Axl Rose vs James Hetfield

:? Συμφωνω στα περισσοτερα που ειπατε για το οτι οι metallica μπορουν ν α συγκριθουν μονο με maiden κλπ και γενικα τετοιου επιπεδου συγκροτηματα και οχι οι
GNR.Οπως ειπωθηκε παραπανω οι GNR εχουν βγαλει 2-3 πολυ καλους δισκους και απο εκει και περα δεν εχουν να επιδειξουν τπτ παραπανω, ομως αυτο ειναι το σημαντικο
και “μεγαλο” που εχουν καταφερει, οτι με 2 δισκους μεχρι σημερα μπορουν και συγκρινονται με αλλα μεγαθηρια, την ιδια στιγμη που αλλα συγκροτηματα εχουν βγαλει 7-8 η περισσοτερα.Αρα το γεγονος οτι oi GNR εχουν βγαλει λιγους και καλους δισκους σε αντιθεση με metallica που εχουν κανει οργια αλλα και καποιους μετριοατατους δισκους δεν ειναι απαραιτητα κακο η αρνητικο.

Ομως τι ειναι εκεινο που κραταει τους GNR ακομα “ζωντανους”, ενω ξερουμε ολοι
οτι δεν υπαρχουν πλεον.Το chinese democracy ασχετα αν πανω θα εχει την ταμπελα
GUNS N ROSES, εγω θα το εκλαβω σαν σολο αλμπουμ του axl παρα σαν το νεο
αλμπουμ των GNR. 8)

ότι να 'ναι… :roll:

μμμμμ… 3

Θελει και ερωτημα???
HETFIELD ΔΑΓΚΩΤΟ!!!11

[SIZE=“6”]ΧΑΧΑΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΑΑΑ[/SIZE]
[SIZE=“1”]Καλο.ΗETFIELD.Κατι ειπωθηκε για ευστροφια μυαλου και κατι τετοια.Ενα εχω να πω.Διαβαστε τους στιχους απο Metallica και μετα τα ξαναλεμε.Νομιζω τα ειπαν και αλλοι οποτε δεν εχει νοημα να συνεχισω.Ειναι απολυτος σεβαστο να προτιμα καποιος τους GNR αλλα συγκρισεις με μαγαθηρια δεν ειναι λογικες.Τελος…[/SIZE] :wink:

Θα μπορω να απαντησω μετα τις 3 Ιουλιου αντικειμενικα.:stuck_out_tongue:

Συμφωνώ με όσα έχει πει ο monte στο thread…

+dyingfreedom και led. :wink:

Σαν φωνητικη ικανοτητα νομιζω χαλαρα Axl,αλλα ειναι λιγο μαλακας…αν δεν ηταν o Slash να του θυμιζει οτι πρεπει να βαζουν λιγο σκληραδα στη μουσικη τους και αποφασιζε μονος του θα ηταν οι gnr πιο soft κι απο Softex.Απο την αλλη ποτε μου δεν συμπαθησα τους Metallica αν και τους σεβομαι απολυτα…Αρα λογω φωνης θα ψηφιζα Axl αλλα δεν μπορω…Τα οσα εχει κανει στα ματια μου τον φερνουν περισσοτερο σα καραγκιοζη παρα ως ευφυια οπως προαναφερθηκε σε καποιο post.

Kai Hansen λοιπον…:stuck_out_tongue:

Νumber 3.Ειμαι πολυθειστης.

Άκυρο!!!
Καμία σχέση ο ένας με τον άλλο!?
Mustaine ή Pavarotti???
:-k :-k :-k

Κι οι δυο ειναι εκπληκτικοι frontmen και μουσικοι, τι να συγκρινουμε τωρα… Τα μεγαθηρια?

Συμφωνώ κ εγώ ότι έιναι άκυρο το poll. Βάλε axl vs sebastian ή hetfield vs mustaine ή Ρουβά vs Μαρτάκη.

Γαμάτη ιδέα!

και οι δυο πολυ μεγαλοι κατα το πρωσοπικο μου γουστο αλλα προτιμω τον axl …:slight_smile:

Τι να λέμε τώρα…Αxl δαγκωτό!!

O τριτος τους παταει και τους 2!!!:stuck_out_tongue:

Απλα Hetfield γιατι ειναι ο μεγαλυτερος frontman που εχει βγαλει το metal.(μιλαω για 80’s)

Ο Αxl…

απο φωνη ο Αξελ δε μαρεσει καθολου - σορυ απο τους rosαδες:p - και ετσι ψηφισα Hetfield.