Champions League 2020-21

Ήθελα να ήξερα αν ο ΝτιΜαρία διαβάζει rocking.gr για να τον ρωτήσω κάτι εύλογο: ΝτιΜαρία, ΠΑΤΩΝΕΙΣ;

1 Like

Βλέπω τα highlights από τα σημερινά ματς. Τι ΓΚΟΛΑΡΑ ήταν αυτή που έβαλε ο Ραμίρες; Για την ισοφάριση της Κράσνονταρ λέω.

Ρεν - Κράσνονταρ 1-1

Πολυ ωραιο γκολ αλλα για μενα οχι το καλυτερο της αγωνιστικης. Μου αρεσε απιστευτα πολυ το πρωτο γκολ της Λειψιας, και το γκολ του Ανσου Φατι με την υπεροχη μπαλια του Ντε Γιονγκ.

Και για εμένα το πρώτο της Λειψίας είναι το καλύτερο, φοβερό κατέβασμα και άψογο τελείωμα. Αμέσως μετά το σουτ του Ραμίρεζ. Του Ανσου Φατι ομορφο μεν, αλλα αρκετά τυχερό δε, δεν την βρήκε καλά την μπάλα και περισσότερο του έκατσε το τελείωμα.

Εγώ χθες επέλεξα να δω το Λάτσιο - Ντόρτμουντ και μπορώ να πω πως δικαιώθηκα. Ωραίος ρυθμός, φάσεις, καλό ματσάκι.

Σήμερα το πρόγραμμα έχει μάλλον Ίντερ - Γκλάντμπαχ με το Μίντιλαντ - Αταλάντα να υπάρχει επίσης σαν σκέψη.

Το πέναλτι μαρς που δεν σφύριξε ο Σιδηρόπουλος και του το έδωσαν από το ακουστικό ήταν πιο εντυπωσιακό.

2 Likes

Μιας και εγινε συντομος διαλογος για τα γκολ της αγωνιστικης, απο Τεταρτη (και μονο) προσωπικα λατρεψα τα εξης:

  1. Το γκολ του Σομποσλαι της Σαλτζμπουργκ, απιθανο σουτ με 10 στα 10 και σε τεχνικη και δυναμη
  2. Το 0-1 της Πορτο, τρελο θρασος ο μικρος
  3. Λουκα Μοντριτς φυσικα, το βαζω τριτο γιατι ο τερματοφυλακας μπορουσε να κανει κατι
  4. Μιραντσουκ το 0-4 της Αταλαντα, τα λατρευω αυτα τα γκολ
  5. Τολισσο το 3-0 της Μπαγερν τρελο βρωμοσουτο
  6. Γκομεζ της Αταλαντα το 0-2, γενικα πολλα βρωμοσουτα χθες
  7. Κομαν οποιο απο τα δυο του γκολ θελετε, τρελη μεταγραφη για Μπαγερν, παικταρας απλα

Γενικα παρα πολλα ωραια γκολ ε

Wati for it

1 Like

Σε οποια ομαδα παει τελικα αυτος ο τυπος, την κανει αντιπαθητικη.

Πλεον με εχει κανει να αντιπαθω την ιδια μου την ομαδα.

Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω τερματοφύλακας:

1 Like

Ειδα το ματσακι και ο μικρος ηταν φοβερος.

Ο Βασίλης Σαμπράκος στην Cosmote θεωρεί την αντίδραση της τουρκικής ομάδας ως «υπερβολική».

Για αυτό εδώ λες; Τώρα βλέπω τα ρεπορτάζ, δεν παρακολούθησα καθόλου τα ματς.

Ναι, έχω αρχίσει ήδη να ξερνάω με τα σχόλια

Έχει παραγίνει αυτό με το αντιρατσιστικό και καλά παραμύθι δημοσιότητας.

Όπου θελουν πάντως είναι καθώς πρέπει κι όπου θέλουν τα στραβά μάτια.

αν μας αποκαλεσει εμάς κάποιος από άλλη φυλή “λευκους” θα παραξηγηθουμε; Θα πούμε οχι ειμαι μπεζ; Το έγχρωμος δεν τους αρέσει, το νεγρος οχι αλλα ούτε και το μαύρος. Τελικά ας κάνουν ένα δημοψήφισμα και ας μας ενημερώσουν.

Και γενικά άλλη μια μέρα που εύχομαι ψόφους σε αγνώστους στο ίντερνετ, όλα οκ.

1 Like

Τι πεναλτι εδωσαν στον Ροναλντο :joy: :joy: :joy:
Ο τυπος με κανει να ντρεπομαι που ειμαι Γιουβεντους.
Βασικα θα ντρεπομαι μεχρι να παρει ποδι.

ναι γι αυτον μονο να ντρεπεσαι που εισαι γιουβεντους

2 Likes

Καλα, μη φανταστεις οτι ειμαι και στις κερκιδες στο Τορινο καθε βδομαδα.

Αλλα δεν υπαρχει απολυτως τιποτα αλλο για το οποιο θα επρεπε να ντραπω

Γκλάντμπαχ - Μάντσεστερ Σίτι
Λάτσιο - Μπάγερν Μονάχου
Ατλέτικο Μαδρίτης - Τσέλσι
Λειψία - Λίβερπουλ
Πόρτο - Γιουβέντους
Μπαρτσελονα - Παρι Σεν Ζερμέν
Σεβίλλη - Μπορούσια Ντόρτμουντ
Αταλάντα - Ρεάλ Μαδρίτης

3 Likes

Αυτο το ζευγαρι παντως το περιμενα

Karma is a bitch για την “ανατροπή του αιώνα”.

1 Like