Bruce Dickinson

Ασχολίαστο το βίντεο αλλά το κομμάτι μου φάνηκε ωραίο. Το έχω ακούσει ήδη 3-4 φορές και νομίζω μπαίνει ξανά άνετα. Προφανώς και σε αυτό το στάδιο της καριέρας του Bruce οι απαιτήσεις από ένα νέο κομμάτι είναι διαφορετικές βέβαια.

3 Likes

Ρε γαμώτο, περίμενα κάτι καλύτερο, ελπίζω να υπάρχουν καλύτερα κομμάτια στον δίσκο.
Έχουμε και τρακλιστ

  1. Afterglow Of Ragnarok
  2. Many Doors To Hell
  3. Rain On The Graves
  4. Resurrection Men
  5. Fingers In The Wounds
  6. Eternity Has Failed
  7. Mistress Of Mercy
  8. Face In The Mirror
  9. Shadow Of The Gods
  10. Sonata (Immortal Beloved)
1 Like

@Paoktsis αναλαμβάνει πλέον.

7 Likes

Το βίντεο είναι 100% Δημήτρης Κατής με budget. Τέλειο!

8 Likes

μανδραγορες, κροουλι, μπλεικ, ξυσ’ τ’αρχιδια σου, δηλαδη.

κοντευω να εκτιμησω τους σταυρους στο νεο λογκο του kerry king (δεν το εννοω).

Πρωτο ακουσμα (απο youtube) μου φανηκε μετριοτατο με πολυ κακη παραγωγη και αδιανοητα χαμηλα τα φωνητικα!Ισως επειδη ηταν απο youtube βεβαια.
Παιζει να ειναι και concept το αλμπουμ?
ΥΓ.Μακαρι να πιασει επιπεδα Tyranny που αναφερθηκε πιο πανω,θα ειμαι σουπερ ικανοποιημενος,αν και δεν το βλεπω.Tyranny δισκαρα!

2 Likes

Όταν μαλάκες νοικιάζατε τέτοια πράγματα από τα videoclub μικροί και κρυφά από τους γονείς σας, ή περιμένατε να πάει 12 να κοιμηθούν όλοι για να ανοίξετε κανένα τοπικό κανάλι μπας και πετύχετε καμία obscure-ίλα της προκοπής με budget σχολικής γιορτής Λυκείου ήταν καλά - τώρα σας έφαγε ο χιπστερισμός και οι εφετζήδικες μαλακίες

Ωραίο βίντεο, τόσο σάπιο που καταλήγει ατόφια cult

Το κομματάκι αν και μέτριο έχει τις στιγμές του, αν είναι σαν πρώτο single από τα πιο αδύναμα του δίσκου -σε μια μακροχρόνια παράδοση της ευρύτερης metal σκηνής- τότε πιθανολογώ ότι το τελικό αποτέλεσμα ίσως δώσει 2-3 κομμάτια που να αξίζουν να μπουν σε ένα μελλοντικό playlist Βρασίδα (και αυτό είναι win για εμένα τον πληβείο)

7 Likes

Έχει κάποιες ενδιαφέρουσες ιδέες το κομμάτι, αλλά δυστυχώς το ρεφρέν δεν μ’ αρέσει καθόλου.

3 Likes

Μια χαρά το κομμάτι. Ωραίο ριφ και κολλητικό ρεφρέν.

1 Like

Εγώ δεν κατανοώ γιατί οταν ακούμε κάτι solo του Bruce αμέσως να πούμε καλύτερο από Maiden.

5 Likes

Ο @Lupin από τότε που άκουσε το νέο πριστ καβαλα στη μηχανή έχει μετατραπεί σε νυχτοκρωλη που δικάζει με λουτρά αλήθειας. Μια χαρά ωραία cultιλα το βίντεο.

9 Likes

Της σφυρίζω και έρχεται πλέον, ούτε κλειδί δεν χρησιμοποιώ

11 Likes

Γιατί δεν γίνεται χειρότερο…σόρι κιόλας…

3 Likes

Ωραίο ριφ κακό τραγούδι . Καλά το βίντεο δε το σχολιάζω :stuck_out_tongue_closed_eyes:

2 Likes

Όποιος καβαλάει μηχανή τον χειμώνα μάλλον κρυοκρωλος γίνεται .

Οι απόψεις σας για το βίντεο εξηγούν αρκετές απόψεις στο Κινηματογράφος σεξιον του φόρουμ :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Τρισαθλιο το βίντεο, τόσο που δεν μπορεί επ ουδενί να χαρακτηριστεί ως καλτ, είναι απλώς ένας οχετός από κριντζ

1 Like

πραγματικα.
ειδικα μερικοι,με τον τροπο που μιλανε, φαινεται σαν να ξεχνουν οτι ο dickinson βρισκεται και στους μειντεν και θεωρητικα, δεν (θα επρεπε να) μιλαμε εχοντας στο μυαλο μας καποιον ανταγωνισμο.
τουλαχιστον με την γνωστη γηπεδικη διαθεση.

3 Likes

διαχρονική σφραγίδα ποιότητας made in USA :ok_hand:

1 Like

Ωραιο το κομματι!

1 Like

Εμάς μας αρέσουν οι post reunion Maiden σορρυ.

3 Likes