Bruce Dickinson

Τo Release τι κάνει κοιμάται; Εκτός και αν τον δούμε Μαλακάσα. Νομίζω εμπορικά είναι μια συναυλία που θα πάει καλά.

1 Like

Βασικά μόνο για Release και Μαλακάσα τον βλέπω (αν τον κλείσουν και αν έρθει).

Κατά τ’άλλα , η περιοδεία του είναι μεγάλα κλειστά κλάμπ να υποθέσω; (εκτός των φεστιβάλ που αναφέρονται με αστερίσκο)

1 Like

Στην Βουλγαρία παίζει σε κλειστό γήπεδο και σε άλλα μέρη στην Ευρώπη παίζει και σε φεστιβάλ. Νομίζω τόσο στο Release όσο και στην Μαλακάσα με ένα ωραίο πακετάκι ταιριάζει γάντι.

1 Like

Bruce Dickinson με Megadeth στο Release για να θυμηθουμε το 97…

image

Το σάιτ που μας έκανε άνω κάτω στις φήμες πόσταρε αυτό. Μένει να δουμε πόσο έμπιστο είναι…

2 Likes

Η αλήθεια είναι ότι έτσι όπως τα γράφουνε δεν βγαίνει νόημα.

Λυκαβηττός είναι νομίζω πλέον λίγο μικρός για Dickinson. Εκτός αν είναι 2 εμφανίσεις ή εκτός αν παρατσούζει το εισιτήριο :stuck_out_tongue:

2 Likes

Μάλλον σας έκλασε ο Greek cunt :crazy_face:

Οχι ρε θα ανακοινωσει residency στον Λυκαβηττο για να παρουσιασει τον Μανδραγορα σε μια σειρα εμφανισεων το καλοκαιρι του 2024, την 1η Δεκεμβριου, μαζι με το νεο single. Φημες λενε για 10 συναυλιες μεσα σε 20 μερες, στις οποιες θα εκτελεσει ζωντανα μαζι με τον Roy Z και ειδικους καλεσμενους τον Adrian Smith και τον Eddie Casillas τους πρωτους 7 δισκους των Iron Maiden, και τα Accident Of Birth, Chemical Wedding & Tyranny Of Souls απο την δικη του δισκογραφια.

3 Likes

:joy: :joy: :joy: :joy:

1 Like

Θα παίξει κ τον πρώτο σόλο δίσκο του Blaze

6 Likes

Σίγα μην παίξει και το… Children of Madness του Παυλάρα του Di’Anno!

Ρεαλιστικά πάντως, θα μπορούσε να καθιερώσει ο Μπρουσάκος, στο πρότυπο των συναυλιακών solo κιθάρας, solo drums κλπ, ένα solo πηγαίο βρισίδι σε random οπαδό που δείχνει σε βαθμό ενόχλησης υπερβάλλοντα ενθουσιασμό στο άκουσμα των τραγουδιών, ανάβει καπνογόνα ή κάτι παρόμοιο! Πιστεύω θα ήταν από τα highlights του show, κάτι σαν τους λόγους που βγάζει ο Αρχηγός, αλλά σε… σιχτίρισμα!

3 Likes

Greek cunts ετοιμαστείτε! 21.07.24 release festival!

https://www.more.com/music/festival/release-athens-2024/judas-priest-bruce-dickinson/

2 Likes

2 Likes

Απόψε…

6 Likes

Γιατί τέτοια μίξη γαμω με;

Κακός ήχος ή μου φάνηκε;;;;;

1 Like

Τι εχει η μιξη? Δειτε το σε 1080p ε. Ο ηχος στις κιθαρες ΓΑΜΑΕΙ. Ενταξει, Roy Z εισαι.

Ακουω ηχο Chemical Wedding ----> Εγκρινω.

Επιτελους μουσικη που γραφεται ΠΑΝΩ στην γερασμενη (αλλα παντοτε ιδιαιτερη και ποιοτικη) φωνη του Bruce Dickinson, και οχι μουσικη στην οποια πρεπει να εκτιθεται στις ψηλες ο Μπρους.

Σορρυ, αλλα το τραγουδι ειναι για τα δικα μου γουστα πολλες σκαλες πανω απο αυτα που ακουμε απο Maiden 20 χρονια τωρα.

Το βιντεο ειναι γελοιο βεβαια, και ο Μπρους με τοσα λεφτα που εχει πρεπει (Α) να κανει κατι με τα δοντια του, (Β) να διαλεξει καποια αλλη κομμωση, κατα προτιμηση στο πολυ πολυ κοντο, και (Γ) να μην φορεσει ποτε ξανα αμανικο λες και ειναι 20χρονος καγκουρας.

Ξαναλεω, πολυ ωραιο το τραγουδι, και εχει πολυ ωραια πιασαρικα σημεια. Με ταξιδεψε στα τελη 90ς.

7 Likes

Ρεφραιν : οζυ, βγες απο τον μπρουσακο

Υ.Γ. νομιζω στο λαιβ στριμινγκ ειναι παντα λιγο παραπανω μπουκωμενος ο ηχος

4 Likes

Είναι πιο πέτσα από το νέο δίσκο του Sakis Tolis;
Το single αυτό το κοντράρει στα ίσα.

1 Like