Champions League 2018-2019

Ήδη έχει καπαρώσει τον Ντε Γιονγκ η Μπαρτσελόνα με 75 εκ. ευρώ.

Και ο Ντε Λιχτ με 70 εκ. ευρώ στη Μπαρτσελόνα κατευθύνεται κι αυτός.

Το σκορπάνε το χρήμα εκεί στην Καταλωνία.

Ε η νο.2 πολυεθνική είναι μάλλον.

Τα δύο πιο αντιπαθητικα σωματεία έφυγαν. Ο Ajax κάνει την υπέρβαση φέτος.

Περίεργο, Μαν Σιτι και Λίβερπουλ ακόμα μέσα είναι απ’όσο ξέρω

1 Like

Λέω για την κωμωδία που πήρε φέτος τον Ροναλτο μπας και το παίξει μεγάλη ομάδα… Τουλάχιστον η United είναι

1 Like

ακουσαμε και για τη Λιβερπουλ οτι ειναι αντπαθητικο σωματειο,χαχα,ενω η Γιουβεντους Μεγαλη κυρια,χαχαχαχα,πρωταθλημα κ πολυ,να δω ποτε θα περασει τη Νοτιγχαμ Γορεστ

2 Likes

Βασικα οι φιλαθλοι της λιβερπουλ ειναι αντιπαθητικοι οχι η ομαδα :stuck_out_tongue:

2 Likes

Ναι σορρυ που η υποκειμενική μου αντιπάθεια για την Θλιβερπουλ δεν ταιριάζει με την υποκειμενική σου αντιπάθεια για την “Μεγάλη Κυρία”.

Είναι περίεργο κάποιος να συμπαθεί και τη Λίβερπουλ και τη Γιουβέντους; :slightly_smiling_face:

Το λέω γιατί μου συμβαίνει εδώ και 30κάτι χρόνια, εύκολο να το “πάθεις” αν μεγάλωσες στα τιμημένα 80’s, όταν δηλαδή αυτές οι δύο ομάδες έπαιζαν αποκλειστικά στην ελληνική τηλεόραση.

Για πείτε κανένα προγνωστικό για το Σίτυ - Τότεναμ. Όχι αυτό που θέλετε-ουμε να συμβεί (να περάσει η Τότεναμ), αλλά αυτό που πιστεύετε. Λέω να το παίξω 1-1.

1 Like

Τίποτα δεν είναι περίεργο…

Πιστεύω νίκη Σιτι με πολλά. Τουλάχιστον 3-0. Από Τότεναμ λείπει ο καλύτερος παίκτης και ηγέτης. Μακάρι να διαψευστώ.

2 Likes

Με το Μεγαλη κυρια γελαω χρονια παντως

2 Likes

Εγινε ομαδα κι η Γιουβετσους

3-2 στο 22’

Barcelona - Liverpool imitelika ekleise

14 sout i Porto, alla i Liverpool to evale kai teleiose to match.

To allo apla thriller.

Α ρε τοτεναμαρα

την αγγλιλα δεν την κερδαει τιποτα, επικο ματς

τι ρολερ κοστερ ειναι αυτο; λολ

1 Like

Καυλααααα Toττεναμ!!!

Θελω να βαλω κατα σειρα βαρους ενα πουπουλο νεογεννητου κλωσσοπουλο, μια φανελα της σιτι, μια της παρι και 5 κοκκους αμμου αλλα δυσκολευομαι.

6 Likes

Πανω που λεγαμε οτι βαρεθηκαμε τα ιδια και τα ιδια τετραδα με Τοτεναμ-Αγιαξ-Λιβερπουλ, νοτ μπαντ. Μακαρι να το σηκωσει ο Αγιαξ.

4 Likes