Amenra + Syndrome live in Athens, 22/09/12

πότε κιόλας γαμώ.

το πήρε μία λέρα…

Χαμός σήμερα!

eNick φέρε βαζελίνη, θα φέρω πάγο

Ω ΡΕ ΜΑΛΑΚΑ !!!

ΜΑΛΑΚΑ ΜΟΥ…

ακόμα δεν το’χω συνειδητοποιήσει…

ΧΥΣΙΑ_ΣΤΗ_ΜΑΠΑ

και δεν ντρέπομαι να το πω, ΝΑΙ, ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ

Δεν υπαρχει αυτο το πραγμα. Μια απο τις καλυτερες μπαντες εκει εξω. Τρομακτικα καταιγιστικοι.

χτες στο razoreater

Ρε παίδες τι έγινε για εμας που προτιμήσαμε magus?
Κανα video, μια περιγραφή κάτι?

Neurosis δεν θα γινουν ποτε, για πολλους λογους, αλλα τοση Θεληση δεν εχει καμια αλλη μπαντα αυτης της σκηνης και της επομενης. Εχουν αρκετα μειον για τα οποια πιστευω πως δεν θα γινουν ποτε μεγαλη (οταν λεμε μεγαλη, μεγαλη) μπαντα, εκτος και αν τα αποτιναξουν. Αλλα…

θα’χατε τραβήξει τα καλύτερα βιντεάκια της ζωής σας… αυτό… :stuck_out_tongue:

για πε ρε μάστορα και σε μας που δεν ξέρουμε… (δεν το λέω ειρωνικά) :slight_smile:

Εεε πολυ βασικα πραγματα, που ισχυουν γενικα σε μπαντες. Με μια ωρα σετ μεγαλη μπαντα δεν γινεσαι, ασχετως αν δεν παιζουν γενικα παραπανω, το λεω απο αλλη αποψη. Οπως και το οτι (συνθετικα) το υφος τους εχει περιθωρια για ακομα πιο προσωπικο ηχο. Αλλα ενταξει στο τριτο δισκο ειναι ακομα… προς το παρον απλα πατανε live καθε νεα μπαντα αυτης της σκηνης.

Μία ώρα σετ είναι το μαξ για μπάντες τέτοιου ήχου ή και ανάλογων παρακαλαδιών από πλευράς σκότους/πόνου/εσωτερισμού. Παραπάνω είναι αχρείαστο, όπως αχρείαστα είναι και κάθε λογής ενκόρ, “όου θενκ γιου σο ματς, γουη λαβ γιου” κτλ.

συμφωνώ. Δεν θέλει παύσεις και διαλέιμματα. Πατάς στην σκηνή, παρουσιάζεις το υλικό, την μυσταγωγία σου όλη κατεβαίνεις και τέλος.

Τώρα θα είναι μία ώρα, θα είναι ένας ολόκληρος δίσκος - era - διάθεση. Γενικά πως θες να παρουσιάσεις την μπάντα σου. Hitακια και τέτοια δεν παίζουν ώστε να βγουν encore και μέντολες.

δεν ήξερα πως γενικά παίζουν μια ώρα μαξ τέτοιες μπάντες…
δεν είπα για ενκόρ και μλκίες… αλλά μια και έξω, απλά λίγο παραπάνω…
ήταν ισοπεδωτικό, αλλά μου φάνηκε λίγο και ξενέρωσα στο τέλος… σήμερα είμαι καλύτερα… :stuck_out_tongue:

Εμείς είμαστε false κ θέλουμε πάνω από μια ώρα σέτλιστ.Α ναι κ ενκόρ βεβαίως…