Catharsis/Requiem/From the Depths

το σπλιτ catharsis/newborn παίζει πουθενά σε cd?

Εγώ έχω βρει μόνο την πλευρά των Catharsis σε βινύλιο.

για πε

ενα φεγγαρι πριν κανα χρονο ειχε φερει το βυνιλιο ο scarecrow, και λιγες μερες αφοτου το πηρα εφερε και το cd

έχει αυτό τώρα και ψήνομαι…

CATHARSIS “splits” (Boot)
Τα δύο splits των Catharsis με τους Newborn και Gehenna σε ένα LP. Οι Catharsis ηταν μία από τις καλύτερες και σημαντικότερες μπάντες στην νεότερη ιστορία του hc/punk.

ειχε φέρει θελω να πω και το σιντι μαζι με τα κομματια των newborn.

Nαι ειναι ΚΟΡΥΦΑΙΑ μπαντα.

Ναι, σε αυτό αναφερόμουνα εγώ. Η άλλη πλευρά είναι live κομμάτια από το ‘‘Samsara’’ αν θυμάμαι καλά.

Αυτό το πήρατε χαμπάρι;

Το θέλω σαν τρελός, αλλά 50 δολλάρια, ρε; :?

Αυτή η Refuse Records τι φάση είναι, ξέρει κανείς; Μπήκα κι έχει κάτι ρώσικα, δεν κατάλαβα χριστό.

το θέλω γαμώτο

παίζει και να το πάρω αν προλάβω

Κι εγώ το θέλω, αλλά δεν έχω τόσα φράγκα αυτήν τη στιγμή, ρε γαμώτο.

αυτή τη στιγμή ούτε κι εγώ, αλλά θα προσπαθήσω να το τρέξω, αν και αποκλείεται κάτι τέτοιο να το προλάβω

sold out

Yeap, είχα κάνει και κάποιες επαφές μέσω Scarecrow αλλά δεν.

Μακάρι να ξανατυπωθεί, αλλά χλωμό το βλέπω.

50 δολλαρια ειναι οκ για box set με 4 βινυλια, αλλα εξαρταται πολυ απο τη κοπη, γιατι απ’ οτι καταλαβα δεν συμπεριλαμβανει τα τζακετ αλλα τους δισκους σκετους με τα βιβλιαρακια τους. 52 δολλαρια για μεταφορικα ομως ειναι αστειο ποσο. Αμερικη ειναι ακομα διαθεσιμο αλλα τα μεταφορικα για Ευρωπη ειναι απλησιαστα, δινει μονο priority mail ως επιλογη.

Αν το παρει κανεις αλλος για διανομη… ψηθειτε.

Δώρο-έκπληξη από την κοπελιά μου: πληρωμένα εισητήρια για Βουδαπέστη, 04/08.

Catharsis, παιδιά.

Τι να πω άλλο, δεν ξέρω.

που χάθηκαν τέτοιες κοπέλες γαμώτο. φέρτε και από δω μερικές

‘Νταξ’, έχω ξενερώσει τη ζωή μου. Τόσες εβδομάδες μπαίνω κάθε μέρα στο site του club, και δε λέει πουθενά για εισητήρια. Τους έχω στείλει mail, καμία απάντηση.Και σήμερα τυχαία βρήκα το facebook της εταιρείας που το διοργανώνει και λένε ότι σχεδόν όλα τα εισητήρια τα έχουν πάρει οι ντόποιοι (200 όλα κι όλα). Κι ενώ είχαν ανακοινώσει ότι σε περήπτωση υψηλής ζήτησης θα το μεταφέρουν σε μεγαλύτερο club, κάτι τέτοιο δεν έχει γίνει.

Δηλαδή σκέφτομαι ότι παίζει να είμαι Βουδαπέστη και να μην μπορέσω να τους δω.

Ξέρω 'γώ, αν κλάψω μπροστά στην πόρτα μπορεί και να με αφήσουν.

πωωω μαλακία:( μόλισ είδα και γω ότι είχαν κρατήσει μόνο 50 εισιτιρια για εκτόσ ουγγαρίας. του μαιου ανακόνωση

<<For our friends outside of Hungary, we have put aside 50 tickets for you.

These can be purchased for 10 EUR + shipping in case you make a reservation at the following email address: tickets-at-phoenixmusic-dot-hu.

We’ll reply as fast as possible to let you know the process of purchasing tickets, but we have to inform you beforehand - we are not able to hold tickets at the door, you will need a PayPal account, and we’re limiting ticket purchases to 5 tickets per person!

‘Νταξ’, κανονίστηκε η φάση τελικά!

Επίσης για όσους δεν το έχουν δει:

Πάρτε εδώ όσο Brian θέλετε, μουαχαχαχα. Έπρεπε να ρίξει και κανά ουρλιαχτό.