Bruce Dickinson

Πάντως εγώ θα ήθελα σε ενδεχόμενο δίσκο του,όποτε και να γίνει αυτός,να μην ειναι τοσο μεταλ όσο πιο ροκ από τις 70s καταβολές του.Αλλά ότι και να είναι έχει εναν ωραιό τρόπο ο Θεός να το δίνει ωραία,καλλιτεχνικά,Βρετανικά.Εχει μια κουλτούρα ρε παιδί μου

Επίσης είναι γνωστή η θέση μου για το οτι κουραζει απίστευτα την φωνή του και δυστυχως τα χρόνια περνάνε.[-X

Τουλάχιστον μεγαλύτερα κενά με τους Maiden

δε νομιζω οτι κουραζει την φωνη του απλα πρεπει καποιος να του πει να ηρεμησει λιγο με το τρεξιμο και τα περα δωθε στην σκηνη:p

κατσε σε ενα σημειο ρε ανθρωπε και τραγουδα δεν παρεξηγουμε εμεις

Πλέον για μενα ειναι εμφανές ότι έχει ένα “ταβάνι” από πλευράς δυναμικής όταν τραγουδά 80s Maiden songs.E περνάνε τα χρόνια λογικό είναι.Το απίστευτο είναι ότι συνεχίζει να έχει πνευμόνια πιο δυνατά και από σίδερο και δεν καταλαβαίνει Χριστό,ούτε φάλτσα θα κάνει και μαλακίες.Οχι σαν κάτι άλλους…:roll:

Οτι και να κανει,ειναι το απολυτο είδωλο,τελος

Accident για μενα το καλυτερο.Αρε ΘΕΕ περιμενω πως και πως να σακουσω Live solo.

αυτό!!!

Αυτο στο αυτο!!
αλλα δυστυχώς την έχει παρατήσει απ’ότι έχω καταλάβει τη μπάντα του!!!

Μπα δε το νομίζω… αργά ή γρήγορα θα γίνει κάτι. Δε πιστεύω ότι θα σταματήσει τη μουσική μετά το τέλος των Maiden που ότι και να λέμε δεν είναι και πολύ μακριά.

ολοι αυτο ελπιζουμε

accdent δαγκωτο,ο πρωτος δισκος που αγορασα

chemical wedding.όλα τα κομμάτια απίστευτα.

Εχει βγαλει δισκαρες σολο ο Bruce, το Accident Of Birth και το The Chemical Wedding ειναι δισκοι-διαμαντια, αλλα για εμενα τουλαχιστον δεν φτανουν τα δυσθεωρητα Maiden επιπεδα…

καλα εννοειτε αυτο δε το συζηταμε καν…

Bump στο θρεντ σήμερα που με έπιασε μια κακαράτζα κι έβγαλα στη φόρα ό,τι άκουγα στο γυμνάσιο/λύκειο (μέχρι Alive in Athens έφτασα) και τελικά πολλά από αυτά μου αρέσουν ακόμα και τώρα (ανώριμος).

Κατά συνέπεια, Chemical Wediing βρε λούλες:!:

[SPOILER]Με μικρή διαφορά από το Accident αλλά διαφορά.[/SPOILER]

Πάρτο κι εσύ…:stuck_out_tongue:

[SPOILER]

[/SPOILER]

Προσκυνήστε.

Τι άρθρωση,τι ύφος,τι φωνή,τι τι τι

Από τα μελαγχολικότερα τελειώματα δίσκων ever.Πολλές φορές έκανα skip σε δαύτο.

Τι κομματάρα, πες το ψηλέ.

Α ξέχασα να σας πω τι έπαθα χτες.
Πούτσα μπάλα και καράτε

Kόλλημα με Βρασίδα γενικά.

Τετοια θέλουμε,πόσο απίστευτα κολλάει η φωνή του,πανεμορφιά

Όποιος πιστεύει ότι το taking the queen είναι η καλύτερη του ερμηνεία έβερ να σηκώσει το χέρι