Champions League 2008-2009

0 ευκαιριες 2 goal οχι οτι επαιξε και μπαλα

δυστυχως…το ζητουμενο ειναι να μπαινει το τοπι στο πλεχτο…και αυτο το κανουν μονο οι διαβολοι σε αυτα τα παιχνιδια.

Τζάμπα στήθηκα να δω ματς. Στο δεκάλεπτο την έκλεισα. :frowning:

Γ@@σε τα…
[-X

ελα ρε κοκκινοι διαβολοι!!!ετσι ετσι γιατι πολυ στανταρ την ειχαν την αρσεναλ για τον ασσο!!!αλλα οι μεγαλες ομαδες δε μασανε στα δυσκολα

μμμμααλιστα…ε,τι να πεις τωρα,τι να σχολιασεις…αντε να περασει η μπαρτσα να δουμε και εναν επικο τελικο…ο βενγκερ το κουβαδακι του και σε αλλη παραλια,και που εφτασε ως εδω καλα του ηταν…

Χανει τον τελικο ο φλετσερ γαμωτο!!!:blow:
Στο κοντρα διαβασα οτι βρηκε μπαλα παντως πριν την ανατροπη…

του πηρε καθαρα τα ποδια…
βρηκε μπαλλα αλλα μετα κλειδωσε απο πισω τα ποδια στον επιθετικο…

φανταζεστε να παιχτει ριπιτ του περσινου τελικου?

Θελω Μπαρτσα στον τελικο. Να εχουμε μια επικη μαχη και ας το χασει η Μαν. Γ.

Και γω,ναι Μπαρτσα κι ας γινει οτι ειναι να γινει,τουλαχιστον θα παιζουν πιστευω οι καλυτερες 2 ομαδες της ευρωπης αυτη τη στιγμη και απο τις πιο θεαματικες…αλλα θεμε γιουναιτεντ,παμε μωρη αρρωστια!!!

εγω πρωσοπικα υποστηριζα liverpool, αλλα απο τοτε που μας απεκλεισαν οι ρωσσοι, υποστηριζω barca…

νταξ, τι να πούμε τώρα.

διαφορά επιπέδου αν μη τι άλλο!

και αν στο πρώτο γκολ έπαιξε ρόλο και η δύναμη (τύχη) της στιγμής στο γλίστρημα του Gibbs, το δεύτερο είναι ένα γκολ που ο Ronaldo και μόνο αυτός μπορεί να βάλει, ενώ το τρίτο είναι αποθέωση και σεμινάριο της κόντρα επίθεσης.

Η Utd δεν έχει να φοβηθεί κανέναν, ούτε τη Barcelona, ούτε προφανώς την Chelsea. Θέλω να περάσει η Barcelona για να παίξουν οι κατά τεκμήριον 2 καλύτερες ομάδες αυτή τη στιγμή στην Ευρώπη, να είναι πραγματικός τελικός πρωταθλητών.

και στο τέλος να το πάρει το κύπελο η Man.Unt:D:D:D

όποιος κάνει fix, χάθηκε…


Now playing: My Dying Bride - Black God
via FoxyTunes

Ντάξει, στράβωσε από την αρχή το ματς και λογική η κατάληξη. Η Μαν. ξέρει να παίρνει και τα αποτελέσματα και να αποδίδει κατά διαστήματα καλή μπάλα.
Από κει και πέρα να το πάρει ο Ανρί.
Μπάρτσα!

Όλα καλά, όλα όμορφα. Παει και για την κούπα τώρα. Πίστευω τις έχει και τις δύο, απλώς με Μπάρτσα θα έχει προδιαγραφές για ματσάρα και μια επική κόντρα Μεσι - Ροναλντο ενώ με Τσελσι θα πέσει βρωμόξυλο, πάθος και έτσι και μπορεί να καταλήξει ψιλοσούπα το ματσάκι. Ασε που μπορεί να κάνουν και καμια ζημιά μόνο απο κωλοφαρδία. Έυτυχως που τουλάχιστον απέκλεισαν τους άλλους κωλοφαρδαίους του λιμανιού…

Ψιλοβαρετο το ματς χτες,τραγικη η Αρσεναλ,περιμενα να παιξει πολυ καλυτερα και να εχουμε ενα ματς που να αξιζει να λεγεται “ημιτελικος”.

Ελπιζω να δουμε καλυτερη μπαλα σημερα.Αν και αμφιβαλλω μετα το 2-6 της Μπαρτσα οτι ο Χιντινγκ θα παιξει ανοιχτα.

εμενα οι δυο αγαπημενες μου(και κατα τεκμηριο καλυτερες)ομαδες ειναι η μπαρτσα και γιουναιτεντ και περιμενω αν περασει η μπαρτσα φοβερο τελικο.βεβαια αν πανε αυτες οι δυο τελικο ειμαι μπαρτσα

αυτο σημαινει οτι υποστηριζεις κατα τεκμηριο αποκλειστικα τις δυνατοτερες ομαδες?:-k
αυτες δηλαδη που κερδιζουν?:stuck_out_tongue:

Νταξει δεν την παλευει ο κοσμος,υπαρχει τρελη καθυστερηση ε.

Ένας οπαδός της Άρσεναλ στην Κένυα κρεμάστηκε χρησιμοποιώντας τη φανέλα της αγαπημένης του ομάδας μετά την ήττα με 3-1 από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ και τον αποκλεισμό των Λονδρέζων στα ημιτελικά του Champions League. Ο 29χρονος άνδρας, ονόματι Σουλεϊμάν Ομόντι, παρακολούθησε τον αγώνα σε μία παμπ του Ναϊρόμπι και όταν επέστρεψε απογοητευμένος στο σπίτι του αποφάσισε να βάλει τέλος στη ζωή του.

μπαρτσα και μαντσεστερ ειμαι απο πολυ μικρος.τα χρονια που η ρεαλ ηταν οι γκαλακτικος και γ@…ουσαν,εγω ημουν φανατικος με μπαρτσα,οπως και οταν η τσελσι ειχε μουρινιο ή η αρσεναλ επαιρνε πρωταθληματα ημουν γιουναιτεντ.το κατα τεκμηριο καλυτερες ομαδες το ειπα για να δειξω οτι ειναι οι καλυτερες για να προσφερουν ενα ωραιο ματς στον τελικο.επιοσης ειπα οι καλυτερες οχι οι αποτελεσματικοτερες ή αυτες με τους πιο πολλους τιτλους.
αλλα καλυτερα μη μπλεκω μαζι σου στο ποδοσφαιρο μη τα παρεις οπως με τον τελικο:p:)