Best Hard Rock band

Το 0 των Βαν Αλεν με ψυχοπλακώνει.,…:frowning:

Δε μπορω με τιποτα να διαλεξω μονο ενα, οποτε οριστε η κορυφαια πενταδα
Bon Jovi
Scorpions
AC/DC
Deep Purple
Guns N’ Roses

deep purple δαγκωτο…νταξ ειμαι φαν…προχτες εκανα και ενα μαραθωνιο purple ακουγωντας 5 αλμπουμ στη σειρα…
εχω κανει και καλυτερους μαραθωνιους βεβαια…

Νταξ, φαινεται κι απο το αβαταρ σου.
Χα.

Δεν ειδα μεσα Led Zeppelin κ παραξενευτηκα.

Αerosmith με κλειστα ματια!! η κοπελα μου με εκανε φαν.αλλιως θα τους αγνοουσα σχεδον πληρως.

Ac/Dc με τα τσαρουχια … αλλα δεν μπορω να βλεπω τους Aerosmith με 2 ψηφους γιαυτο 8α τους ψηφισω :stuck_out_tongue:

Για Χαρντ ροκ λεμε ρε, οι Ζεππελιν οτι να ναι παιζουν.

Eξάλλου οι ζεπς απ’ ό,τι έχω καταλάβει δεν πρέπει να αρέσουν στο δημιουργό αυτού του θρεντ :-k

Βαλτε τους queen ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε να τους παρουμε τα σοβρακα… “οι queen χωρανε παντου” :slight_smile:

Υπερεκτιμημενο γκρουπ. Οι hanoi rocks τους δερνουν ανετα.

το εννοεις αυτο που λες?

δε καταλαβαινω αν κανεις πλακα γιατους Zeps.

λογικα αμα κοιταξεις nick kai avatar θα καταλαβεις…

Δεν γίνεται να ξεχωρίσεις μια απ’ όλες… Ψήφισα Rainbow μόνο και μόνο επειδή τους ακούω λίγο περισσότερο απ’ τους άλλους…

Συγγνώμη ρε σεις, είναι πιο σημαντικοί οι G n R από τους Ζέππελιν?

νομιζω οι Zeps δεν υπαρχουν στο poll επειδη δεν ειναι αυτο που θα λεγαμε “ατοφιο” hard rock, ειναι αυτο και πολλα αλλα μαζι:wink:

Pink Floyd, Led Zepellin, AC/DC, Black Sabbath… Μπάντες που άλλαξαν την πορεία της ροκομεταλικής σκηνής…

Ω ναι!8)

Τι λεμε βρε σεις…:stuck_out_tongue: Οι Zeppelin ειναι η μεγαλυτερη rock μπαντα ever… Ειχαν hard rock στοιχεια αλλα δεν ηταν καθαρα hard rock μπαντα καθως ειχαν και blues και folk και πιο ακουστικα στοιχεια.
ον τοπικ
AC/DC

Καλά τα έθεσε η φίλτατη από πάνω. Οι Ζεπς περισσότερο προς το ροκ τείνουν, παρά το χαρντ.

Είπαμε, χαρντ ροκ και Γκανζ είναι το ίδιο και το αυτό.-

:yes:
Οι Zeppelin ειναι κλασσικη rock. Εδωσαν πολλα ομως στα μετεπειτα στυλ οπως η hard rock.