Champions League 2008-2009

τι ωρα ειναι ο τελικος και που θα το δειξει?

ο τελικος απο ποτε θα γινεται σαββατο??

Γκαβοι για τα εγχωρια, γκαβοι και για τα ευρωπαϊκα. Περασε μια ομαδα χωρις αρχη και τελος και με τρελο σπρωξιμο και μιλαμε οτι παιζει πιο ομορφα…

σωστός σε όλα

μ’αρέσετε ρε ! τσέλσυ με 8 άτομα στη μεγάλη περιοχή, Santos football, για το 0,5 - 0 και ταμπούρι με το φυλαχτό της Παναγιάς μαζί μας κ υπάρχουν άτομα που κλαίνε γιατί δε πέρασε η Τσέλσυ, όταν η μπάρτσα πίεζε σε όλο το παιχνίδι, ακόμα κ όταν έμεινε με δέκα

μπάρτσα για την κούπα - κ αναμένω σούπερ τελικό με ομάδες όμορφες, που ξέρουν από μπάλα

ρε τιτανοτρισυποστατε…δεν ειπε κανεις οτι επαιξε μπαλλαρα στο συγκεκριμενο παιχνιδι η Μπαρτσα…ουτε καν μπαλλα απλη δεν επαιξε…
Αλλα τα παιχνιδια που εχει κανει σε αυτη τη σεζον (και δεν ειναι 3-4) στα οποια εχει παιξει μπαλλαρα ειναι αρκετα για να κανουν τον κοσμο να παραμιλαει!
Και λογικο ειναι να μιλαει κανει για αυτα,καθως ειναι κατι που δεν το κανει η Τσελσι ουτε στις καλυτερες τις νικες!:wink:

(Πααααλι μας τσουνιζουν στο Εμιρεϊτς ΓΑΜΩ?!?!!)

Ρε τρέχει τελικά ο Μπάλακ!!
Αμα το είχε κάνει και στα παιχνίδια μπορεί και να ειχε βοηθήσει την ομάδα του, που ξέρεις…

τερμα τα διφραγκα.ο τελικος που ολοι περιμεναμε.εμενα ειναι οι δυο αγαπημενες μου ξενες ομαδες,οποτε θελω να δω ωραια μπαλα και πολλα γκολ.βεβαια δινω προβαδισμα στη γιουναιτεντ,γιατι ειναι πιο εμπειρη και πιο ορθολογικη.ακουω τα δικα σας προγνωστικα

Αντιπαθώ κάθε τι που έχει χώρα καταγωγής την Ισπανία…
Έτσι και αλλιώς μια είναι η ομάδα…
Αν και δεν ξέρω έχω την εντύπωση ότι θα το χάσουμε, μακάρι να βγω τελείως λάθος…
Πάμε Ομαδάρα Manchester!!!


Now playing: Sons Of Seasons - A blind man’s resolution
via FoxyTunes

Δεν με ενδιαφερει καμια απο τις δυο ομαδες, αλλα εχω την αισθηση οτι αποψε θα βαλουμε μπαλα και στις τσεπες. Μια τζουρα απο χθες, ετσι για προθερμανση:

http://img35.imageshack.us/gal.php?g=romecl022d.jpg

Πάμε μωρή Μαντσεστάρα!! Ελπίζω να δούμε έναν φοβερό τελικό και με πολύ μπύρα!!!

[SIZE=“7”]ΓΚΟΟΟΟΟΟΟΛΛΛΛΛ!!!2-0!!![/SIZE]:lol:

μπραβο μπαρτσα…μπαλαρα σημερα και η μαντσεστερ πιο ψοφια απο νεκρο

Δεν περίμενα τέτοιο παχνίδι από την ομάδα του Φέργκιουσον.
Μπράβο στην Μπάρτσα και κυρίως στον Γκουαρντιόλα…
Ο οποίος Γκουαρντιόλα ένα χρόνο πριν συζητούσε με τον Ηρακλή εντωμεταξύ…:lol::lol:

αποδειχτηκε οτι φετος καμμια ομαδα δεν μπορουσε να απειλησει την μπαρτσα οταν την παιξει στα ισια…(εκτος αν παιξεις φουλ αμυντικα οπως η τσελσι)

νομιζω οτι τοσο καλη ομαδα η ευρωπη ειχε να δει απο την μιλαν των ολλανδων,μπαρεζι κ.τλ…πολλοι καλοι παικτες μαζι φτιαξαν απιστευτη ομαδα…

Μονο εγω ακουσα τον σχολιαστη του αγωνα να λεει για τον Piquet “ειναι και 1,90 ο πουστης”?

απλα η καλυτερη ομαδα στον πλανητη αυτη τη στιγμη . ειναι ομαδαρα !!!

Respect στην αναρχική ομαδα της Καταλονιας

Ποιος Γκουαρντιολα… το μονο που ισως κανει, ειναι να κραταει καλες τις σχεσεις αναμεσα στους παικτες… την ομαδα αυτην την σερνουν, ο Γκουαρντιολα αναφορα στο φυλλο αγωνος ειναι (κατα την γνωμη μου παντα)

Χασαμε οι Αγγλοφιλοι… αλλα δεν παιξαμε και μπαλα…[-X

Δυσκολα ομαδα που υποστηριζω σε τελικο CHL κερδιζει…:lol:

Ομορφο δευτερο ημιχρονο, το πρωτο δεν το’δα

Ρε κωλοπαιδι ροναλντο, ποτε θα πεσεις απο καμια κυλιομενη?

Έσπαγα το κεφάλι μου να θυμηθώ ποιος μυρωδιάς θεωρούσε μέτριο το Γκουαρδιόλα.

Ο μόνος Ισπανός που έκανε ποτές τρέμπλ έτσι για πλάκα στην 1η του χρονιά ρε. Ξυπνάτε.

Όλα τα λεφτά το σώσιμο στην ευκαρία του Ρονάλντο μετά το 2-0. Μιά φορά είναι του 1999:wink: