Bruce Dickinson

Τώρα αυτό είναι εξώφυλλο; μερικές φορές πραγματικά αναρωτιέμαι τι έχει στο κεφάλι του αυτός ο άνθρωπος. Τέλος πάντων. Το mandrake λογικά θα αναφέρεται σε έναν παλιό εκδοτικό οίκο που αν δε κάνω λάθος έβγαλε κάποια βιβλία ο Άλιστερ Κρόουλι. Γνωστό το κόλλημα του Μπρους με αυτόν. Δε νομίζω να αναφέρεται στο γνωστό φυτό.

Εγω νομισα οτι θα μπει σε κανα survivor

5 Likes

Μερικα γρηγορα σχολια:

  • Αυτο το γαμημενο το “νεος δισκος απο το Bruce Dickinson” και μονο του ξυπναει αναμνησεις το ατιμο
  • Αν ειναι αυτο το εξωφυλλο του δισκου, παιζει δυνατα για ενα τα πιο αποτυχημενα εξωφυλλα γνωστης μπαντας με αυτα τα “με θυμασαι ρε πουστη” meets Χαρδαβελας vibes που βγαζει
  • Η συνεργασια Βρουτου με Roy-Z εχει δωσει διαμαντια, για να δουμε
  • Ειχαμε το ΚΕΦΑΛΗΞΘ τωρα εχουμε και το ΤΗΣ ΜΑΝΑΣΔΡΟΥ PRΩJECT
  • Ο μανδραγορας (mandrake) ειναι γνωστος για τις φαρμακευτικες και ναρκωτικες του ιδιοτητες απο την αρχαιοτητα. Δεν αποκλειεται βεβαια να ειναι και το wild guess του φιλου @vagalex . Ή κατι αλλο. Μυριζει κονσεπτ παντως, ελπιζω να μην εχει ψεκ χροια (ε σορυ αλλα με τετοιο εξωφυλλο λογικο να μας μπαινουν κακες ιδεες!)
11 Likes

Επισης θα παιζει η μπασιστρια των Whitesnake Tanya o’ Callaghan (αν γραφεται ετσι)

7 Likes

γράφεται ΤΑΝΥΑ ΩΚΑΛΛΑGΧΔΝ

4 Likes

^ τέλειο αστείο, έκλαψα
Γιατί δεν έκανες όλα τα Άλφα Δέλτα όμως?

Αν ο δίσκος δεν έχει Dave Ingraham και Eddie Casillas , τότε ήδη χάνει από τα αποδυτήρια. Όπως και το lacklustre Tyranny Of Souls.

1 Like

Δεν το έκανα, ετσι επειδή είμαι Γκρικ Καντ

2 Likes

Εμπρακτη συγγνωμη απο τον Μπρουσακο η επιλογη ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ εξωφυλλου!!!

7 Likes

δλδ έχεις βγάλει εξώφυλλα με accident και chemical που θα μείνουν στην ιστορία και τώρα έρχεσαι και μας κοπανάς αυτό ρε τρελέ…δεν ξέρω αν πρέπει να τον αγαπήσω παραπάνω ή να πέσω σε κατάθλιψη…

Μα και το Tyranny Of Souls ειναι παρα πολυ καλο… γενικα ειχε καλα εξωφυλλα στο παρελθον. Ακομα και το Skunkworks ειναι φανταστικο, αν και ο δισκος διχαζει (εμενα μου αρεσει παρα πολυ).

Ισως αν κατσει να διαβασει αποψεις στα σοσιαλ να το αλλαξει μεχρι να βγει ο δισκος :stuck_out_tongue:

3 Likes

Για κάτι τέτοιο πήγαινε αλλά τον προλάβαν άλλοι:
Leprous_aphelion

1 Like

11 Likes

Ολα τα λεφτά στον Roy Z.
Θυμάμαι μια αρχαία συνέντευξη του Bruce που δήλωνε, εμμέσως πλην σαφώς, πως το μεγαλύτερο μερίδιο στις δουλειές του ανήκε στον Roy αλλά έφερε το όνομα του.
Σίγουρα κάτι καλό θα βγεί απ’ το Indiana Jones, και δεν θα είναι το εξώφυλλο.

Δεν θα ειναι αυτο το εξωφυλλο.

Δεν βαζετε ομως το βιντεο που εχει και ενα μικρο teaser 30 δευτερολεπτων!

5 Likes

Amon Amarth βγες από τον Bruce Dickinson

5 Likes

Μας αγνόησε επιδεικτικά. Ίσως περιμένει την απόφαση της έφεσης για τη κροτίδα στο Ολυμπιακός-ΠΑΟ

2 Likes

Ίσως απλά είμαστε στις few European dates yet to be announced…

1 Like

Υπάρχει ένα κενό μεταξύ Βουλγαρίας και Τουρκίας…

1 Like