Blind Guardian:Αθήνα: Fuzz (15-16 Ιουνίου),Θεσσαλονίκη: Principal (17 Ιουνίου)

35? Της θειας τους (οχι της μπαντας :stuck_out_tongue: ) αλλα ελα που τους ειχα χασει περσυ και δεν την παλευω να τους ξαναχασω.

…όπως και νά’χει αξίζουν οι τύποι, γιαυτό και θα τα δώσουμε, αν και σε πολύ δύσκολες εποχές ζούμε…θα τα δώσουμε:):!:

Οντως παρα πολλα λεφτα, ελεος, σε ολη την Ευρωπη ξερουν ποια ειναι η κατασταση στην Ελλαδα, με 25 δεν θα ερχοντουσαν δηλαδη? Θα παω την 1 μερα, σκεφτομουν και για τις 2, αλλα δεν εχω βρει δυστυχως ακομα αυτο το μηχανημα που τυπωνει 100ευρα που λεει και η Mererfin.

Εχω ενα που τυπωνει 200ευρα και 500ευρα, σου κανει…?? :p:p

Βεβαια συντομα θα ειναι αχρηστο και θα ψαχνουμε μηχανημα για 10χιλιαρα…:stuck_out_tongue:

ενταξη ερχοντε 2η φορα σερι.μπορουσε να ηταν λιγο πιο φτηνο.αφου παντα κανουν sold out.ξερω γω,τι να πω.ε αυτη θα ειναι και η τελευταια φορα που τους βλεπω.κλεινει και το κεφαλαιο guardian σιγα σιγα.μαλλον με βλεπω για 2ημερο.

έτσουξε καλά το εισητήριο … :(:(:frowning:

σήγουρα θετικό το ότι υπάρχει διήμερο με -10Ε αλλα και πάλι θα μπωρούσαν και ποιο φτηνά …

τι να γίνει άλλη μια φωρά θύμα θα γίνω … #-o#-o#-o

Ελα για παμε…ποσα θυματα μαζευομαστε και για τις 2 ημερες??? Σαν δε ντρεπεστε,εδω ο κοσμος χανεται και σεις εκει:“Valhalla deliverence…”!!!:smiley:

Θα τσιμπήσω και πάλι το διήμερο εισιτηριάκι μου, θα πάω την επόμενη εβδομάδα να έχω και μικρό νουμερο :stuck_out_tongue: … χάθηκε να είναι ανοιχτός χώρος να πάρω και το 10 (θα είναι τότε) μηνών 8O παιδί μου …

Έχω να πάω Guardian από τα εφηβικά μου χρόνια και παρ’όλο που δεν ακούω πια έχουν μια ξεχωριστή σχέση στην καρδιά μου…

Έρχονται κάθε χρόνο και βλέπω ότι γίνεται χαμός… Και φέτος όταν ανακοινώθηκαν είπαμε με την παλιοπαρέα να σκάσουμε μύτη, for the old times…

Αλλά… Όχι και 35 ευρά ρε αδελφέ για μια μπάντα που είναι εδώ κάθε λίγο και λιγάκι και υποτίθεται ότι έχει φτιάξει μια ιδιαίτερη σχέση με το κοινό της Ελλάδας… Αυτήν τη σχέση κανονικά την επιβραβεύεις, δεν την εκμεταλλεύεσαι… Ντροπή…

35; :lol: έφυγε και το δίλημμα “να πάω ή να μη πάω”. καλά να περάσετε!

Η μονη διαφορα με περισυ ειναι οτι στο ταμειο ειχε 40 ευρω η μερα.
Λιγο δυσκολο με τετοια τιμη να γινεται ο χαμος που ηταν περισυ η να γινει sold out
Αμα παμε στη δραχμη το εισητιριο θα κοστιζει 35 δραχμες;;;

ποτε βγαινουν τα εισητηρια;;;μην κατεβαινω αυριο αδικα στο κεντρο.

Πήρα σήμερα τηλέφωνο και δεν ήξεραν τίποτα. Λογικά από βδομάδα.:wink:

Έβγαλα σήμερα για διήμερο και κάποια στιγμή θα βγάλω και για θεσσαλονίκη. Mererfin εσύ που είσαι και από εκεί πως θα πάρω για θεσσαλονίκη; επειδή στο public μου είπαν ότι αθήνα μάλλον δεν θα φέρουν για σαλόνικα…

Μπορεις να αγοράσεις μέσω internet, αλλιως το αγοράζει ενας Σαλονικιος και στο φέρνει όταν κατέβει Αθηνα! :slight_smile:

Στυγνή εκμετάλλευση. Λυπάμαι που το λέω. Την αλήθεια την είπε ο Έλρικ.

Οντως, οτι ειπε ο Ελρικ παιδια μου. Τους λατρευω τους Guardian, αλλα 35 ευρω δεν σκαω ξανα. Μια φορα καναμε τα στραβα ματια.

Όχι οτι με πέφτει λόγος, αλλα στην Αθηνα υπάρχουν 2 ημερομηνιες για Guardian! Γτ δεν προσπαθειτε να κάνετε μποικοτάζ σε μια απο αυτες; Εγω πάντως στην Θεσσαλονικη θα τους δω :stuck_out_tongue:

Δεν εχω δει ποτε μου τους Guardian, ειμαι τρελος fan αλλα 35 ? ΔΕΝ εχω…καλα να περασετε οσοι πατε μαγκες…

ε κι εγώ μια από τα ίδια…υπάρχουν τόσες συναυλιάρες εκείνη την περίοδο…
μακάρι να μου κάτσει το λαχείο (ή έστω μια δουλειά) και να χω λεφτά,αλλιώς την μία μέρα και βλέπουμε…
περιμέναμε σαφώς κάτι πολύ καλύτερο…