Champions League 2008-2009

Καντε κατι ρε παιδια να μην περασει η καταραμενη η αλεπου ο Χιντινγκ,δεν αντεχω να δω κι αλλο Τσελσι-Μαντσετερ:(

Barca ειναι η μονη ομαδα που εχει απομεινει στις επιλογες μου για τελικο!

Η Chelsea δεν επαιξε ποτε ωραιο ποδοσφαιρο και για τα χρηματα που εχουν δαπανησει,καθιστονται αμπαλλοι.

αλλα και να επαιζε ομορφο ποδοσφαιρο παλι Barca θα ελεγα γιατι πολυ απλα την υποστηριζω.

madrid! cabron! saluda el campeon

Καντε κατι ρε παιδια να μην περασει η καταραμενη η αλεπου ο Χιντινγκ,δεν αντεχω να δω κι αλλο Τσελσι-Μαντσετερ

Αυτος ο προπονητης ειναι και ο μονος λογος που μπορει να μου περασει απο το μυαλο οτι ενδεχεται να προκριθει η Τσελσι.

Γιαυτο το λεω…Ειμαι σιγουρος οτι ο Σαντος μπορει να γινοταν και gay για χαρη του:p

Ο Σαντος ειναι σαν φυλακοβιος ρε μαν…παιζει και ναγουσταρε ο Γκους!
τετοια μουτρα σε συνεντευξη τυπου (μετα απο κακη εμφανιση) εχω να δω απο τον Αγγελο…:stuck_out_tongue:

Τι μετα απο κακη εμφανιση,αυτος γκολ βαζουμε κι εχει μια μουρη σαν να ακολουθει τον επιταφιο:p

Πιθανη εντεκαδα για Μπαρτσα ακουσατε πουθενα;:-k

Βαλντές, Αλβες, Πικέ, Τουρέ, Αμπιντάλ, Τσάβι, Κεϊτά, Ινιέστα, Μέσι, Ετό, Ανρί.

αλλα για τον Αρνι δεν ξερω αν εχει ξεκαθαρισει ακομη

Ο Τουρε στην αμυνα θα παιξει;:-kΤι επαθε ο Πουγιολ;

Tιμωρημένος. Διαφωνώ πάντως ότι η Chelsea δεν παίζει γενικά μπάλα. Στη Βαρκελώνη το είπαμε έπαιξε σαν τον Αθηναικό να παίζει με την Μάντσεστερ. Και ομάδα έχει όμως και παικταράδες. Μην τρελαθούμε κιόλας.

αντι-ποδόσφαιρο, αντι-ποδόσφαιρο, την γκολάρε την πέταξε πάντως η Τσέλσι.

Τι είναι αυτός ο Χίντινγκ ρε παιδιά; Μασόνος είναι και πετυχαίνει παντού;

Δεν του εχει βγει τυχαια το παρατσουκλι !

ANTE ΓΕΙΑ ΡΕ ΑΜΠΑΛΟΙ ΤΗΣ ΤΣΕΛΣΙ! Ινιέστα και 1-1!

Μπαλακ με διαιτητη ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Καλα με τετοια κοκκινη αμα μιλησει κανεις για αδικημενη Τσελσι,τι να πω…

η αποβολα του αμπινταλ και γαμω ε

Σωκράτη πασαβιόλα δέρε τον Γκουαρντιόλα:D:!:
Μιλάμε για το άστρο8O:!:
Ωραία η Μπάρτσα!!!

Μεγαλεία που μόνο το Τσου Λου μας προσφέρει.
Θεωρώ η Τσέλσι αδικήθηκε σήμερα, αλλά με ευχαριστεί ότι θα δούμε Μπάρτσα - Μαν. Γιουν. στον τελικό.
Ενπάσει περιπτώσει, αποδείχθηκε ότι οι κορυφαίες ομάδες είναι 4:
Λίβερπουλ, Τσέλσι, και οι 2 φιναλίστ.

Σκατα τα κανε ο ρεφ.Λαθος αποβολη και δεν εδωσε 2 πεναλτι στην τσελσι…

Παντως το αξιζε με βαση την συνολικη της πορεια η μπαρτσελονα.Ο Γκουαρντιολα, επισης, τραγικος σημερα.Ουτε μιση αλλαγη δεν εκανε οσο κηνυγουσε και φαινοταν οτι δεν τραβαγε η ομαδα.

Ο Ντρογκμπα θα μπορουσε να το χε καθαρισει και πολυ νωριτερα το παιχνιδι.2-3 τετ α τετ μονος του εχασε.Για να μη βαλουμε μεσα κι αυτα του 1ου αγωνα…

δεν αδικηθηκε ΚΑΘΟΛΟΥ
μια αποβολη τζαμπα και τα 2 χερια δεν θα τα δινε ουτε εγω

Ντάξει Μπάλακ με διαιτητή δεν υπάρχει ρε :lol: Μόνο το λωκό δεν του πιασε!:lol::lol:
Μόνο η Τσέλσι αδικήθηκε σεις?
Απλά κακός διαιτητής, που αδίκησε κ τις 2 ομάδες αλλά πρωρίστως τη Μπάρτσα!

με τέτοια απoβολή που δωσε, ο,τι φάση και να γινόταν, δεν έδινε πέναλτι :lol:

όπως είπα και στον χαλισέκο, φανταστείτε αυτές τις φάσεις σε παιχνίδι οσφπ - παο ε αχαχααχαχ

περιττο να πουμε οτι εναν τετοιο διετητη στην Ελλαδα θα τον ειχαν σκοτωσει ακαριαια …