπαρκή γενικά, αλλά το μόνο που μπορώ να πω είναι ότι είναι το σαουντρακ της κατάθλιψης και της απομόνωσης.

Από κει και πέρα το ομώνυμο με την tribal αισθητική και το συγκλονιστικό “Stones from the Sky” θα τα βαζα σε κάποιον να μυηθεί σε μια ξεχωριστή μπάντα.

[I] A time to think back and move on[/I]

Τις τελευταίες μέρες έπεσε καλό ξέθαμα, κυρίως λόγω των συζητήσεων στα αντίστοιχα τοπικ

[B]Melvins[/B] - Houdini
[B]Melvins[/B] - Stoner Witch
[B]New Model Army[/B] - Today Is A Good Day
[B]Propagandhi[/B] - Supporting Caste
[B]Propagandhi[/B] - Today’s Empires, Tomorrow’s Ashes

Judas Priest - Sin After Sin

ο δίσκος που ακολούθησε το Sad Wings of Destiny και δεν ντρέπεται ούτε για αστείο να το κοιτάξει στα μάτια.

το ακούς και αναρωτιέσαι γιατί οι Priest βγάλανε δισκάκια τύπου Point of Entry, British Steel…

Μεγαλη δισκαρα το Sin After Sin, συμφωνω, 10αρι ακατεβατο, αλλα το γαμησες λιγακι ε.

δε νομίζω, αλλά γούστα είναι αυτά.

το Sad Wings of Destiny είναι ο αγαπημένος μου Priest δίσκος βέβαια (11άρι), αλλά και το Sin After Sin είναι 9μισάρι γιομάτο.

κι εδώ που τα λέμε

διάολε!!!

[I]Some kind of stranger come inside[/I]

[B]Twilight ‘‘Twilight’’[/B]

Δισκάρα ψιλο-ξεχασμένη. Με εξαίρεση 2-3 πιο μέτρια κομμάτια μιλάμε για ένα σύνολο εξαιρετικών τραγουδιών, με στοιχειωμένη ατμόσφαιρα, φοβερές μελωδίες και ωραίο drumming από τον τρελό.

ενα ανταρτικο πολεων το πενταμηνο κανει το χαρο περα.

Saxon - Denim And Leather, Lionheart, Inner Sanctum, Into The Labyrinth, Call To Arms, Heavy Metal Thunder-Live dvd, The Engle Has Lanted III:):!:

Με αφορμή το leak του atoms for peace

[B]Thom Yorke - The Eraser[/B]

Καταπληκτικός δίσκος, δείχνει για άλλη μια φορά το ταλέντο του ο thom.