Cliff Burton vs Steve Harris

cliffffffffffffffffffffffffffff ξερο ψωμι! :smiley:

ΕΤΣΙ:!: :!: :!:
Ευγε φιλε…

Δε βαρεθήκατε αυτά τα θρεντ? Αμάν πια!

ενταξει μωρε…πλακα εχουν!!!παλι λοιπον το διλλημα maiden vs metallica.εγω εμενω στουσ maiden και ψηφιζω harris!!!χωρισ αυτον δεν θα υπηρχε η τεραστια καριερα τουσ!!!

αλλα και ο barton θεοσ ειναι!!!

Cliff Harris :expressionless:

Ρε Αλε Κως βάζε τελικό σίγμα!

Stevie

Το καταντήσαμε warzone το forum δε λέω, αλλα οχι ρε παιδια και ουτε το μικρο δαχτυλάκι αυτο παραπάει, και το αστειακι “ειναι ζωντανος” ελεος πια θα τριζουν τα κοκαλα του ανθρώπου ημαρτον!!!

Εγώ λέω όλα να τα λύσουμε με ένα αγώνα μπάσκετ… Maidenικοί vs Metallicοί

Σωστά. Δεν ξέρω για σας αλλά εγώ θα είμαι με τους Μεταλικούς. Ποιοι θα χωριστούνε???:lol:

Burton

ο harris με εκνευριζει με τον πολυ δυνατο ηχο που εχει στο μπασσο.
οπως ανεφερε και καποιος αλλος πιστευω οτι ο burton ηταν πολυ καλυτερος απο τον harris(μιλαμε οταν ηταν ιδια ηλικια 24) και τεχνικα και δημιουργικα!!προσωπικη αποψη μου αυτη

Με ποιον θα ειναι ο heatseeker?
Να ξερουμε δλδ εξαρχης και το αποτελεσμα. :smiley:

Ο Cliff τον έβαζε κάτω τον Steve και σε τεχνική και σε σύνθεση.Αυτο το μι ντο ρε το έχει κανει καραμέλα ο Harris κατα το γνώμη μου.Και μην παρεξηγιθούμε τον Steve τον θεωρό Θεο αλλα ο Burton ήταν Κατι παραπάνω απο Θεος!

27 σεπτεμβριου χασαμε εναν απο τους καλυτερους μπασιστες στην ιστορια της μουσικης τον cliff burton χωρις για αυτον για εμενα δεν θα υπηρχαν οι περισσοτερες δισκαρες που κυκλοφορησαν οι metallica. ασε που ειναι χιλιες φορες καλυτερος απο τον harris

@malcolm

ε ψιτ χαλαρωσε και λιγο…

[FONT=“Palatino Linotype”][SIZE=“2”]Μόνο λόγω ιστορίας και απίστευτης αγάπης για τους Maiden ψηφίζω Harris, αλλά νομίζω πως αν ο Cliff ζούσε ακόμη θα ήταν ο κορυφαίος…[/SIZE][/FONT]

κατσε ρε φιλε γιατι τι ειπα?

27 σεπτεμβριου χασαμε εναν απο τους καλυτερους μπασιστες στην ιστορια της μουσικης τον cliff burton χωρις για αυτον για εμενα δεν θα υπηρχαν οι περισσοτερες δισκαρες που κυκλοφορησαν οι metallica. ασε που ειναι χιλιες φορες καλυτερος απο τον harris

ελα το εβαλα και σε bold μπας και το δεις