Champions League 2023-24

Ορίστε το '11 σφάχτηκε η Ρεάλ, σαν χτες το θυμάμαι.

Μπα, τότε απλά είχαμε τις παράλογες διαμαρτυρίες του Μουρίνιο

Όποιος έχει μάτια βλέπει, το 09 ήταν κακή η διαιτησία και στα 2 ματς μπορείς να πεις, μια χαρά κόκκινη μπορούσε να είχε φάει ο Μπάλακ στο πρώτο παιχνίδι, μια χαρά πέναλτι μπορούσε να είχε πάρει στην Αγγλία από το χέρι του Μπάλακ, η κόκκινη του Αμπιντάλ δεν υπήρχε ποτέ. Επίσης αν ξεχνάτε, η Μπάρτσα πήρε την κόκκινη το 60, και τελειώσε με κατοχή 70% ή κάτι τέτοιο, δικαιωματικά άξιζε η Τσέλσι να περάσει, την αδικήσανε :stuck_out_tongue:

1 Like

Θα λείψω 3-4 ώρες, σφουγγαρίστε όταν τελειώσετε, μη γλιστρήσω στα δάκρυα για τον αποκλεισμό της καλύτερης Μπαρτσελόνα το 2019 όταν επιστρέψω το βράδυ ε :joy:

1 Like

100% το λένε.

Και το 2010 φυσικά απόλυτα δίκαιη η πρόκριση της Ίντερ στον τελικό, μην ξεχνιόμαστε. Γενικα όποτε έχει αποκλειστεί η Μπαρτσελόνα ήταν πολύ χειρότερη και αποκλείστηκε δίκαια, ενώ όταν προκρίνεται είναι 50-50 και για απόδοση και για διαιτησία, το αν ήταν καλύτερη/δίκαια στον επόμενο γύρο :+1:

Το μόνο σίγουρο το bold σου. Για εκείνα τα ματς (γιατί είναι δύο) τα έχουμε πει πολλές φορές, τραγικές διαιτησίες της προ var εποχής.

Πιο πολλά θα ρίξουμε εμείς ή εσύ που έχασες δυο τελικούς που ήσουν καλύτερος? :stuck_out_tongue:

Όλα κι όλα, για μένα, την τετραετία 08-12, η μόνη ομάδα που ήταν καλύτερη (οκ να κερδίσεις ένα ματς) ήταν η Ίντερ το 10. Ειδικά στο πρώτο ματς, την πάτησε (κι ας έβαλε offside γκολ), ενώ στο δεύτερο αδικήθηκε με την κόκκινη και θα ήταν άλλο ματς, πολύ πιθανό να την ξανακέρδιζε

Ε τώρα σόρι αλλά θα σε πληρώσω με το ίδιο νόμισμα

Ελπίζω να μην επικαλείσαι τις “πλειοψηφίες” μόνο όποτε σε συμφέρει, έτσι;;;

Chelsea FC official statement, March 2022

Just spill it, βαριέμαι να ψάχνω

Και καλά έφυγε ο Ρομάν και τελείωσαν τα ρούβλια, δεν ήταν δύσκολο ρε :stuck_out_tongue:

Ε, τι ρούβλια τι δολάρια

Το Μπερναμπέου είναι αυτό? Δε μοιάζει λίγο διαφορετικό, πιο…σκοτεινό??

Μλκ με το που το έγραψα σα να φωτίστηκε τι γίνεται???

για να δοκιμάσω κάτι, το σαλόνι μου είναι αυτό? Δε μοιάζει λίγο διαφορετικό, σα να λείπουν 10εκ € σε μετρητά?

Από που πήρες τα μανιτάρια που έφαγες για βραδινό στο ριζότο?

1 Like

Καλά να πάθει ο Τουχελ, τους έβγαλε όλους και δεν θα μπορούν να παίξουν

Τουλάχιστον είναι συνεπής στη μαλακία ο Νόιερ.
Την ξεκίνησα;
Ε, θα την τελειώσω.

Μάλλον δε θα χρειαστεί να παίξουν πολύ ακόμη…

1 Like

Πόσα χρόνια σερί βλέπουμε αυτό το σενάριο? :joy:

Κάπου λίγο έλεος. Δεν έχω δει ούτε δευτερόλεπτο από το ματς αλλά μου έστειλε μήνυμα ο πατέρας μου ότι είναι 0-1 στο 84’, του λέω καλά μάλλον 2-1 θα λήξει

Χαχαχα, α ρε κοράκια

1 Like